COVID-19: CBSE به آماده با rationalised درسی در عرض یک ماه می گوید: رئیس هیئت مدیره

این HRD وزارت آمده است تا با جایگزین تقویم برای گریدهای مختلف جزئیات آموزش مجازی طرح در طول مستند.هیئت مرکزی آ

توسط HONARMANDKHABAR در 17 خرداد 1399
COVID-19, CBSE, COVID-19 pandemic, COVID-19 lockdown, cbse curriculum, HRD ministry, cbse syllabus,latest news on CBSEاین HRD وزارت آمده است تا با جایگزین تقویم برای گریدهای مختلف جزئیات آموزش مجازی طرح در طول مستند.

هیئت مرکزی آموزش متوسطه (CBSE) در حال کار بر روی rationalising برنامه درسی به صورت علمی با از دست دادن ناشی از COVID-19 همه گیر و کاهش درسی آماده خواهد شد در زمان یک ماه, هیئت مدیره, رئیس Manoj Ahuja گفت: در روز جمعه.

"ما نمی تواند تغییرات ناگهانی در سیستم آموزش و پرورش و ایجاد سردرگمی و عدم اطمینان. برنامه درسی اصلاحات در حال رفتن به در همگام سازی با نتایج یادگیری او گفت:" در طول کنفرانس های مجازی در آینده از مدارس: غلبه بر COVID-19 چالش و فراتر از' organsied توسط آشوکا دانشگاه.

اخبار مرتبط

"ما در حال rationalising درسی. ما قصد داریم برای حفظ عناصر اصلی که بسیار غیر ضروری در نظر یادگیری," او اضافه شده است.

همچنین به عنوان خوانده شده| بررسی Coronavirus آخرین به روز رسانی در اینجا:

"اگر چیزی تکرار شده است در برخی از راه و یا کار اضافی در همان مفهوم هدف ما کنار گذاشتن آن و ثالثا هر چیزی که می تواند انجام شود در یک شیوه ای عملی باید انجام شود که در راه است. این چیزی است که ما در حال برنامه ریزی است و ما باید قادر به نهایی ظرف یک ماه زمان" او گفت:.

اتحادیه HRD وزیر رامش Pokhriyal 'Nishank' اعلام کرده بود در ماه آوریل که CBSE خواهد بود کاهش درسی برای آینده تقویم دانشگاهی برای تمام کلاس ها را برای زمان از دست رفته با توجه به COVID-19 مستند ادعا که برنامه درسی محدود خواهد شد نسبت به زمان از دست رفته.

این HRD وزارت آمده است تا با جایگزین تقویم برای گریدهای مختلف جزئیات آموزش مجازی طرح در طول مستند. مدارس و دانشگاه های سراسر کشور بسته شده اند پس مارس 16, هنگامی که این مرکز اعلام سراسر کشور کلاس درس خاموش کردن به عنوان بخشی از یک کشت از اقدامات شامل COVID-19 شیوع.

21 روز در سراسر کشور مستند اعلام شد, در مارس 24, که آمد روز بعد. در حالی که دولت اعلام کرده است که کاهش محدودیت های خاص مدارس و کالج ها همچنان بسته باقی می ماند.

زنده قیمت سهام از BSE NSE آمریکا بازار و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

مالی اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما و اقامت به روز شده با آخرین Biz اخبار و به روز رسانی.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب