پرن شروع می شود جمع آوری انبه در میان coronavirus بحران

وزیر کشاورزی محمد Abdur Razzaque افتتاح این فعالیت از طریق یک ویدئو کنفرانس از اقامت رسمی در داکا در روز شنبه.

توسط HONARMANDKHABAR در 25 خرداد 1399

وزیر کشاورزی محمد Abdur Razzaque افتتاح این فعالیت از طریق یک ویدئو کنفرانس از اقامت رسمی در داکا در روز شنبه.

در این سال های پرن-RFL گروه انبه جمع آوری شده از کشاورزان از Rajshahi, Natore, Chapainawabganj, نگن, Dinajpur, Meherpur و ستخیرا. کنگلومرا شروع به پردازش فعالیت در پرن کشت با مسئولیت محدود کارخانه در Natore و Barind (Varendra) پارک صنعتی در Rajshahi.

وزیر ستایش پرن گروه برای دیدن گسترده فعالیت های انبه جمع آوری و پردازش با استفاده از تکنولوژی مدرن در میان coronavirus بحران است. او گفت: "اگر آن را ممکن است برای نشان دادن این برنامه به مردم این کشور آنها را می دانم کار سخت از کشاورزان ما در طول این زمان دشوار به نگه داشتن چرخ اقتصاد کشور در حال حرکت است."

Ahsan خان چودری رئیس و مدیر عامل شرکت پرن-RFL گروه از دولت خواست به همکاری با بخش خصوصی برای اطمینان از توسعه اقتصادی کشور در طول مراسم.

"ما در راه اندازی کارخانه های پردازش است که مجهز به آخرین فن آوری به طوری که مشتریان می توانند از نوشیدنی های تازه و آب انبه," او گفت:.

"همین دلیل است که ما راه اندازی یک کارخانه در منطقه است که معروف برای انبه تولید. کشاورزان همچنین می توانید به راحتی خود را به فروش انبه در کارخانه های ما," او اضافه شده است.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de