Covid-19 در هند: متن کامل PM نارندرا آدرس به ملت

نخست وزیر امروز اعلام کرد یک بسته اقتصادی برای احیای اقتصاد است.نخست وزیر نارندرا مودی امروز خطاب به ملت در می

توسط HONARMANDKHABAR در 23 اردیبهشت 1399
نخست وزیر امروز اعلام کرد یک بسته اقتصادی برای احیای اقتصاد است.

نخست وزیر نارندرا مودی امروز خطاب به ملت در میان coronavirus همه گیر است که ادعا کرده بیش از lakhs از زندگی و آلوده به میلیون ها نفر. نخست وزیر امروز اعلام کرد یک بسته اقتصادی برای دستگیری این کاهش که اقتصاد شاهد پس از این کشور قرار داده بود تحت مستند.

متن کامل PM مودی آدرس به ملت

اخبار مرتبط

با سلام به شهروندان برای بیش از چهار ماه جامعه جهانی شده است در مبارزه با کرونا ویروس.

در این دوره بیش از 42 لاخ مردم در سراسر جهان آلوده شده است با تاج.

بیش از 2.75 لاخ مردم درگذشت غم انگیز. در هند بیش از حد مردم از دست داده اند و خود را نزدیک و عزیز.

من بیان صمیمانه تسلیت به همه.دوستان یک ویروس را نابود کرده است جهان است. کرور از مردم در سراسر جهان یک بحران روبرو هستند.

جهان بیش از همه درگیر در یک نبرد برای صرفه جویی در زندگی ارزشمند است. ما هرگز دیده یا شنیده از یک بحران.این بحران غیر قابل تصور است و همچنین بی سابقه ای برای انسان است.

با این حال-گرفتن برافروخته از دست دادن قلب و یا در هم شکسته است و قابل قبول نیست به بشریت است. ما باید هوشیار باقی می ماند از نزدیک نظارت بر آن را دنبال قواعد تعامل در چنین جنگ نجات خودمان و جلو حرکت می کند.امروز که جهان در بحران است ما باید تقویت عزم ما. بزرگ ما حل کمک خواهد کرد که غلبه بر این بحران است.

دوستان ما شنیده اند پس از قرن گذشته است که قرن 21 متعلق به هند است.

ما را دیده اند که چگونه جهان بود قبل از تاج و سیستم های جهانی در جزئیات.

حتی پس از وارد آوردن تاج بحران ما به طور مداوم به تماشای وضعیت آن را به عنوان گستراند در سراسر جهان است.

زمانی که ما در این دو دوره از هند چشم انداز به نظر می رسد که قرن 21 قرن برای هند است. این رویای ما, بلکه یک مسئولیت همه ما است.

اما آنچه که باید مسیر خود را?

وضعیت جهان امروز به ما می آموزد که یک (AtmaNirbhar بهارات) "متکی هند" تنها مسیر .این است که در ما مقدس – EshahPanthahThat است – خود به اندازه کافی هند است.

دوستان

به عنوان یک ملت امروز ما در یک مقطع مهم.

چنین یک فاجعه بزرگ است که یک سیگنال برای هند به ارمغان آورده است یک پیام و یک فرصت است.من به اشتراک گذاری دیدگاه من با یک مثال. هنگامی که تاج بحران آغاز شده بود وجود دارد نه یک PPE کیت ساخته شده در هند. N-95 ماسک تولید شد در کمیت های کوچک در هند. امروز ما در یک وضعیت به تولید 2 لاخ PPE و 2 لاخ N-95 ماسک روزانه. ما قادر به انجام این کار به دلیل هند تبدیل این بحران به یک فرصت است.

این چشم انداز از هند – تبدیل بحران به فرصت است که ثابت کند به همان اندازه موثر برای حل و فصل متکی به هند است.

دوستان

امروز معنای کلمه اعتماد به نفس را در سناریوی جهانی.

بحث در انسان محور در مقابل جهانی شدن اقتصاد جهانی شدن متمرکز است.

هند اساسی تفکر فراهم می کند یک بارقه امید برای جهان است. فرهنگ و سنت های هند صحبت از اعتماد به نفس و روح است VasudhaivaKutumbakam.

هند را نه مدافع خود محور ترتیبات وقتی که می آید به اعتماد به نفس. هند اعتماد به نفس است که ریشه دوانده در شادی و همکاری و صلح در جهان است.

این فرهنگ است که معتقد است در رفاه جهان برای تمام موجودات زنده و یکی که به نظر تمام جهان به عنوان یک خانواده است. فرض آن است که 'माता भूमिः पुत्रो अहम् पृथिव्यः' – فرهنگ که از نظر زمین به مادر. و هنگامی که بهارات Bhumi می شود خود به اندازه کافی آن را تضمین می کند امکان مرفه جهان است. هند پیشرفت همواره انتگرال به پیشرفت جهان است.

هند اهداف و اقدامات تاثیر جهانی رفاه. زمانی که هند از اجابت مزاج باز آن دارای یک تاثیر بر روی تصویر از جهان است. می شود آن را TB, سوء تغذیه, بیماری فلج اطفال در هند مبارزات تحت تاثیر جهان است.

بین المللی انرژی خورشیدی اتحاد هند هدیه در برابر گرمایش جهانی.

ابتکار عمل بین المللی یوگا روز هند, هدیه, برای از بین بردن استرس. دارو هند داده اند اجاره تازه از زندگی را به مردم در نقاط مختلف جهان است.

این مراحل را به ارمغان آورده اند افتخاراتی را برای هند می سازد و آن را احساس افتخار می کنم. جهان شروع به این باور است که هند می تواند انجام دهد بسیار خوب بسیار خوب برای رفاه و آسایش انسان می دهد.

سوال – چگونه ؟

پاسخ به این سوال این است که – یک همراه حل 130 کرور شهروندان برای متکی به هند است.

دوستان ما یک افتخار تاریخ قرن.

زمانی که هند موفق بود آن را به نام غاز طلایی آن موفق بود و پس از آن همیشه راه می رفت و بلند برای رفاه جهان است.

سپس بار تغییر کشور در زنجیره ای از برده داری ما اشتیاق برای توسعه است. امروز زمانی که هند در حال ساخت سریع گام در پیشرفت آن, آن است که هنوز متعهد به هدف جهانی رفاه. به یاد داشته باشید Y2K بحران در آغاز این قرن است. کارشناسان فن آوری از هند کشیده جهان را از این بحران است. امروز ما منابع ما و ما بهترین استعداد در جهان است.

ما بهترین محصولات را بهبود بخشد ما با کیفیت بیشتر را زنجیره تامین مدرن تر ما می توانید انجام این کار و ما قطعا آن را انجام دهد.

دوستان

من تا به حال شاهد کوچ زلزله. وجود دارد باقی مانده و همه جا. همه چیز نابود شد. به نظر می رسید به عنوان اگر Kutch افتاده بود خواب پوشیدن یک ورق از مرگ است. در این وضعیت که هیچ کس می تواند تصور کند که این وضعیت را تغییر دهید. اما Kutch ایستاد, Kutch آغاز شده در حال حرکت, Kutch نقل مکان کرد. این شن و تعيين weIndians.

اگر ما مصمم هستند پس ما می توانیم در رسیدن به اهداف ما و هیچ راه دشوار خواهد بود. و امروز وجود دارد و یک راه وجود دارد. که به هند متکی به خود. ما ترکیب حل و فصل است که بسیار قوی است که هند می تواند تبدیل به خود کافی است.

دوستان این شکوه ساختمان متکی به هند را ایستاده بر پنج رکن.

اولین ستون است که اقتصاد یک اقتصاد است که به ارمغان می آورد پرش کوانتومی به جای تغییر تدریجی.

ستون دوم این است که زیرساخت یک زیرساخت است که تبدیل به هویت مدرن هند است.

ستون سوم سیستم ما است. یک سیستم است که رانده شده توسط فن آوری که canfulfill رویاهای قرن 21; یک سیستم نه بر اساس سیاست از قرن گذشته.

چهارمین رکن این است که ما جمعیت شناسی. ما پر جنب و جوش شناسی است که قدرت ما در بزرگترین دموکراسی جهان ما منبع انرژی متکی به هند است.

پنجم ستون است و تقاضا است. چرخه عرضه و تقاضا و زنجیره ای در اقتصاد ما است و این قدرت است که نیاز به مهار می شود به پتانسیل کامل آن است. به منظور افزایش تقاضا در کشور و برای دیدار با این تقاضا هر سهم-دارنده در زنجیره تامین ما نیاز به تقویت. ما را تقویت زنجیره تامین ما ما عرضه سیستم ساخته شده است تا با بوی خاک و عرق از ما کارگران.

دوستان میان تاج بحران, من امروز اعلام ویژه اقتصادی بسته با یک قطعنامه جدید. این بسته اقتصادی را به عنوان یک لینک مهم در 'AtmaNirbhar بهارات Abhiyan" (متکی به خود هند کمپین)'.

دوستان در سالهای اخیر اقتصادی اطلاعیه های ساخته شده توسط دولت مربوط به تاج بحران که تصمیمات بانک مرکزی. این بسته اقتصادی که امروز اعلام کرد اگر اضافه می آید به اطراف تومان. 20 lakh کرور. این بسته است که حدود 10 درصد از هند-تولید ناخالص داخلی. با استفاده از این بخش های مختلف کشور و کسانی که مرتبط با سیستم اقتصادی را حمایت و قدرت از 20 lakh کرور روپیه. این بسته را به انگیزه های جدید به توسعه سفر از این کشور در سال 2020 و یک مسیر جدید به خود متکی هند مبارزه است. به منظور اثبات عزم خود متکی هند, زمین, کار, نقدینگی و قوانین تمام شده است تاکید کرد در این بسته.

این بسته اقتصادی است برای ما کلبه صنعت, خانه صنعت, ما در مقیاس کوچک صنعت ما MSME است که یک منبع امرار معاش برای میلیون ها نفر از مردم است که بنیاد قوی حل و فصل برای یک متکی به هند است. این بسته اقتصادی است که برای کارگر کشور برای کشاورزان این کشور که در حال کار در روز و شب برای هموطنان در هر وضعیت در هر فصل. این بسته اقتصادی برای طبقه متوسط در کشور ما که پرداخت مالیات صادقانه و کمک به توسعه کشور است. این بسته اقتصادی برای صنایع هند, که مصمم به افزایش پتانسیل اقتصادی هند است. شروع فردا بیش از چند روز آینده وزیر دارایی را به شما اطلاعات دقیق در مورد این بسته اقتصادی با الهام از 'متکی به هند کمپین'.

دوستان آن است که در حال حاضر ضروری برای کشور به جلو حرکت کند با تعهد جسورانه اصلاحات برای ایجاد یک متکی به هند است. شما نیز تجربه کرده است که به عنوان یک نتیجه از اصلاحات بیش از 6 سال گذشته امروز حتی در این زمان بحران; هند سیستم را کارآمد تر. در غیر این صورت چه کسی می توانست تصور می کردند که ارسال پول توسط دولت هند را به طور مستقیم در جیب کشاورز فقیر! اما آن اتفاق افتاده است. که نیز اتفاق افتاده است که تمام ادارات دولتی بسته شد; وسایل حمل و نقل تعطیل شد.این فقط یک اصلاحات مربوط به Janadhan-Aadhaar-تلفن همراه-جام جم را Trishakti اثر که ما فقط دیده می شود. در حال حاضر دامنه اصلاحات به گسترش دادن یک ارتفاع جدید. این اصلاحات خواهد بود در کل زنجیره تامین مربوط به کشاورزی به طوری که کشاورز نیز تقویت خواهد شد و باید حداقل تاثیر بر کشاورزی در هر بحران دیگر مانند کرونا در آینده است. این اصلاحات خواهد بود به صورت منطقی سیستم مالیاتی قوانین ساده و روشن-از-قانون زیرساخت های خوب و توانمند و صالح و منابع انسانی و ساخت و ساز قوی سیستم مالی. این اصلاحات را تشویق کسب و کار و جذب سرمایه گذاری و تقویت عزم ما را در هند است.

دوستان اعتماد به نفس ممکن است تنها از طریق قدرت درونی و اعتقاد خود. اعتماد به نفس نیز آماده این کشور برای رقابت در زنجیره تامین جهانی. و امروز از آن است که نیاز به ساعت که هند باید نقش مهمی در زنجیره تامین جهانی. تحقق این مقررات بسیاری نیز ساخته شده است در بسته اقتصادی. این را افزایش می دهد بهره وری از تمامی بخش ها و همچنین اطمینان از کیفیت.

دوستان این بحران آنقدر بزرگ است که بزرگترین سیستم را متزلزل شده است. تحت این شرایط این کشور نیز دیده می شود حل و فصل و خویشتن داری ما فقیر برادران و خواهران به خصوص فروشندگان خیابانی, دستفروشان, کارگران, کسانی که در حال کار در خانه آنها انجام داده اند بسیاری از توبه و طلب بخشایش در طول این زمان آنها باید قربانی زیادی است. که نمی خواهد متوجه عدم حضور خود را? در حال حاضر آن است که وظیفه ما به آنها را قوی به برخی از گام های بزرگ برای نیازهای مالی خود را. نگه داشتن این در ذهن آن فقیر کارگران مهاجر کارگران گاو rearers شود ما ماهیگیران سازمان یافته بخش یا نابسامان بخش برخی از تصمیم گیری های مهم اعلام خواهد شد در بسته اقتصادی برای هر بخش.

دوستان تاج بحران نیز توضیح داد: به ما اهمیت محلی تولید و بازار محلی و محلی زنجیره تامین است. در زمان بحران این محلی انجام شده است تقاضای ما این محلی است ما را نجات داد. محلی است که نه فقط نیاز به آن است که مسئولیت ما را نیز. زمان به ما آموخته است که ما باید به محلی به عنوان یک سرود از زندگی ما است. جهانی مارک های شما امروز احساس می کنید گاهی اوقات نیز بسیار شبیه به این. اما هنگامی که مردم شروع به استفاده از آنها شروع به ترویج آنها را به نام تجاری آنها با افتخار از آنها شد جهانی از محصولات محلی. بنابراین از امروز هر هندی به تبدیل صوتی به صورت محلی خود را نه تنها برای خرید محصولات محلی بلکه به ترویج آنها را با افتخار. من مطمئن هستم که کشور ما می تواند انجام این کار است. تلاش های خود را افزایش داده اند من احترام برای شما در هر زمان. من بحر تفکر غوطهور شدن یک چیز با غرور و افتخار. زمانی که من درخواست شما و ملت به buyKhadi و گفت: از آن خواهد شد یک پشتیبانی عالی برای ما handloom کارگران است. امروز تقاضا و فروش هر دو Khadi و handloom رسیده اند سطح رکورد در یک زمان بسیار کوتاه. نه تنها که شما نیز از آن ساخته شده یک نام تجاری بزرگ. آن را یک تلاش کوچک اما نتیجه بسیار خوب بود.

دوستان و کارشناسان و دانشمندان اشاره کرد که تاج باقی خواهد ماند یک بخشی از زندگی ما برای مدت زمان طولانی. اما در همان زمان به ما نمی دهد این اتفاق می افتد که زندگی ما را محدود تنها در اطراف تاج. ما را به پوشیدن ماسک, دنبال, دو متری فاصله و دنبال اهداف ما است. بنابراین مرحله چهارم از مستند, مستند 4 خواهد بود به طور کامل دوباره طراحی با قوانین جدید. بر اساس پیشنهادات ما در حال گرفتن از کشورهای اطلاعات مربوط به مستند 4 نیز به شما داده می شود قبل از 18 مارس. من مطمئن هستم که با پیروی از قوانین ما مبارزه با تاج و حرکت رو به جلو است.

دوستان در فرهنگ ما آن است که گفت: "सर्वम् आत्म वशं सुखम्" یعنی آنچه که در کنترل ما شادی است. اعتماد به نفس منجر به شادی و رضایت و توانمندسازی. مسئولیت ما را به قرن 21 قرن از هند انجام خواهد شد توسط این تعهد خود متکی هند است. این مسئولیت تنها دریافت انرژی از نیروی زندگی از 130 کرور شهروندان است. این دوره از متکی هند جدید خواهد بود نذر برای هر هندی به عنوان به خوبی به عنوان یک جشنواره جدید. در حال حاضر ما باید به جلو حرکت کند با آن عزم و اراده. هنگامی که اخلاق با وظیفه اوج سعی و کوشش پایتخت پس از آن که می تواند به توقف هند از تبدیل شدن به خود متکی? ما می توانیم هند متکی به ملت است. ما را به هند متکی به خود. با این حل و فصل با این اعتقاد من برای شما آرزوی بهترین.

زنده قیمت سهام از BSE و NSE و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

مالی اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما و اقامت به روز شده با آخرین Biz اخبار و به روز رسانی.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن