Covid-19: آی پی دانشگاه برای رهبری پروژه برای توسعه کم هزینه آزمایش برای تشخیص ویروس آنتی بادی

آن انتخاب شده است برای بودجه در پاسخ به یک کنسرسیوم تحقیقاتی تماس در COVID -19این Guru Gobind Singh ایندرپرسته

توسط HONARMANDKHABAR در 8 تیر 1399
آن انتخاب شده است برای بودجه در پاسخ به یک کنسرسیوم تحقیقاتی تماس در COVID -19

این Guru Gobind Singh ایندرپرستها دانشگاه منجر خواهد شد یک پروژه به منظور توسعه یک کم هزینه آزمایش برای تشخیص سریع COVID-19 بادی یک بیانیه از این دانشگاه گفت: در روز یکشنبه. این ترجمه پروژه Rs 98 لاخ ارائه شد به BIRAC-DBT توسط Dr Gaurav Pandey از دانشکده بیوتکنولوژی (USBT).

آن انتخاب شده است برای بودجه در پاسخ به یک کنسرسیوم تحقیقاتی تماس در COVID -19 در این بیانیه اضافه شده است. "این موضوع برای غرور و افتخار است که IP دانشگاه منجر خواهد شد چند نهادی پروژه به منظور توسعه و بومی کردن تکنولوژی برای تشخیص سریع COVID -19 آنتی بادی با حداقل زیربنایی مورد نیاز است ،

اخبار مرتبط

صنعت بیوتکنولوژی شورای پژوهشی (BIRAC) یک بخش دولتی سرمایه گذاری راه اندازی توسط گروه بیوتکنولوژی (DBT) از طریق آن COVID -19 کنسرسیوم تحقیقاتی پس از رقابتی ارزیابی را به صندوق دانشگاه و شرکای آن به توسعه کم هزینه به طور کامل بومی آزمون برای سارس COV2 تست آنتی بادی است که می تواند مورد استفاده قرار گیرد برای مقیاس بزرگ غربالگری بیماری همه گیر جمعیت آن گفت.

در حال حاضر بسیاری از این آنتی بادی آزمایش یا به عنوان تست کامل و یا با برخی از مولفه های کلیدی مانند آنتی ژن تکیه بر واردات آن ها گفت. Dr Gaurav Pandey از IP دانشگاه Dr Anurag Rathore از انستیتو تکنولوژی هند دهلی و آقای Prateek Mittal از Medsource ازن تشکیل یک تیم ترجمه که "توسعه یک مقیاس فرایند برای تولید آنتی ژن مورد نیاز قطعات و تولید این نقطه از مراقبت از جریان جانبی روش (LFIA) دستگاه".

این LFIA آزمون فراهم می کند و نتایج را در حداکثر 15-20 دقیقه است و تقریبا منابع مستقل در بیانیه ای گفت:. "این کار نیاز به تجهیزات بالا پایان و می توان در تنظیمات از راه دور. همکاری با یک شریک صنعتی Medsource ازن Pvt. Ltd اطمینان را سریعتر انتشار تکنولوژی تولید و تجاری سازی" آن اضافه شده است.

زنده قیمت سهام از BSE NSE آمریکا بازار و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

مالی اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما و اقامت به روز شده با آخرین Biz اخبار و به روز رسانی.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن