Covid-19 مستند: 500 دانش آموزان رشته در کتا رسیدن به دهلی نو در 40 اتوبوس

در مجموع 480 دانش آموزان آورده شده است از کوتا (بازنمودی تصویر)

نزدیک به 500 دهلی دانش آموزان در رشته مربیگری hub کوتا در راجستان در طول مستند رسیده Kashmere دروازه ISBT در اینجا در 40 اتوبوس اوایل صبح روز یکشنبه. دهلی وزیر حمل و نقل کایلاش Gahlot گفت: دانش آموزان می توان به خانه های خود را از Kashmere دروازه ISBT پس از آزمایش های پزشکی.

میز کمک شد تا در Kashmere دروازه اینتر دولت پایانه اتوبوس (ISBT) که در آن پزشکان و پرسنل پلیس, حمل و نقل, دفاع مدنی و دیگر پرسنل مستقر شدند برای کمک به دانش آموزان برای آزمایشات پزشکی و شبانه روزی DTC اتوبوس برای خانه های خود.

اخبار مرتبط

“در مجموع 480 دانش آموزان آورده شده است از کتا. همه دانش آموزان در حال گزارش خوب” گفت: راجیو سینگ M (مرکزی) گره افسر برای تخلیه برداری از دولت دهلی نو. به دانش آموزان آماده شدن برای رقابتی پزشکی و مهندسی آزمون رشته در کوتا برای هفته طول coronavirus ناشی مستند و درخواست های ساخته شده توسط پدر و مادر خود را به دولت دهلی نو به آنها را به عقب.

زنده قیمت سهام از BSE و NSE و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

مالی اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما و اقامت به روز شده با آخرین Biz اخبار و به روز رسانی.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

ترجمه تخصصی مقاله

ایندکسر

دیدگاهتان را بنویسید