COVID-19: Odisha اجازه می دهد تا بیش از شمارنده و فروش مشروب همراه تحویل خانه; بررسی, تاریخ, زمان

برای جلوگیری از ازدحام در شب از مغازه ها را باز خواهد بود و از ساعت 7 صبح تا 6 بعد از ظهر به منظور گفت.Odisha

توسط HONARMANDKHABAR در 16 تیر 1399
liqour in Odisha, liquor home delivery, liquor home delivery in Odisha, liquor in Odisha during lockdown, coronavirus lockdownبرای جلوگیری از ازدحام در شب از مغازه ها را باز خواهد بود و از ساعت 7 صبح تا 6 بعد از ظهر به منظور گفت.

Odisha مشروب خانه تحویل و فروش: پس از اجازه می دهد تحویل خانه مشروب در دولت Odisha دولت تصمیم گرفته است برای بیشتر اجازه می دهد بیش از شمارنده و فروش نوشیدنی از ژوئیه 7 به بعد آنی گزارش شده است.

این گزارش به نقل از یک سفارش از Odisha بخش غیر مستقیم که اعلام کرد که پس از تحویل خانه مشروب اجازه داده شد از ژوئیه 1 از ژوئیه 7 به بعد دولت نیز اجازه می دهد بیش از شمارنده و فروش مشروبات الکلی در مغازه ها (به غیر از مغازه های واقع در COVID-19 مهار مناطق).

اخبار مرتبط

برای جلوگیری از ازدحام در شب از مغازه ها را باز خواهد بود و از ساعت 7 صبح تا 6 بعد از ظهر به منظور گفت. هیچ مصرف مشروبات الکلی اجازه داده می شود داخل مغازه از محل Odisha بخش غیر مستقیم سفارش بیشتر اضافه شده است.

قبلا در ذهن نگه داشتن تقاضای زیادی برای تحویل خانه از مشروب و نوشیدنی الکلی در طول COVID-19 مستند به Odisha-دولت-متعلق به OSBC تا به حال طراحی و توسعه یک وب پورتال است که می تواند تمام خرده فروشان و مصرف کنندگان با هم بر روی یک پلت فرم دیجیتال. پورتال راه اندازی شده توسط دولت برای اطمینان از صاف و بدون هیچ زحمتی رایگان فعالیت ها و برای ایجاد شفافیت و ساخت پاسخگویی رسمی از Odisha دولت آشامیدنی شرکت (OSBC) به PTI.

Odisha دولت تصمیم گرفته بود اجازه می دهد تا تحویل خانه از مشروب و نوشیدنی های الکلی به مالیات غیر مستقیم موجود مجوز-دارندگان در دولت است. مواد غذایی aggregators و خرده فروشان اجازه داده شد به طور مستقیم شرکت در تحویل خانه مشروب در سراسر کشور یک PTI گزارش اعلام کرد.

دولت نیز اجازه داده چهار aggregators — Swiggy, Zomato, Dunia آنلاین Pvt. Ltd. و هیپ نوار -- به ارائه مشروب و مشروبات الکلی در دولت OSBC رسمی به نقل شد.

پورتال است که تسهیل تحویل خانه مشروب در Odisha می توان در https://www.osbc.co.in . همه برای اولین بار خریداران و فروشندگان را ملزم به ثبت نام در پورتال به سود خدمات این گزارش گفت:.

زنده قیمت سهام از BSE NSE آمریکا بازار و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

مالی اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما و اقامت به روز شده با آخرین Biz اخبار و به روز رسانی.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب