COVID-19 شیوع: پس از لغو محدودیت های مجارستان تحمیل مرز چک قرنطینه برای جلوگیری از گسترش coronavirus

نخست وزیر ویکتور اوربان را رئیس ستاد گفت: محدودیت های جدید در مرزی سفر قرار داده شد به منظور جلوگیری از گسترش

توسط HONARMANDKHABAR در 22 تیر 1399
COVID-19, Hungary, coronavirus, Viktor Orban, Hungary lockdown, European Union, Gergely Gulyas, COVID-19 test, Balkans, Albania, Kosovo, Montenegro, Ukraine, Serbia, Bulgaria, Portugal, Romania, Russia, Sweden, United Kingdom, Croatiaنخست وزیر ویکتور اوربان را رئیس ستاد گفت: محدودیت های جدید در مرزی سفر قرار داده شد به منظور جلوگیری از گسترش coronavirus. (حسن نیت ارائه میدهد: رویترز/فایل عکس)

مجارستان به اعمال محدودیت های جدید در مرزی سفر به تهران روز شنبه به منظور جلوگیری از گسترش coronavirus پس از افزایش موارد جدید در کشورهای مختلف, نخست وزیر ویکتور اوربان را رئیس ستاد گفت: در روز یکشنبه.

مجارستان برداشته بسیاری از آن مستند محدودیت های اعمال شده در مارس و باز مرزهای خود به مسافران از اتحادیه اروپا و کشورهای همسایه غیر از اعضای اتحادیه اروپا است.

اخبار مرتبط

روز یکشنبه Gergely Gulyas گفت آنلاین کنفرانس خبری که محدودیت های جدید مورد نیاز برای حفظ کوروناویروس "در خارج از مرزها" به منظور جلوگیری از دوباره مقدمه داخلی مستند اقدامات است.

"این محدودیت ها در خدمت به حفاظت از آزادی" Gulyas گفت.

بر اساس قوانین جدید, مجارستانی اتباع بازگشت از خطر کشورهای ذکر شده به عنوان "زرد" و "قرمز" را مجبور به رفتن را از طریق چک های بهداشتی در مرز و باید برای رفتن به 14 روز از قرنطینه حتی اگر آنها آلوده نیست. این فقط می تواند اجتناب شود با دو منفی COVID-19 آزمون از گذشته 5 روز Gulyas گفت.

همین امر به خارجی ها از آمدن از "زرد" کشورهای ولی برای کسانی که از "قرمز" به کشور خواهد بود منع از ورود.

کشورهای بالکان از جمله صربستان, کوزوو, مونته نگرو و همسایه اوکراین متعلق به دسته میان برخی از کشورهای دیگر.

صربستان و بلغارستان پرتغال, رومانی, روسیه, سوئد و انگلستان در میان کشورهای ذکر شده به عنوان "زرد" در حالی که سفر از کرواسی — محبوب مقصد تعطیلات برای مجارستان — رایگان برای زمان حال. لیست خواهد شد به طور منظم بررسی شده است.

حمل و نقل و محموله سفر و همچنین به عنوان کسب و کار سفر معاف هستند اما محدودیت چک های بهداشتی انجام می شود.

مجارستان که دارای جمعیت حدود 10 میلیون دلار ثبت شده بود 4,234 موارد COVID-19 و 595 مرگ و میر ناشی از یکشنبه. این گزارش پنج عفونت های جدید در روز یکشنبه.

زنده قیمت سهام از BSE NSE آمریکا بازار و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

مالی اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما و اقامت به روز شده با آخرین Biz اخبار و به روز رسانی.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب