Covid-19: بیش از 14 درصد در کلکته coronavirus آنتی بادی می یابد سرمی بررسی توسط ICMR

بررسی های انجام شده بر اساس نمونه گيری تصادفی اما حجم نمونه ذکر نشده بود.Coronavirus: بیش از 14 درصد از کلکته

توسط HONARMANDKHABAR در 8 تیر 1399
بررسی های انجام شده بر اساس نمونه گيری تصادفی اما حجم نمونه ذکر نشده بود.

Coronavirus: بیش از 14 درصد از کلکته ساکنان را توسعه داده اند COVID-19 آنتی بادی های سرمی بررسی توسط شورای تحقیقات پزشکی هند گفته است. یک ميران بررسی انجام شده از طریق تصادفی و سریع تست — این IgM و IGg — نشان می دهد نرخ انتقال در یک جامعه و اینکه آیا آن را آغاز کرده است در حال توسعه گله ایمنی نسبت به ویروس. بررسی های انجام شده بر اساس نمونه گيری تصادفی اما حجم نمونه ذکر نشده بود.

به گفته پزشکان ارشد این بررسی نشان داد که انتقال بالا است در کلان شهر است که به دور از در حال توسعه گله ایمنی و یا آنتی بادی برای مبارزه با COVID-19. در همسایه جنوبی با 24 Parganas منطقه آن است که 2.5 درصد در حالی که این 1 درصد در Alipurduar منطقه این بررسی گفت. شده است وجود دارد و کمتر از 1 درصد از مثبت شدن آنتی بادی نرخ در مناطق Purba Medinipore, Bankura و Jhargram بررسی اعلام کرد.

اخبار مرتبط

آنتی بادی حفاظتی پروتئین تولید شده توسط سیستم ایمنی بدن در پاسخ به حضور یک ماده خارجی یک آنتی ژن. در این مورد آن است که کروناویروس جدید, SARS-CoV-2.

زنده قیمت سهام از BSE NSE آمریکا بازار و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

مالی اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما و اقامت به روز شده با آخرین Biz اخبار و به روز رسانی.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن