COVID-19 همه گیر شدن حقوق کودک بحران به عنوان 6,000 کودکان می میرند روزانه: یونیسف

سازمان ملل متحد May 14 سازمان ملل کودکان سازمان هشدار داده است که اضافی 6,000 کودکان می میرند روزانه از علل قا

توسط HONARMANDKHABAR در 25 اردیبهشت 1399

سازمان ملل متحد May 14

سازمان ملل کودکان سازمان هشدار داده است که اضافی 6,000 کودکان می میرند روزانه از علل قابل پیشگیری بیش از شش ماه آینده به عنوان COVID-19 همه گیر تضعیف نظام سلامت و مختل خدمات معمول.

به عنوان coronavirus شیوع وارد پنجمین ماه, سازمان ملل متحد, صندوق کودکان (یونیسف) درخواست 1.6 میلیارد دلار برای حمایت از انسانی خود, پاسخ برای کودکان نهفته این بیماری همه گیر.

بحران بهداشت و درمان است "به سرعت تبدیل شدن به یک کودک حقوق بحران است. و بدون اقدام فوری بیشتر از 6000 تحت سپاس می میرند هر روز" آن را گفت.

با یک افزایش چشمگیر در هزینه های وسایل حمل و نقل و مراقبت از آژانس درخواست شده است تا از یک دلار 651.6 میلیون درخواست ساخته شده در اواخر ماه مارس – بازتاب ویرانگر اقتصادی و اجتماعی عواقب ناشی از این بیماری و خانواده های افزایش نیاز دارد.

"مدارس تعطیل هستند, پدر و مادر هستند از کار و خانواده های تحت فشار" مدیر اجرایی یونیسف هنریتا جلو و گفت: در روز سه شنبه.

"همانطور که ما reimagine چه پست-COVID جهان خواهد بود این بودجه به ما کمک خواهد کرد پاسخ به بحران بهبود می یابند از پیامدهای آن و محافظت از کودکان از آن بد گویی در اثر است." برآورد 6000 اضافی از علل قابل پیشگیری مرگ و میر بیش از شش ماه است که بر اساس یک تجزیه و تحلیل توسط محققان جانز هاپکینز (johns hopkins Bloomberg School of Public Health منتشر شده در روز چهارشنبه در مجله لانست بهداشت جهانی مجله.

یونیسف گفت: بر این اساس بود که بدترین سه سناریو تجزیه و تحلیل 118 پایین و کشورهای با درآمد متوسط برآورد که اضافی 1.2 میلیون مرگ و میر می تواند رخ دهد تنها در شش ماه آینده با توجه به کاهش در روال پوشش بهداشت و درمان و افزایش در اصطلاح کودک به هدر رفتن.

در اطراف 56,700 بیشتر مرگ نیز می تواند رخ می دهد در شش ماه علاوه بر 144,000 احتمال مرگ و میر در سراسر همان گروه از کشورها است. بدترین سناریو مورد کودکان در حال مرگ قبل از پنجمین جشن های تولد را نشان دهنده افزایش "برای اولین بار در دهه" خوشامد گفت.

"ما نباید اجازه مادران و کودکان تبدیل به وثیقه آسیب در مبارزه با ویروس. و ما نباید اجازه دهه پیشرفت در کاهش کودک پیشگیری و مرگ بود از دست داد," او گفت:.

دسترسی به خدمات ضروری مانند روال واکسیناسیون فرزندتان در حال حاضر شده است به خطر بیافتد برای صدها میلیون ها نفر از کودکان را تهدید می کند افزایش قابل توجهی در میزان مرگ و میر کودکان.

با توجه به یونیسف تجزیه و تحلیل برخی از 77 درصد از کودکان زیر سن 18 سال در سراسر جهان زندگی می کنند در یکی از 132 کشور با COVID-19 جنبش محدودیت.

این آژانس سازمان ملل متحد میخاستم که سلامت روانی و روانی-اجتماعی تاثیر محدود جنبش تعطیلی مدارس و پس از آن انزوا هستند به احتمال زیاد به شدت در حال حاضر در سطح بالایی از استرس به خصوص برای جوانان آسیب پذیر.

در همان زمان آنها نگهداری می شود که کودکان زندگی می کنند و جنبش محدود و اجتماعی و اقتصادی کاهش هستند بیشتر در معرض خطر خشونت و غفلت است. دختران و زنان در معرض خطر جنسی و خشونت مبتنی بر جنسیت.

یونیسف با اشاره به این که در بسیاری از موارد پناهنده مهاجر و آواره کودکان در حال تجربه کاهش دسترسی به حفاظت و خدمات در حالی که به طور فزاینده ای در معرض بیگانه ستیزی و تبعیض است.

"ما دیده می شود که این بیماری همه گیر در حال انجام است تا کشورهای توسعه یافته با سیستم های بهداشتی و ما نگران چه چیزی آن را انجام دهید برای کشورهای با سیستم های ضعیف تر و کمتر از منابع در دسترس" خوشامد گفت.

در کشورهای مبتلا به انسان دوستانه بحران یونیسف در حال کار برای جلوگیری از انتقال و کاهش وثیقه اثرات بر روی کودکان و زنان و جمعیت های آسیب پذیر – با تمرکز ویژه بر روی دسترسی به, بهداشت, تغذیه, آب و فاضلاب, آموزش و پرورش و حفاظت.

به آژانس سازمان ملل متحد گفت: آن را دریافت کرده 215 میلیون دلار برای حمایت از آن همه گیر پاسخ و بودجه اضافی کمک خواهد کرد که ساخت بنا در حال حاضر نتایج به دست آمده.

در پاسخ آن, UNICEF رسیده است بیش از 1.67 میلیارد نفر با COVID-19 پیشگیری از پیام اطراف شستن دست و سرفه و عطسه بهداشت; بیش از 12 میلیون با بحرانی آب, بهداشت و منابع; و نزدیک به 80 میلیون کودک از راه دور و یا صفحه اصلی مبتنی بر یادگیری است.

این آژانس سازمان ملل متحد نیز حمل به 52 کشور بیش از 6.6 میلیون دستکش, 1.3 میلیون فولاد ماسک 428,000 N95 ماسک و 34,500 COVID-19 تست های تشخیصی در میان موارد دیگر. —PTItinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de