COVID-19 pandemic: 'Human element' و آینده, ناهارخوری زیبا

رفته اند روز از دنج میله که در آن آرنج مالیده.چند ماه پیش بود که من با بهره گیری البته من از ماکارونی قبل از ب

توسط HONARMANDKHABAR در 27 اردیبهشت 1399
رفته اند روز از دنج میله که در آن آرنج مالیده.

چند ماه پیش بود که من با بهره گیری البته من از ماکارونی قبل از برق برنامه ریزی شده بود به وارد maître-d'hôte آمد و سخاوتمندانه drizzled بشقاب من با قارچ و پنیر پارمسان. امروز اگر همان اتفاق شد من می خواهم به یک سکوت میلرزد اگر فرد نبود پوشیدن دستکش لاستیکی. و حتی پس از آن من می خواهم به احتمال زیاد آنها را به سادگی ترک آن را در جدول, و اجازه دهید من انجام آراستن خودم. بسیار تغییر کرده است پس از یک دوره از زمان. این بیماری همه گیر در آن حس را تعیین کرده است ما را به عقب منتقل شد و ما رو به جلو 100 سال به طور همزمان!

در اروپا و رستوران ها باید شروع به باز کردن. رفته اند روز از دنج میله که در آن آرنج مالیده. اصطلاح 'can't touch او را/او را با یک بارج قطب' هنجار است برای راه اندازی فضاهای اجتماعی امروز است. مکان رفته اند تمام مبتکر در تلاش برای پیدا کردن راه هایی برای نگه داشتن مردم احساس امنیت و منزوی و بدون از دست دادن بیش از حد بسیاری را پوشش می دهد. بنفش محوطه کشویی تقسیم کوچکتر جدول تنظیمات همه این است که به ایجاد یک حس از اجازه دادن به مردم بود جدا شده در یک فضای شلوغ.

اخبار مرتبط

تناقض از این همه باعث می شود صفحه اصلی تحویل صدا مانند یک گزینه بسیار راحت تر. فقط سفارش مواد غذایی خود را در خانه تماس بگیرید تا دوستان خود را در Zoom (یا Hangouts یا MS جلسه و یا هر کدام برنامه شما معمولا همه با استفاده از) و لذت بردن از آن به عنوان بهترین راه برای معاشرت و بدون نگرانی. صفحه اصلی تحویل واقعا چیدن و حتی بزرگ پنج ستاره دادن به این تقاضا است. من هنوز هم احساس نمی کنم که آنها باید خود را قیمت گذاری ثابت درست اما شاید بیش از آن خواهد شد کار خود را. و با WhatsApp این امکان هشت نفر در یک تماس ویدیویی, من فکر می کنم معاشرت بیش از خالص نیست که سخت به انجام است.

به طوری که مواد غذایی و دوستان طبقه بندی شده اند, اما آنچه در مورد این نوشیدنی ؟ خوب با تحویل خانه از الکل شروع آن را می سازد ایده ماندن در صدا همیشه سودآور. شما در نهایت می تواند آن را انجام دهد همه از راحتی از صندلی.

اما آنچه در مورد ناهارخوری زیبا یک تجربه است که نه فقط در مورد مواد غذایی و نوشیدنی و شرکت بلکه در مورد محیط و خدمات ؟ چگونه است که کرایه رفتن پیش ؟ آنها هم شروع به ارائه دوره-حکیم وعده های غذایی به خانه ؟ اما چگونه است که, ناهارخوری زیبا, اگر من در خود من میز ناهار خوری? همچنین است که در خدمت من در اینجا و هدایت من از طریق فهرست شراب و یا آماده شدن من غذا از یک peated ویسکی ترش? از سرآشپزها به sommeliers mixologists و سرور بخش بزرگی از تجربه ناهار خوری خوب است که عنصر انسانی.

حذف آن و آنچه که در پشت سمت چپ به سختی بازتابی از آن بزرگتر و با شکوه نسخه. لخت استخوان, ناهارخوری زیبا یک ترکیب متناقض است و آن را فقط کار نمی کند زمانی که ما سعی می کنیم به درک آن خارج از چارچوب. شاید ظریف مکان می تواند ارسال این تیم در خانه به طبخ و خدمت من اما کجا که ترک اجتماعی فاصله? و من قادر به تحمل آن تجربه با توجه به نحوه خشک کردن جریان درآمد به این معنی است که هزینه های من ظرفیت در حال حاضر می ایستد کاهش در مقایسه با حتی چند هفته پیش ؟ اگر دیگران احساس همان خواهد شد وجود دارد باقی می ماند به اندازه کافی داوطلبان برای خدمات به نگه داشتن آن شناور ؟

فقط قبل از ما رفت و به مستند این تیم در لهجه هندی مشترک خبری با من که یک بار دیگر آنها بالا-دارای رستوران هندی (صعود به تعداد 13) در آسیا 50 بهترین لیست. افسوس که من هرگز به اطراف کردم های جلو که اطلاعات و در حال حاضر همه من می توانید انجام دهید این است که بنشینید و یاد من آخرین وعده غذایی وجود دارد. من قطعا امیدوارم که آنها (و امثال آنها) را پیدا کنید رمان راه خود را از طریق این زمان.

در زمان امروز که چند eateries می توانید زندگی خود را فراتر از سال اول قلب من می رود به تمام کسانی که موفق به چوب در اطراف برای دیگر اما در حال حاضر مواجه با این بسیار واقعی ترساندن از داشتن به طور دائم بسته درب. من لازم نیست که هر گونه راه حل های را پیشنهاد می کنم اما بیایید صبر کنید و تماشا کنید که چگونه همه چیز محوری. Coronavirus ممکن است تبدیل به یک دائم زهر برای همه ما اما اگر یکی از چیزهایی که تاریخ به ما آموخته این است که هیچ گونه انعطاف پذیر تر از انسانهای هوشمند.

نویسنده sommelier

زنده قیمت سهام از BSE و NSE و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

مالی اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما و اقامت به روز شده با آخرین Biz اخبار و به روز رسانی.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب