COVID-19 ارام دادگاه: ICMR تصویب 21 موسسات برای شرکت در Coronavirus پلاسما درمانی محاکمه

نقاهت پلاسما درمانی است که در روش تجربی برای COVID-19 بيمار.از شورای تحقیقات پزشکی هند (ICMR) را تایید کرده اس

توسط HONARMANDKHABAR در 17 اردیبهشت 1399
COVID-19, Coronavirus, COVID-19 test, Coronavirus test, COVID-19 plasma therapy, Coronavirus plasma therapy, ICMR, COVID-19 clinical trial, Coronavirus clinical trial, clinical trials, plasma therapy, Indian Council of Medical Research, convalescent plasma, clinical trial, liability insurance, antibodies, blood, antibody transfusion, active coronavirus cases India, Randomized Controlled Trial, Convalescent Plasma, COVID-19 Associated Complications, PLACID Trial, Clinical Trial Registry of India, CTRI, COVID-19 National Ethics Committee, CONEC, Drug Controller General of India, Postgraduate Institute of Medical Education and Research Chandigarh, PGIMER Chandigarh, Madras Medical College, Chennai, Smart NHL Municipal Medical College, Ahmedabad, BJ Medical College and Civil Hospital, Ahmedabad, Sawai Man Singh Medical College, Jaipur, Government Medical College, Nagpur, Gandhi Medical College, Telangana, Gandhi Medical College, Bhopal, Convalescent plasma therapy, Union Health Ministry, Lav Agarwal, AIIMS, Dr Randeep Guleria نقاهت پلاسما درمانی است که در روش تجربی برای COVID-19 بيمار.

از شورای تحقیقات پزشکی هند (ICMR) را تایید کرده است 21 موسسات برای شرکت در یک کارآزمایی تصادفی کنترل شده مطالعه به منظور بررسی ایمنی و اثر بخشی از نقاهت پلاسما به حد عوارض مرتبط با COVID-19.

حجم نمونه این مطالعه 452. پس از 400 بيمار هستند ثبت نام بیشتر سایت اضافه خواهد شد. کارآزمایی بالینی بیمه مسئولیت شده است خریداری مرکزی توسط ICMR, مقامات گفت.

اخبار مرتبط

درمان شامل مصرف آنتی بادی از خون یک فرد است که بهبود از COVID-19 و transfusing کسانی که آنتی بادی به یک فعال coronavirus بیمار برای کمک به kickstart سیستم ایمنی بدن برای مبارزه با عفونت.

"این ICMR آغاز چند مرکز کارآزمایی بالینی با عنوان" فاز دوم, باز, برچسب, کارآزمايی بالينی تصادفی کنترل شده به منظور بررسی ایمنی و اثر بخشی از نقاهت پلاسما به حد COVID-19 همراه با عوارض متوسط بیماری (متین دادگاه)'," راس تحقيقات سلامت بدن گفت.

"ما دریافت کرده اند پاسخ قریب به اتفاق قربانیان. ابراز علاقه دریافت شد از 111 موسسات. به عنوان از آوریل 4 ICMR را تایید کرده است 21 موسسات در ارام محاکمه" این مقام گفت.

این متین محاکمه پروتکل ثبت شده کارآزمایی بالینی رجیستری از هند (CTRI). این مطالعه همچنین دریافت تایید از COVID ملی زیر 19 کمیته اخلاق (CONEC) و کلی پروتکل تایید شده توسط دارو کنترل کلی از هند است.

کسانی که امکانات پزشکی که داده شده است تایید می شود بخشی از محاکمه شامل کارشناسی ارشد موسسه تحقيقات و آموزش پزشکی در Chandigarh مدرس کالج پزشکی در چنای هوشمند NHL شهرداری کالج پزشکی در احمدآباد ضربه فیلم های پورنو کار دانشکده پزشکی و بیمارستان مدنی در احمدآباد سوائی مرد سینگ کالج پزشکی در جیپور دولت کالج پزشکی, Nagpur, گاندی, پزشکی, دانشگاه, Telangana و گاندی کالج پزشکی بوپال.

علاوه بر این 90 بیشتر بیمارستان ها اعمال می شود بخشی از محاکمه و تحت نظر بسته به تکمیل اسناد و مدارک لازم, مقامات گفت.

نقاهت پلاسما درمانی است که در روش تجربی برای COVID-19 بيمار. طبق دستورالعمل و بیمارستان ها و موسسات برنامه ریزی برای ارائه این روش از درمان باید انجام دهید تا در یک کارآزمایی بالینی با پروتکل های که پاک نهادی کمیته اخلاق به ICMR بود گفت در حالی که به دنبال مشارکت در دادگاه.

در این لحظه ICMR را توصیه نمی کند این را به عنوان یک گزینه درمانی خارج از آزمایش های بالینی.

اتحادیه وزارت بهداشت به تازگی هشدار داد در برابر استفاده از آن گفت که پلاسما درمانی برای درمان coronavirus بیماران در مرحله آزمایشی است و بالقوه به علت عوارض تهدید کننده زندگی.

هیچ شواهدی وجود ندارد در عین حال که برای حمایت از پلاسما درمانی می تواند به عنوان درمان برای COVID-19 و تا apex تحقيقات سلامت بدن نتیجه آن مطالعه و قوی اثبات علمی است که در دسترس پلاسما درمانی باید مورد استفاده قرار گیرد تنها برای تحقیقات یا محاکمه هدف.

"اگر پلاسما درمانی استفاده نمی شود در شیوه ای مناسب تحت دستورالعمل های مناسب و سپس آن را نیز می تواند باعث عوارض تهدید کننده زندگی," مشترک وزیر در وزارت بهداشت Lav Agarwal به تازگی گفت.

AIIMS مدیر Dr Randeep Guleria تا به حال نیز تاکید کرد که به خوبی و به خوبی انجام تحقیقات آزمایشات قبل از حالت درمانی می تواند توصیه می شود برای استفاده روزمره در coronavirus بیماران آلوده.

با توجه به اتحاد سلامت وزارت بهداشت مرگ و میر ناشی از COVID-19 گل رز به 1,694 و تعداد موارد صعود به 49,391 روز چهارشنبه ثبت نام افزایش 126 مرگ و میر و 2,958 موارد در طول 24 ساعت پس از صبح روز سه شنبه.

زنده قیمت سهام از BSE و NSE و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

مالی اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما و اقامت به روز شده با آخرین Biz اخبار و به روز رسانی.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن