Covid-19: دانشگاه های معتبر در حال حرکت آنلاین, اما می تواند یادگیری دیجیتال برای جبران پردیس ،

فارغ التحصیلان پرتاب کلاه فارغ التحصیلی خود را.توسط Shriya Royدر اوایل این هفته به آمریکا مهاجرت و گمرک گفت که

توسط HONARMANDKHABAR در 21 تیر 1399
فارغ التحصیلان پرتاب کلاه فارغ التحصیلی خود را.

توسط Shriya Roy

در اوایل این هفته به آمریکا مهاجرت و گمرک گفت که دانشجویان خارجی مشغول به تحصیل در این کشور خواهد شد یا مجبور به ترک آن و یا در صورت اخراج اگر خود دانشگاه سوئیچ آنلاین-فقط برای دوره های آینده جلسات علمی. منظور گفت جدید ویزا نخواهد بود صادر شده برای دانش آموزان ثبت نام شده در دانشگاه ها که رفته اند حاضر به طور کامل. این حرکت را به شدت تحت تاثیر هزاران نفر از دانش آموزان هندی در ایالات متحده که در حال حاضر به بازگشت به خانه در حالی که کسانی که در حال حاضر به بازگشت نمی شود با صدور ویزا برای رفتن به عقب. اما دانش آموزانی که ترکیبی از حضوری و کلاس های آنلاین اجازه خواهد داشت برای باقی می ماند و همچنین ورود دوباره به ما. به زودی پس از بخشنامه دانشگاه هاروارد و موسسه تکنولوژی ماساچوست شکایت وزارت امنیت داخلی و مهاجرت سازمان اعتراض به دستورالعمل جدید.

اخبار مرتبط

نیازی به گفتن نیست, جدید بخشنامه آمده است به عنوان یک sucker punch به امید هزاران نفر از دانش آموزان مشغول به تحصیل در ایالات متحده در حال حاضر و کسانی که برنامه ریزی آموزش عالی در این کشور است. دولت ایالات متحده حرکت می کند آخرین لیست طولانی از گلایه که همه گیر شده برای دانش آموزان jeopardising خود را رویاها و جاه طلبی. زندگی در حال حاضر اثبات به اندازه کافی دشوار است به عنوان کمک هزینه تحصیلی خشک شده و سفر محدود شده است. به عنوان مثال در مورد یک 23 ساله شیمی کارشناسی ارشد از کلکته. در مارس دانش آموز پیشنهاد دریافت نامه از انگلستان دانشگاه کمبریج به دنبال او دکترا. جلسه را آغاز و در ماه های سپتامبر و دانش آموز که نمی خواهید به نام بود و او را یک بورس تحصیلی دریافت می شود و قادر به تحقق رویای بلند گرامی. اما این بود که نیست. ماه گذشته او تا به حال برای رد این پیشنهاد را به عنوان او نمی تواند مدیریت دانش با وجود داشتن همه چیز در جای خود. مقصر ؟ Covid-19.

نه فقط دانشجویان دانشگاه های سراسر جهان—از کمبریج و هاروارد و آکسفورد به دانشگاه ییل و لیدز—در حال مبارزه برای مدیریت انتظار امتحانات ترم, جدید, پذیرش, سخنرانی, در میان دیگران. جای تعجب نیست که بسیاری از این دانشگاه در حال حاضر برنامه ریزی برای انتقال به کلاس های آنلاین. اما سوال بزرگتر این است که می تواند در کلاس های آنلاین برای جبران پردیس ، سوال فرض بر اهمیت بیشتری هنگامی که یکی طول می کشد را به حساب این واقعیت است که بسیاری از این دانش آموزان را شیب دار وام تحصیلی بالاتر به دنبال مطالعات. بعلاوه هزینه های قدرت از افراد نیز پایین رفته با یک رکود اقتصادی جهانی در جایی که بیشتر پیچیده همه چیز.
عظیم تغییر اتفاق می افتد در زمینه آموزش عالی برای مطمئن شوید که به عنوان دانشگاه حرکت آنلاین, اما به چه معنی است برای میلیون ها نفر از دانش آموزان که همیشه از رفتن به خارج از کشور برای 'آموزش'?

تغییر پارادایم

در خط مقدم لگد زدن به این تغییر عمده ای است که در دانشگاه معتبر کمبریج که حرکت کل آن دوره آنلاین برای 2020-21 سال تحصیلی, برنامه ریزی برای شروع در 6 اکتبر. "با توجه به اینکه این احتمال وجود دارد که اجتماعی سوريه ادامه خواهد داد به توان مورد نیاز این دانشگاه تصمیم گرفته است که وجود خواهد داشت هیچ چهره به چهره و سخنرانی ها در طول سال تحصیلی. آموزگار گفته شده است که سخنرانی برگزار خواهد شد و عملا از طریق جریان زندگی می کنند می گوید:" یک دانشگاه کمبریج سخنگو.

انگلستان دانشگاه منچستر نیز لغو فیزیکی کلاس برای پاییز آینده دوره نقل مکان کرد و آنها را آنلاین. "همانطور که ما پیش بینی اجتماعی فاصله اقدامات در محل برای برخی از ما گرفته اند تصمیم به انجام تمام سخنرانی برای ترم شروع در ماه سپتامبر آنلاین به عنوان یک سخنرانی تئاتر محیط زیست می کند به راحتی حمایت از جدایی فضایی می گوید:" یک سخنگوی.

دانشگاه کاردیف در ولز گفت: این امر باید بیشتر از آن کلاس های آنلاین پس از تعطیلات تابستانی و اضافه کرد که ممکن است آن را بیش از 18 ماه قبل از دانشگاه و بازگشت به حالت عادی قبل از Covid زندگی است.

دانشگاه هاروارد و دانشگاه پرینستون اند اما اعلام کرد قصد دارد برای بازگرداندن دانش آموزان به دانشگاه در ترم آینده, اما در دسته. دانشگاه هاروارد قصد دارد برای بازگرداندن حدود 40 درصد دانشجویان که شامل تمام دانش آموزان سال اول و همچنین دانش آموزانی که نیاز به "پیشرفت تحصیلی"—دولت اذعان کرد که کلاس آنلاین تجربه آغاز شده است که بعد از مستند تحمیل شد بود به دور از کامل است.

دانشگاه پرینستون از سوی دیگر اعلام کرده است که اول و دوم دانش آموزان سال خواهد بود و مجاز به بازگشت به دانشگاه در ترم آینده در حالی که سوم و نهایی دانش آموزان سال ملحق خواهد شد از ترم بهار مدت است. دانشگاه ها خواهد شد اما همچنان به تاکید بر آموزش آنلاین با بخش عمده ای از دانشگاهی در کلاس های آنلاین اتفاق می افتد حتی برای کسانی که در محوطه دانشگاه.

دانشگاه استنفورد در کالیفرنیا نیز رفتن به شروع به سقوط آن جلسه از سپتامبر 14. این طرح که به 'چهار-سه ماهه' سال تحصیلی—نیمی از دانش آموزان خواهد بود در محوطه دانشگاه به مدت سه ماه در حالی که بقیه را شرکت در کلاس از منزل. پس از اتمام سه ماه و در دو گروه تجارت خواهد شد ، به این ترتیب بسیاری از دانشجویان دوره لیسانس را در دانشگاه برای دو چهارم یا شش ماه در مجموع و یادگیری از راه دور برای بقیه مدت سه ماه. برای دانش آموزان در دانشگاه های دقیق اجتماعی فاصله خواهد بود در محل. اما مثل پرینستون و هاروارد وجود هنوز هم بسیاری از محوری در کلاس های آنلاین. "ما نیاز به صورت آنلاین مشاهده کرده و به عنوان پیش فرض آموزش گزینه حتی اگر در کلاس های حضوری ارائه خواهد شد. کلاس های بزرگتر از 50 نفر از دانش آموزان به احتمال زیاد نیاز به آنلاین گفت:" یک دانشگاه استنفورد سخنگو.

پردیس مجازی در مقابل

در مه, آلیس, Benton, رئیس آموزش و پرورش خدمات دانشگاه کمبریج گفت: تیم اول دانشگاه یا دانشکده را روزنامه دانشجویی است که آنها در حال کار برای اطمینان حاصل شود که سخنرانی های مجازی هستند "از بهترین کیفیت ممکن". آنها روشن شده است در مورد ارائه هر گونه امید کاذب از یک "پردیس تجربه".

پردیس زندگی, اما یکی از جاذبه های کلیدی برای دانشجویان بین المللی. با دانشگاه ها در حال حرکت به یک مجازی محیط یادگیری این دانش آموزان دریافت خواهد شد محروم از پردیس تجربه. نیز وجود دارد که این نگرانی نیاز به پرداخت هزینه با وجود تنها حضور در کلاس های آنلاین. بسیاری از فکر می کنم کلاس های آنلاین نمی تواند برای جبران پردیس زندگی تجربه و نه اعمال دوباره در سال آینده. کلکته-بر اساس Shinjini بانرجی یکی از آنها است. این جامعه شناسی فارغ التحصیل تا به حال اعمال شده به چندین دانشگاه های انگلستان برای آموزش عالی اما طرح او به تحصیل در خارج از کشور آمد به توقف سنگ زنی. "من تا به حال شده است در انتظار برای ارائه نامه آنها آمده است. اما من هیجان زده است چرا که من می دانستم که این کلاس برگزار خواهد شد حاضر حتی اگر من می تواند پرداخت کامل شهریه. آن معنا ندارد در همه. آن را به همان دانشگاه و تجربه و... پرداخت مقدار زیادی به نشستن در مقابل کامپیوتر است که ارزش آن نیست می گوید:" بانرجی.

برخی از دانش آموزان نگران هستند که در سال آینده بیش از حد ممکن است به ارمغان بیاورد هر یاری. "وجود دارد به نظر نمی رسد به یک راه حل برای این مشکل در بینایی است. حتی به عنوان ما به تاخیر و تعویق در حال حاضر ما برنامه ای برای تحصیل در خارج از کشور چیست ضامن که همه چیز تمام خواهد شد خوب است که ما اعمال می شود در سال آینده ؟ هیچ تضمینی وجود ندارد می گوید:" 26 ساله Kartik Parashar یک ریاضی فارغ التحصیل از دانشگاه دهلی و اضافه کرد که با دقیق سفر و محدودیت های ویزا در آینده رفتن به خارج از کشور برای تحصیل تبدیل خواهد شد حتی سخت تر است. "رویاها و آرمان های بسیاری شده اند برخورد یک ضربه بزرگ... و آن اتفاق افتاد که بسیاری از ما آماده بودند برای شروع مطالعات ما در خارج از کشور. در حالی که یکی می تواند خوش بینانه, همه چیز نگاه واقعا دشوار است" دهلی مبتنی بر دانش آموز می گوید.

حتی اگر یکی را انتخاب و برای کلاس های آنلاین وجود موانع بسیار به ویژه برای دانش آموزان در کشورهای در حال توسعه. در حالی که زمان تفاوت عمده مسئله مشکل بزرگ دیگری است که اتصال به اینترنت. دانشگاه برای مطمئن شوید که در حال تلاش برای ایجاد تجربه آنلاین برای دانش آموزان به انجام به عنوان امکان پذیر است اما فقیر اینترنت در کشورهایی مانند هند و پاکستان و بنگلادش می تواند همه چیز را سخت و دشوار است.

تغییر از آموزش نیز اجتماعی و شکاف اقتصادی بین المللی و داخلی دانش آموزان به وضوح قابل مشاهده است. وجود دارد عدم تعامل وقتی که می آید به تکالیف آنلاین. به علاوه محققان اشاره کرده اند یک دست دادن یادگیری است که دانش آموزان در حال تجربه شرایطی—به دلیل به تعویق افتادن و لغو امتحانات است و عمده اختلال در یادگیری آنها می گویند.

برای دانش آموزان در حال حاضر ثبت نام در دانشگاه های خارج از کشور در حال حاضر وضعیت به شمار مشکلات دیگر است. زمانی که مستند اعلام شد, آنها را به یک انتخاب بین ماندن در پشت و یا پرواز به خانه که می توانست به معنای به خطر می اندازند فرصت های شغلی. یک زن 24 ساله ای (که نمی خواهید به نام) ثبت نام در دانشگاه شیکاگو است و در میان کسانی که تصمیم به عقب بماند. مانند بسیاری از او دانش آموز می گوید نگران بودند آنها را از دست می دهند خود به آموزش عملی اختیاری (انتخاب کردن) اگر آنها تصمیم به ترک و از این رو تصمیم به عقب بماند.

تحت انتخاب یک دانشجوی بین المللی می توانید اقامت و کار در ایالات متحده برای یک سال پس از اتمام دوره و پس از آن می توانید برای درخواست اشتغال در دراز مدت. "من می خواستم به بازگشت به خانه پس از ایالات متحده تبدیل شد که کانون همه گیر اما ریسک بیش از حد بالا است. خطر از دست دادن من انتخاب کردن چیزی بود که من نمی تواند به" 24 ساله می گوید.

اما در حال حاضر با محدودیت های جدید در آمریکا همه چیز به دنبال بیشتر غم انگیز. "طبق محدودیت های جدید بسیاری از ما را مجبور به ترک پس از برخورد با برخی از دلخراش ماه اینجا. ما ممکن است قادر به بازگشت در هر زمان به زودی یا نه. هنوز هم وجود دارد عدم شفافیت در که معاف است و چه کسی نیست اما به نظر می رسد مانند یک بن بست," او می گوید.

حتی کسانی که موفق به عقب ماندن را در پیدا کردن آن فوق العاده سخت به زمین مشاغل با توجه به عدم پردیس, شبکه, و سرمایه گذاری در این سناریو فعلی. در حال حاضر وجود دارد دیرینه عدم قطعیت بلندی در اطراف شغل با بسیاری از مکان ها پس از قرار دادن در محل استخدام یخ.

مسائل مربوط به پول

به عنوان دانشگاه تحت عمده تغییرات در وضعیت مالی خود را در حال تبدیل شدن به وخیم. درآمد انداختن به پایین به دانش آموزان بین المللی به خصوص آنهایی که باقی می ماند خانه و یا تجدید نظر در برنامه های آینده. در حال حاضر ثبت نام دانش آموزان می تواند یک مرخصی نیز به جای پرداخت کامل هزینه برای دوره های آنلاین.

دانشگاهها در انگلستان و در واقع گفته شده است انتظار می رود کاهش شدید تعداد دانشجویان بین المللی جدید آینده در سال آینده—از دست دادن تا به 460 میلیون پوند است که انتظار می رود فقط از دانش آموزان از شرق آسیا است. یک بررسی توسط شورای بریتانیا نیز که حدود 14000 دانش آموزان کمتر از کشورهایی مانند چین و سنگاپور و مالزی و هند خواهد شد رفتن به انگلستان در 2020-21. این مقدار به 12 درصد کاهش کلی تعداد دانشجویان بین المللی. با توجه به بریتیش کانسیل داده ها 39 درصد از دانش آموزان از هند در حال حاضر اعمال می شود به تحصیل در دانشگاههای انگلستان و دیگر 22 درصد برنامه ریزی شده به درخواست این سال است. اما 29 درصد از دانش آموزان هندی که تا به حال اعمال شده به مطالعه در خارج از کشور هستند به احتمال زیاد به برنامه های خود را لغو و یا در حال حاضر انجام شده است.

آموزش عالی یکی از مهمترین بخش های تولیدی اقتصاد انگلیس با دانشجویان بین المللی به تنهایی در آوردن 7.3 میلیارد پوند در هر سال است. بخش تولید 73 میلیارد پوند در هر سال طبق گزارش. اما امروز هزاران نفر از دانش آموزان در انگلستان با امضای یک طومار خواستار بازپرداخت خود را به شهریه در پی تعلیق فیزیکی کلاس. چه بیشتر تشدید مشکل این است که دانشجویان بین المللی نیست به عنوان وام های دانشجویی در انگلستان و بنابراین تا پایان پرداخت هزینه های بسیار بالاتر.

آشنایی با جاذبه از وضعیت این دانشگاه در حال حاضر در نظر گرفتن اقدامات اصلاحی. در حالی که بریتانیا دانشگاه پورتسموث ارائه شده است در بخش کمک هزینه تحصیلی برای دانش آموزان هندی برای سال اول دانشگاه کالیفرنیا لغو مورد نیاز برای SAT و ACT برای پذیرش در سال آینده است و تصمیم به تعلیق این فرایند به طور کامل توسط 2025. وجود دارد دیگر امتیازات در ارائه نیز مانند پذیرش بر اساس مدرک موقت و پذیرش تسلط به زبان انگلیسی گواهی دیگر از IELTS و TOEFL. بسیاری از دانشگاه ها در استرالیا نیز ارائه سنگین هزینه چشم پوشی و حمایت پولی برای دانشجویان بین المللی. برخی مانند دانشگاه لوئیزویل آمریکا در حال تنظیم مجازی بازدیدکننده داشته است بیش از حد.

همچنین با توجه به بیانیه ای از دانشگاه های بین المللی در ارتباط با کانون به عنوان گزارش شده توسط British Council, اکثر دانشگاه ها در حال تنظیم خود را به نرم افزار سپرده و مهلت پرداخت برای کمک به دانش آموزان در مقابله با تاخیر. برنامه ها نیز در جای خود برای حمایت از دانش آموزان از طریق هر قرنطینه اقدامات آنها ممکن است نیاز به انجام زمانی که آنها پیوستن به.

پوشش نقره ای

با کاهش نرخ بهره در دانشگاه های خارجی, دانشگاه های هندی در حال حاضر با بهره گیری از علاقه از دانش آموزان به دنبال فرصت های تحصیلات عالی. با توجه به بررسی های اخیر توسط مشاوره حرفه ای شرکت Mindler 56 درصد از دانش آموزانی که زودتر آرزو به تحصیل در خارج از کشور در حال حاضر با توجه به دانشگاه های هندی. "دانشگاه های هندی را تجربه قیام در برنامه های کاربردی. دانش آموزان که قبلا تنها با استفاده از خارج از کشور خواهد شد و در حال حاضر نیز اعمال می شود به چند گزینه های داخلی خود را به عنوان پشتیبان گیری" این گزارش می گوید.

بر اساس بمبئی-Srishti Mullick, برای یک حال کاربردی برای کارشناسی ارشد هنرهای زیبا در دانشگاه ها در انگلستان اما تغییر برنامه های خود را هنگامی که همه چیز در زمان به نوبه خود برای بدتر از سراسر جهان است. "من می دانستم که برای این دوره است که من تصمیم گرفتند برای یک تجربه آنلاین را خدمت هدف در هر راه. آن را تنها یک اتلاف پول بدون یادگیری واقعی. من از این رو تصمیم به خروج از روند و درخواست به دانشگاه های هند مانند شیو ندار دانشگاه و تاتا موسسه علوم اجتماعی است که می تواند حداقل تضمین پردیس تجربه" 22 ساله می گوید.

بیست و پنج سال Aarav ساغر که فقط تکمیل شده کارشناسی ارشد خود را در تاریخ از دانشگاه دهلی نو تصمیم گرفته است برای ثبت نام در کالج هند حتی اگر فقط برای یک سال. "دانستن اینکه اکثر کلاس ها برگزار خواهد شد آنلاین, من تصمیم به تسلیم من پذیرش در آمریکا برای سال جاری و پذیرش در هند به جای, به جای نشستن در خانه برای یک سال. پردیس تجربه می شود آن را در هر نقطه بسیار مهم است. آموزش آنلاین حل نمی کند هدف می گوید:" بوپال مبتنی بر ساغر.

در یک زمان مثل این هندی, دانشگاه ایستاده به دست آوردن مقدار زیادی. دانشگاه های خصوصی مثل تاتا موسسه علوم اجتماعی و آشوکا دانشگاه هستند در واقع قرار دادن تمرکز بیشتر بر تجربه جهانی و سرمایه گذاری بیشتر در امکانات پژوهشی برای جذب دانش آموزان است. نیز وجود دارد که بیشتر تمرکز بر روی یادگیری و تفکر از کتابی دانش است. مقالات پژوهشی را جایگزین سالانه امتحانات در برخی از کالج ها. "ما در حال دیدن شواهد ما در حال انجام فرآیند پذیرش است که دانش آموزان در حال گرفتن گزینه تحصیل در اینجا به عنوان آنها می دانند که ما می توانیم مشابه کیفیت آموزش و پرورش است که دانش آموزان را در خارج از کشور در یک به طور قابل توجهی کاهش هزینه ها می گوید:" یک آشوکا دانشگاه سخنگو افزود که آنها همچنین ارائه کمک های مالی به دانش آموزان که نمی توانیم آموزش عالی است.

Shiv ندار دانشگاه هم در حال سرمایه گذاری در امکانات پژوهشی. "این است که در نهایت یک سوال از با کیفیت بالا و آموزش و پرورش. هند یکی از بزرگترین سیستم های آموزش عالی اما کیفیت آموزش در بسیاری از موسسات می افتد کوتاه از آرمان ملی سطح و استانداردهای جهانی" معاونت Rupamanjari Ghosh در بیانیه ای گفت. "مدل آموزش و پرورش در Shiv ندار دانشگاه منحصر به فرد است. من اعتقاد دارم که آموزش باید کنجکاوی محور و لذت بخش است. تحقیقات به بخشی جدایی ناپذیر از آموزش."

مرکزی دانشگاه ها مانند دانشگاه دهلی Jadavpur دانشگاه حیدرآباد مرکزی دانشگاه و غیره تا به حال یک راه سنتی از عملکرد است که تلاش برای نگه دارید تا با عصر جدید خواسته. اما در حال حاضر این دانشگاه در حال سرمایه گذاری در آموزش آنلاین سیستم عامل و ابزارهای توسعه استاندارد دستورالعمل های برنامه ریزی تصویری تعاملات ، آنها همچنین آماده سازی برای هجوم دانش آموزان به عنوان بسیاری از انصراف از پذیرش و نوبت homewards.

به وضوح آن را تبدیل به بسیار مهم دانشگاهها در سراسر جهان در ارتباط با تغییر تحصیلی خواسته های قرن 21 است. با ترکیبی از آنلاین و آفلاین تکیه های قدیمی سیستم خود را به یک راه جدید فکر کردن به دانش آموزان کمک می کند بهترین استفاده را از تجربه یادگیری است.

زنده قیمت سهام از BSE NSE آمریکا بازار و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

مالی اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما و اقامت به روز شده با آخرین Biz اخبار و به روز رسانی.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de