COVID-19: Slippages در بخش بانکی ممکن است با افزایش Rs 5.5 لاخ کرور این مالی

این کاهش با توجه به COVID-19 شیوع بیماری را تشدید استرس و slippages در عدم شرکت بخش (تصویر: PTI)با فعالیت های

توسط HONARMANDKHABAR در 1 خرداد 1399
covid-19, coronavirus impact , banking sectorاین کاهش با توجه به COVID-19 شیوع بیماری را تشدید استرس و slippages در عدم شرکت بخش (تصویر: PTI)

با فعالیت های اقتصادی در آینده به یک وقفه به دلیل COVID-19 بحران کل slippages در سیستم بانکی ممکن است افزایش یابد تا Rs 5.5 لاخ کرور در مالی جاری می گوید: یک گزارش.

در حالی که slippages از بخش شرکت ها ممکن است با افزایش Rs 3.4 لاخ کرور برای عدم شرکت بخش آن ممکن است با افزایش Rs 2.1 لاخ کرور در FY21 هند رأی و تحقیقات گفت: در این گزارش.

اخبار مرتبط

رتبه آژانس گفت: مهمترین بخش در شهرستان هستند به احتمال زیاد به تجربه درجات مختلفی از درآمد انقباض طول FY21 با توجه به تقاضا و اختلال در عرضه.

"COVID-19 may درایو مجموع slippages از تا تومان 5.5 لاخ کرور (5.7 درصد از تولید ناخالص بانک اعتباری) ،

بانک ها مواجه بالا مقررات ناشی از استرس شرکت چرخه بیش از FY16-FY20 و آنها تا به حال تا حد زیادی ارائه شده برای شرکت های بزرگ موجود استرس و پیشرفت به سمت یک بیشتر تعدیل اعتبار هزینه چرخه این گزارش گفت:.

اما COVID-19 شرایط مربوط به احتمال زیاد به نتیجه در چرخه دیگری از استرس است.

رتبه آژانس گفت: همانطور که در تحلیل تنش 30000 شرکت ها کل استاندارد-اما-تاکید شرکت استخر ممکن است افزایش یابد از 3.8 درصد از کل اعتبار بانکی از دسامبر 2019 به 6.6 درصد در این سال مالی.

از این آژانس برآورد شرکت ها در مواجهه تا 3.2 درصد از کل اعتبارات بانکی هستند در معرض خطر لغزش.

این گزارش بیشتر گفت: کاهش نرخ رشد اقتصادی با توجه به COVID-19 شیوع بیماری را تشدید استرس و slippages در عدم شرکت بخش خرده فروشی, کشاورزی, و میکرو, شرکت های کوچک و متوسط.

"حدود 40 درصد از افزایشی slippages می تواند از عدم شرکت بخش" آن را گفت.

رتبه آژانس گفت: قبل از COVID اعتباری هزینه های تخمین زده شده برای FY21 نشان می دهد افزایش تا 60 درصد است که می تواند سودآوری بیشتر بانک دولتی تحت فشار در FY21.

اعتبار هزینه های این سیستم می تواند افزایش تا تومان 2.7 لاخ کرور در FY21; حدود 70 درصد است که می توان به PSBs.

"اگر شتاب تأمین رژیم ابقاء پس از آن وجود دارد می تواند اعتبار اضافی هزینه 0.3-0.6 درصد است. این می تواند نیاز دولت به دم سرمایه اضافی به PSBs" آن گفت:.

آیا می دانید چه نسبت ذخیره نقدی (CRR), سرمایه گذاری, لایحه, مالی, سیاست در هند, هزینه, بودجه, حقوق گمرکی? FE دانش میز توضیح می دهد که هر یک از این و بیشتر در جزئیات در مالی بیان شده است. همچنین زنده BSE/NSE قیمت سهام, آخرین NAV صندوق های سرمایه گذاری مشترک, بهترین سهام وجوه بالا برندگان بالا بازنده در مالی ابراز. فراموش نکنید که برای سعی کنید ما رایگان ماشین حساب مالیات بر درآمد ابزار.

مالی اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما و اقامت به روز شده با آخرین Biz اخبار و به روز رسانی.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب