COVID-19: کره جنوبی گزارش 23 جدید کروناویروس موارد

این کشور گزارش حدود 500 مورد جدید یک روز در اوایل ماه مارس قبل از استفاده از تهاجمی ردیابی و آزمایش به ایجاد ث

توسط HONARMANDKHABAR در 3 خرداد 1399
این کشور گزارش حدود 500 مورد جدید یک روز در اوایل ماه مارس قبل از استفاده از تهاجمی ردیابی و آزمایش به ایجاد ثبات در آن شیوع. (عکس: رویترز)

کره جنوبی گزارش 23 مورد جدید از coronavirus عمدتا از پر جمعیت سئول شهری که در آن مقامات را تعطیل هزاران نفر از کاباره ها و کافه و اتاق کارائوکه در تلاش برای جلوگیری انتقال. آمار و ارقام اعلام شده از سوی کره جنوبی مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری در روز شنبه آورده و ملی در مجموع به 11,165 موارد و 266 مرگ و میر.

سیزده از موارد جدید آمد از گیونگی-دو در اطراف سئول پایتخت که روز شنبه صادر اداری جهت ممنوعیت گردهمایی در اضافی 2,629 میله و کارائوکه اتاق آوردن آن تعداد shut-down مکانهای تفریحی به 8,363.

اخبار مرتبط

این کشور گزارش حدود 500 مورد جدید یک روز در اوایل ماه مارس قبل از استفاده از تهاجمی ردیابی و آزمایش به ایجاد ثبات در آن شیوع. اما نگرانی رو به رشد بیش از افزایش مداوم عفونت در بیشتر سرمایه منطقه که در آن حدود نیمی از کره جنوبی با 51 میلیون نفر زندگی می کنند که پس از آمد مقامات بهداشتی آرامش اجتماعی فاصله دستورالعمل و اجازه یک مرحله به مرحله بازگشایی مدارس و شروع با سالمندان دبیرستان در روز چهارشنبه.

بیش از 200 اخیر عفونت شده اند مربوط به باشگاه را برانگیخت در سئول شهری که رفت در اوایل ماه مه به عنوان کشور شروع کاهش در فاصله. حداقل 1,204 موارد ترسیم شده برای ورود بین المللی اگر چه چنین عفونت را کاهش و پس از این کشور تقویت کنترل مرز در آوریل اجرای دو هفته قرنطينه در تمام مسافران از خارج از کشور.

زنده قیمت سهام از BSE و NSE و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

مالی اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما و اقامت به روز شده با آخرین Biz اخبار و به روز رسانی.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب