COVID-19 تست: هند coronavirus تست استراتژی باید گسترده تر

در واقع دولت دهلی نو گفته است که دادگاه عالی دهلی که از 15,012 نمونه های جمع آوری شده در ژوئن 18, 7,040 مورد آ

توسط HONARMANDKHABAR در 5 تیر 1399
Indeed, the Delhi government has told the Delhi High Court that of the 15,012 samples collected on June 18, 7,040 were tested through rapid antigen test while 7,972 were tested through RT-PCR. در واقع دولت دهلی نو گفته است که دادگاه عالی دهلی که از 15,012 نمونه های جمع آوری شده در ژوئن 18, 7,040 مورد آزمایش قرار گرفتند از طریق سریع آنتی ژن تست در حالی که 7,972 مورد آزمایش قرار گرفتند از طریق RT-PCR.

سریع آزمایش آنتی ژن (موش) برای Covid-19 قابل توجهی زمان-استفاده بیش از RT-PCR و آزمون است که استاندارد طلا; تولید آن نتایج در 30 دقیقه, در نقطه از مراقبت در حالی که دومی طول می کشد و حداقل 2-5 ساعت و نیاز به آزمایشگاه تنظیمات. با توجه به آن ويژگی بالا (هیچ به پایین مثبت کاذب) آن را برجسته می سازد حس به رول آن را به سطح شیب دار تا تست. در واقع دولت دهلی نو گفته است که دادگاه عالی دهلی که از 15,012 نمونه های جمع آوری شده در ژوئن 18, 7,040 مورد آزمایش قرار گرفتند از طریق سریع آنتی ژن تست در حالی که 7,972 مورد آزمایش قرار گرفتند از طریق RT-PCR. در ژوئن 21, 13,345 نمونه جمع آوری شد که 9,356 مورد آزمایش قرار گرفتند از طریق موش و 3,989 از طریق RT-PCR. اما به عنوان Dr K Srinath ردی از بهداشت عمومی بنیاد هند اشاره کرده است در این صفحات (بیت.ly/37SPS4I) موش دارای حساسیت کم (تمام نتایج منفی ممکن است درست باشد منفی) و در نتیجه تکیه بر موش به تنهایی می تواند آرامش مقامات و کسانی که تست منفی به فکر آنها درست بدی. این است که چرا و دکتر ردی برجسته این ICMR توصیه می کند در آن مشورتی مورخ 14 ژوئن که "مشکوک افرادی که تست منفی برای Covid-19 سریع آنتی ژن تست باید قطعا آزمایش پی در پی توسط RT-PCR برای رد کردن عفونت". بیشتر از آن داده شده طلا-استاندارد RT-PCR خود را گزارش شده است که باید با حساسیت حدود 70 درصد وابسته به عواملی مانند چگونگی نمونه جمع آوری شد و بار ویروسی در نمونه و موش دارای حساسیت نرخ است که نزدیک به 60 درصد از آنچه RT-PCR ارائه می شود. اگر دهلی نو اعداد به این معنی نیست که دولت در حال افزایش است موش تنها—کم RT-PCR اعداد وجود موش منفی به نظر می رسد نشان می دهد این به گسترش آزمایش سرمایه های ملی است و خود را numb به احتمال این که بسیاری از موارد می تواند فرار از رادار; آن را بسیار سخت به تصور کنید آنچه در آن به معنی برای آینده عفونت اعداد.

دکتر ردی نیز صحبت می کند از flipside با داشتن چندین آزمون در آرسنال, به خصوص با توجه به یک آزمون است که به عنوان تاييدی برای دیگر در مورد منفی آن خواهد بود اداری کابوس برای پیگیری جدید آزمون مجدد آزمون تأییدی آزمون اجرا بر روی همان نمونه و نقشه آن را به عفونت اعداد. در صورتی که مشکل می تواند مراقبت از, می گویند با داده ها از آزمون جداسازی و تجزیه و تحلیل با کمک هوش مصنوعی و ماشین-یادگیری—ICMR به تازگی همکاری آی بی ام واتسون برای تست داده—آن را می توانید به صورت معنی دار رول. این امر نیز قطعا اگر ICMR بودند به سهولت آن معیارهای تست—این ICMR فقط آن تجدید نظر استراتژی تست اجازه می دهد تا تست از همه symptomatics اما asymptomatics به جز برای کسانی که در جلسه ICMR-معیارهای مشخص شده هنوز هم حذف شدند. با توجه به حساسیت سطح RT-PCR Covid-19 تشخیص هنوز هم نیاز به مشاهدات بالینی اشعه ایکس و CT گزارش در بسیاری از موارد. اما با دوم امواج از عفونت گزارش در سنگاپور کره جنوبی و حتی نیوزیلند که اعلام کرده بود صفر موارد به تازگی هند تست استراتژی باید گسترده تر از یک است. در همان زمان sero-نظرسنجی مانند یک ICMR انجام شده ممکن است نیاز به انجام به صورت دوره ای تا جهان دارای یک مداخلات دارويی است که کار می کند که آسیب پذیر ترین اقشار مختلف دسترسی داشته باشید.

اخبار مرتبط

زنده قیمت سهام از BSE NSE آمریکا بازار و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

مالی اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما و اقامت به روز شده با آخرین Biz اخبار و به روز رسانی.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب