COVID-19 آزمون روند در بنگلادش است. که خبر بد

از Jun 30 تا 2 جولای بین 16000 و 19,000 نمونه مورد آزمایش قرار گرفتند روزانه از بازگشت حدود 3,600 به 4000 نتای

توسط HONARMANDKHABAR در 24 تیر 1399

از Jun 30 تا 2 جولای بین 16000 و 19,000 نمونه مورد آزمایش قرار گرفتند روزانه از بازگشت حدود 3,600 به 4000 نتایج مثبت است. با مقایسه این عدد تجاوز نمی 13,000 در هر سه روز آخر با روزانه caseload اعم بین 2,600 و از 3200.

یکی از دلایل برای تست کمتر است و هزینه های تحمیل شده توسط دولت برای آزمون نمونه. دلیل دوم این است که لغو دوم و سوم آزمون پس از بهبودی از این بیماری با توجه به اداره کل خدمات بهداشتی و درمانی.

کارشناسان می گویند بنگلادش است که هنوز هم دست و پنجه نرم کردن با این بیماری همه گیر و تست نباید اجازه داد به رها کردن تحت شرایط فعلی.

Samples are stored inside a plastic bag at Government Unani and Ayurvedic Medical College and Hospital in Dhaka’s Mirpur. These will be sent to a government-designated laboratory for testing. Photo: Asif Mahmud Ove

نمونه های ذخیره شده در داخل یک کیسه پلاستیکی در دولت Unani و آیورودا پزشکی دانشگاه و بیمارستان در داکا Mirpur. این خواهد شد به یک دولت-تعیین آزمایشگاهی برای تست. عکس: آصف محمود Ove

رمان coronavirus عفونت شد و برای اولین بار منتشر شده در ووهان چین در 31 دسامبر 2019. بنگلادش آغاز شد در حال اجرا COVID-19 آزمون در Jan 21.

داده ها از آزمون های انجام شده توسط DGHS نشان می دهد یک روند صعودی از ماه ژانویه تا ژوئن زمانی که تعداد زیادی از بیماران و نمونه تست آزمایشگاه افزایش یافته است.

تعداد موارد تایید شده قطره در راستای حذف ویروس آزمون به همین دلیل است که وضعیت واقعی منعکس است گفت: Prof بود-نظیر احمد, مدیر سابق واگیر کنترل بیماری در DGHS. که مانع مدیریت COVID-19 بحران است.

"ما نمی توانیم جدا از بیماران مبتلا که شناسایی نیست. سپس وجود دارد می تواند به بیماران جدید و بیمار خوشه را افزایش می دهد و همچنین."

"بیشتر مردم را حرکت در اطراف در ایام عید-ul-ازهاری و خوشه هایی از بیماران را گسترش سرایت" احمد گفت.

پروفسور دکتر Nazrul Islam سابق-معاون مؤسسه فناوری نورنبرگ گفت: bdnews24.com که از همان ابتدا آنها بوده است نشان می دهد 20,000 سراسر کشور آزمون در روز برای دریافت اولین تصویر از این بیماری همه گیر را با مقیاس واقعی و با سرعت.

او اعتراف کرد که فرایند آزمایش است برخی از معایب اضافه شده اما مردم در حال آمدن به جلو به آزمایش می شود. تست های بیشتر می تواند انجام شود اگر مقامات بهداشتی نمونه های جمع آوری شده از بیمار و یا کسانی که در نشان دادن علائم.

"بسیاری از مردم به ماندن در خانه با علائم مانند سرفه و سرما. ما نمی خواهیم دریافت تصویر واقعی" Prof اسلام هشدار داد.

در ژوئیه 2, دولت تحمیل هزینه آزمون نمونه و تعدادی از تست های کاهش حدود 4000 در روز بعد.

"ارتباط بین پرداخت پول و گرفتن تست شده مشهود است. من تعجب می کنم که چگونه ایده شارژ Tk 200 برای تست تکامل یافته است. یک فرد در دشواری های مالی را برای پرداخت, آزمون," او اضافه شده است.

به عنوان تعدادی از آزمایشات کاهش تعداد موارد تایید شده نیز کاهش یافته است, پروفسور اسلام گفت. در حقیقت بیشتر مردم در حال آلوده شدن. به عنوان مثال موارد تایید شده بودند 23.99 درصد در برابر آزمون در Jul 11 که رسید به 24.1 درصد در Jul 12 و 24.94 درصد در Jul 13.

"این نشان می دهد که وجود دارد را روزانه افزایش عفونت حتی اگر آن را به پایین. ما هرگز نمی توانید می گویند که در آن کاهش یافته است. ما نیاز به اطلاعات بیشتر در زمانی که وجود دارد افزایش در موارد و بنابراین ما باید انجام تست های بیشتر."

 

پروفسور اسلام با اعضای شورای فنی و کمیته مشورتی در coronavirus گفت که او آگاه نیست که DGHS مشورت با قبل از تحمیل هزینه برای نمونه آزمون. "این DGHS تصمیم گرفت و ما را به رنج می برند به دلیل آن است."

پروفسور Nasima سلطانه اضافی مدیر کل DGHS گفت: آژانس در مورد موضوع کاهش نمونه آزمون.

لغو دوم و سوم آزمون نمونه پس از بهبودی به عنوان توصیه شده توسط سازمان جهانی بهداشت یک هزینه تحمیل شده توسط دولت و مردم را آرام پاسخ به شيوع COVID-19 ممکن است باعث شیب در آزمون, او گفت:.

"زمانی که آزمونهای رایگان بودند موارد وجود دارد که کارگران پزشکی تا به حال به جمع آوری نمونه از 40 نفر در یک خانواده است. مردم باید متوقف شدن تست اگر آن را لازم نیست. همچنین آنها به عنوان ترس در حال حاضر به عنوان آنها قبل از. در ابتدا آنها را برای تست حتی اگر آنها به حال طبیعی سرفه و سرماخوردگی" به DGHS رسمی گفت.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب