COVID-19 درمان: Remdesivir, Favipiravir داروهای ضد ویروسی " بدون تعویض بازی در Coronavirus مبارزه می گویند کارشناسان پزشکی

Cipla و Hetero را دریافت تاییدیه از دارو کنترل کلی از هند (DCGI) برای راه اندازی Remdesivir تحت نام های تجاری

توسط HONARMANDKHABAR در 2 تیر 1399
Remdesivir, Favipiravir, COVID-19 treatment, COVID-19, COVID-19 drug, COVID-19 vaccine, antiviral drugs, Glenmark Pharmaceuticals, antiviral drug, Favipiravir, FabiFlu, COVID-19 medicine, Cipla, Hetero, Drug Controller General of India, DCGI, Cipremi, CoviforCipla و Hetero را دریافت تاییدیه از دارو کنترل کلی از هند (DCGI) برای راه اندازی Remdesivir تحت نام های تجاری Cipremi و Covifor بود..

با شرکت های دارویی راه اندازی نسخه عمومی از Remdesivir و Favipiravir برای COVID-19 درمان پزشکی و کارشناسان در روز دوشنبه گفت این بود: "توسعه مثبت" در مبارزه با این بیماری همه گیر اما هشدار داد در برابر در مورد داروهای ضد ویروسی به عنوان "تعویض بازی".

Glenmark داروسازی راه اندازی کرده است که داروی ضد ویروسی Favipiravir تحت نام تجاری FabiFlu برای درمان خفیف تا متوسط COVID-19 موارد در حالی که Cipla و Hetero را دریافت تاییدیه از دارو کنترل کلی از هند (DCGI) برای راه اندازی Remdesivir تحت نام های تجاری Cipremi و Covifor بود.

اخبار مرتبط

Cipla Ltd روز یکشنبه اعلام کرد راه اندازی Cipremi.

دکتر سانجی Rai استاد در مرکز جامعه پزشکی AIIMS دهلی نو گفت: تا به امروز هیچ درمان یا واکسن برای مبارزه با کروناویروس یافت شده است.

"تا به امروز ما ندارد و شواهدی وجود دارد که یک داروی خاص موثر است بنابراین ما نمی توانیم تماس با هر یک از مواد مخدر تعویض بازی تا پس از آن. با راه اندازی آن تنها روشن شود در آینده چگونه موثر خواهند بود. که آیا آنها می توانند یک نقش حمایتی در COVID-19 درمان نیز هنوز شناخته شده," او گفت: PTI.

Dr Vikas Maurya مدیر گروه Pulmonology و اختلالات خواب Fortis بیمارستان شالیمار باغ گفت: مواد مخدر مانند Remdesivir و Favipiravir شد "بدون تعویض بازی" را به عنوان آنها استفاده می شود برای بیماری های دیگر و در حال حاضر یافت شده است مفید باشد در برخی از راه در درمان COVID-19 بيمار.

آن است که اگر از تمام کسانی که این داروها را بهبود می یابند," او گفت: PTI.

آن یافت شده است که آنها کمک به کاهش بار ویروسی اما نه تعویض بازی, Maurya گفت.

"اما آن است که یک توسعه مثبت به عنوان بهتر است که چیزی در دست از هیچ چیز است. نیز وجود دارد یک تاثیر روانی که چیزی داده شده است که می تواند برخی از سود" او گفت:.

Dr Rommel Tickoo مدیر دانشیار طب داخلی, حداکثر, بهداشت و درمان نیز تکرار Maurya نمایش.

هر چه که مطالعات انجام شده بر روی این داروها بسیار محدود هستند بنابراین نمی توان آنها را به نام "بازی تعویض" اما خود را راه اندازی مثبت توسعه به عنوان بهتر است که چیزی از هیچ چیز ،

"در هر دو داروهای ما را محدود به اطلاعات هر چه شواهد ما عمدتا حدیثی. وجود دارد هیچ درمان خاصی که ما داریم و ما نمی توانیم صبر کنید برای تمام آزمایشات به عنوان بسیاری از زندگی از دست خواهد رفت. به همین دلیل اضطراری استفاده محدود است و مورد تایید بودن" او گفت PTI.

"دشوار است برای ما به قاطعانه دولت تاثير استفاده از مواد مخدر آنها را بالقوه, اما ما نیاز به اطلاعات بیشتر," او گفت:.

اشاره کرد بر اساس شهر ریه جراح Dr Arvind Kumar گفت که او باور ندارد که هر یک از این داروهای ضد ویروسی مانند Remdesivir یا Favipiravir خواهد بود تعویض بازی.

"اگر در تمام بازی تعویض' می تواند مورد استفاده قرار گیرد آن است که برای دگزامتازون که نشان داده است کاهش قابل توجهی در مرگ و میر است و در دسترس و ارزان" گفت: Kumar, که با این نسخهها کار در آقا Ganga رم بیمارستان اینجا.

Dr Avi کومار, مشاور Pulmonologist Fortis اسکورت قلب موسسه گفت: مواد مخدر مانند Favipiravir و Remdisivir "نمی توان به نام تعویض بازی" را به عنوان آنها استفاده می شود به عنوان یک درمان حمایتی.

"هنگامی که داده های اولیه آنها می تواند به نفع بیماران است اما هیچ تضمینی وجود ندارد که بیمار را بهبود بخشد یا نه" او گفت:.

"این است که قطعا یک توسعه مثبت خواهد بود که ما با استفاده از ضد ویروس اما آن است که یک تعویض بازی است که به عنوان اصطلاح استفاده می شود برای چیزی است که شما بدهد و بیمار بهبود" کومار گفت PTI.

مبارزه با مواد مخدر شرکت Hetero بود در روز یکشنبه گفت: این دریافت تایید از تنظیم کننده DCGI به راه اندازی تحقیقاتی داروی ضد ویروسی Remdesivir برای درمان COVID-19.

این دارو در دسترس خواهد بود در 100 میلی گرم در ویال (تزریقی) است که به صورت داخل وریدی تجویز می شود در یک محیط بیمارستان تحت نظارت یک پزشک مراقبت های بهداشتی آن را گفت.

خواسته در مورد قیمت دارو, Hetero گروه شرکت های MD Vamsi کریشنا Bandi گفت PTI از آن خواهد شد در محدوده تومان 5,000-6,000 هر دوز.

این دارو صادر شده است تایید توسط DCGI برای درمان مشکوک یا تأیید شده آزمایشگاهی مورد COVID-19 در بزرگسالان و کودکان بستری با علائم شدید این بیماری ،

Cipla نیز گفت که از آن صادر شده است تصویب قانونی توسط DCGI برای محدود اضطراری استفاده در این کشور به عنوان بخشی از تسریع روند تصویب با توجه فوری و نیاز پزشکی برآورده نشده.

اظهار نظر در راه اندازی Cipla Ltd MD و جهانی مدیر عامل Umang Vohra گفت: "Cipla قدردانی از مشارکت قوی با جلعاد را به Remdesivir به بیماران در هند. ما شده اند به شدت سرمایه گذاری در کاوش در همه ممکن است راه را برای نجات جان میلیون ها نفر را تحت تاثیر COVID-19 همه گیر و راه اندازی این یک نقطه عطف مهم در این جهت".

در مارس داخلی داروسازی شرکت Hetero, Cipla و خیلی خوشحال علوم زندگی تا به حال وارد شده به صدور مجوز غیر انحصاری توافق با مواد مخدر عمده Gilead Sciences Inc برای تولید و توزیع Remdesivir.

Glenmark داروسازی در هفته گذشته گفت: آن را راه اندازی کرده است داروی ضد ویروسی Favipiravir تحت نام تجاری FabiFlu برای درمان بیماران با خفیف تا متوسط COVID-19 در قیمت حدود 103 تومان در هر قرص.

FabiFlu است که برای اولین بار دهان Favipiravir تایید دارو در هند برای درمان COVID-19 آن در بیانیه ای گفت.

زنده قیمت سهام از BSE NSE آمریکا بازار و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

مالی اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما و اقامت به روز شده با آخرین Biz اخبار و به روز رسانی.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن