Covid مواد مخدر: Mylan راه اندازی Remdesivir را نسخه عمومی در هند برای coronavirus بیماران

Remdesivir در ادامه به تحقیقاتی مواد مخدر است که توسط FDA تایید شده.جهانی داروسازی عمده Mylan به صورت تجاری را

توسط HONARMANDKHABAR در 31 تیر 1399
Remdesivir continues to be an investigational drug that has not been approved by the FDA. Remdesivir در ادامه به تحقیقاتی مواد مخدر است که توسط FDA تایید شده.

جهانی داروسازی عمده Mylan به صورت تجاری راه اندازی Desrem عمومی نسخه Remdesivir مواد مخدر در هند برای درمان coronavirus بیماران. این شرکت پیشتر گفته است که آن Remdesivir در دسترس خواهد بود در قیمت 4,800 تومان در هر 100 میلی گرم در ویال در برابر خود را Covifor در 5,400 تومان در هر ویال و Cipla را Cipremi هزینه 4000 تومان.

این دارو تایید شده برای درمان مشکوک یا تأیید شده آزمایشگاهی بروز Covid-19 در بزرگسالان و کودکان بستری شديد سخنرانی بیماری Mylan در بیانیه ای گفت.

اخبار مرتبط

Remdesivir در ادامه به تحقیقاتی مواد مخدر است که توسط FDA تایید شده. این شرکت منتشر کرده است دسته اول از آن generic Remdesivir و ادامه خواهد داد به افزایش عرضه آن در سراسر کشور در پی افزایش تقاضا برای مواد مخدر آن اضافه شده است.

همچنین راه اندازی یک خط تلفن شماره برای دسترسی به اطلاعات در مورد در دسترس بودن Desrem در هند در بیانیه ای گفت:.

Mylan خواهد ساخت Desrem در آن تزریقی تسهیلات در بنگلور که کار خواهد کرد برای خدمات تقاضا در هند و دیگر بازارهای صادراتی که در آن Mylan دریافت مجوز از جلعاد برای تجاری از Remdesivir آن اضافه شده است.

"با راه اندازی Desrem و ملی ما تلفنی ما با هدف افزایش دسترسی به این مهم پزشکی استفاده می شود برای درمان کودکان و بزرگسالان مبتلا به ارائه Covid-19" گفت: Rakesh Bamzai هند و بازارهای در حال ظهور, رئیس جمهور, Mylan. قبلا اعلام توافق بین Mylan و جلعاد برای تولید و توزیع Remdesivir بخشی از یک تاریخ بین دو سازمان برای مقابله با کلید عمومی مسائل مربوط به سلامت آغاز با گسترش دسترسی به کیفیت بالا و مقرون به صرفه HIV/AIDS antiretrovirals Mylan گفت.

به فراخوان ما مبتنی بر علوم جلعاد امضا کرده است 22 غیر انحصاری داوطلبانه توافق با generic شرکت های داروسازی برای تولید و توزیع تحقیقاتی پزشکی Remdesivir به 127 کشور جهان است. تولید کنندگان شامل Cipla با مسئولیت محدود Ferozsons آزمایشگاه Hetero Labs Ltd, خیلی خوشحال علوم زندگی و Mylan. تحت موافقت نامه صدور مجوز عمومی شرکت حق دریافت انتقال تکنولوژی از جلعاد فرآیند تولید برای Remdesivir به آنها را قادر به مقیاس تولید با سرعت بیشتری.

زنده قیمت سهام از BSE NSE آمریکا بازار و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

مالی اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما و اقامت به روز شده با آخرین Biz اخبار و به روز رسانی.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب