Covid باعث شده است که بسیاری از تغییرات در زندگی ما است. اما یک چیز وجود دارد آن است تغییر رژیم غذایی روزانه

آشپز Ranveer Brar, Sameer Aggarwal, مدیر عامل, بهترین قیمت, Walmart, هند, Saurabh Kumar, موسس, Grofers (L-R)تو

توسط HONARMANDKHABAR در 14 تیر 1399
Chef Ranveer Brar, Sameer Aggarwal, CEO, Best Price, Walmart India, Saurabh Kumar, founder, Grofers (L-R)آشپز Ranveer Brar, Sameer Aggarwal, مدیر عامل, بهترین قیمت, Walmart, هند, Saurabh Kumar, موسس, Grofers (L-R)

توسط Reya Mehrotra

روز قبل از این مستند در سراسر کشور اعلام شد ساعت نارندرا مودی در مارس 25, Gurugram مبتنی بر دار Ritu M در حال حاضر ساخته شده و آماده سازی مواجه نگردند ملزومات دست پاچه با شایعات از خاموش شدن انجام دور. جالب 45 ساله نیست فقط انبار کردن کالاهای اساسی مانند آرد و روغن و حبوبات و میوه و سبزیجات است. نگه داشتن او 12 ساله foodie, دختر, در, ذهن, Ritu همچنین اطمینان می داد که او تا به حال به اندازه کافی بسته نودل, پاستا و دیگر ready-to-eat/فوری مخلوط مانند puliogare, لیمو برنج, و غیره, در خانه.

اخبار مرتبط

او تنها نبود, به چند نفر دیگر احتکار و ذخیره کردن در بسته از Maggi رشته فرنگی, تراشه, آماده-به-خوردن و غذاهای بسته بندی شده به "طریق" دوره مستند. آماده به خوردن وعده های غذایی و رشته فرنگی فوری بودند و در واقع مشاهده می شود پرواز کردن قفسه های سوپر مارکت با خرید و فروش خود را بالا رفتن سرسام آور در ماه اول مستند.

در سطح جهان بیش از حد در این مورد هیچ تفاوتی ندارد. مدت کوتاهی قبل از اعلام این مستند وحشت خرید و احتکار منجر به یک افزایش شدید در فروش بسته بندی مواد غذایی. آوریل 7 گزارش در نیویورک تایمز نشان داد که چگونه حتی سالم خواران در ما تبدیل به محصولات بسته بندی مواد غذایی در طول این مستند بر دوش و تاکید کارهای خانگی و کار از خانه. این گزارش توضیح داد که چگونه با بسته شدن رستوران تقاضا برای پیتزا یخ زده و دیگر محصولات بسته بندی مواد غذایی به طور قابل توجهی رشد کرده بود و با بسته بندی مواد غذایی کسب و کار مانند کمپبل سوپ شرکت کرافت هاینز, همبرگر, یاور, Cheerios, Doritos و Cheetos رعایت شیب رشد در فروش.

علاوه بر افزایش مصرف غذاهای بسته بندی شده وجود دارد یکی دیگر از روند از مردم تبدیل به پخت و پز تلاش دست خود را در غذاهای جدید و آزمایش با طعم. آن را نمی خواهد شاید به اشتباه می گویند که پس از روز از keto سرخپوشان داش pescatarian و بسیاری دیگر از رژیم های غذایی ما در حال حاضر وارد فاز 'همه گیر رژیم غذایی'—خوردن آنچه شما را دوست دارم!

آماده برای بلعیدن
در مارس 19, نستله هند رئیس و مدیر عامل Suresh Narayanan در طول یک رسانه های آنلاین میزگرد گفت: این شرکت مشاهده 10.7 درصد افزایش در فروش داخلی به مقدار `3,124.2 کرور برای مارس چهارم. ژانویه-مارس چهارم در واقع ثبت بهترین فصلنامه رشد فروش در تقریبا پنج سال در سطح جهان برای این شرکت به عنوان مصرف کنندگان مواجه نگردند تا در بسته بندی محصولات غذایی Narayanan گفت. او در ادامه افزود که تقاضا برای اقلام مانند Maggi, رشته فرنگی, قهوه, Cum شیر تغلیظ شده, KitKat و جویدن شکلات رسید در طول این دوره است. "شده است وجود دارد بسیاری از علاقه مارک های ما چون در خانه مصرف بالا رفته است," او گفت:, و اضافه کرد که شربت خانه-بارگذاری را افزایش می دهد در آینده با افزایش در خانه و مصرف مواد غذایی است.

آنلاین غول مانند Grofers و Flipkart نیز گزارش افزایش فروش با تشکر از وحشت خرید با بسته بندی مواد غذایی به فروش می رسد بیشتر است. "تقاضا برای آماده به خوردن وعده های غذایی ثبت کرده است رشد قابل توجه. ما را دیده اند 170 درصد افزایش در خریداران برای آماده خوردن (موارد) 31 درصد افزایش وعده های غذایی آماده و مخلوط و 41 درصد افزایش برای مواد غذایی منجمد. بسته بندی شده/آماده به خوردن مواد غذایی است که آسان به مصرف و ذخیره برای یک دوره طولانی از زمان... آن را نیز یک راه سریع برای ایجاد یک وعده غذایی در یک زمان هنگامی که مردم نیز در انجام کارهای خانگی می گوید:" Saurabh Kumar, موسس, Grofers و افزود که از آنجا که مستند, فروشگاه آنلاین شاهد 2x رشد که در حال حاضر normalised به 60 درصد از پیش Covid سطوح.

این سناریو همان بود برای خارج شده است. "از مصرف دیدگاه وجود دارد فوری سنبله در محصولات بهداشتی مانند sanitisers, خانه, تمیز کردن محصولات ، ما نیز شاهد افزایش تقاضا در دسته بندی مواد غذایی از جمله کالاهای اساسی و اقلام مواد غذایی مانند چای و بیسکویت و رشته فرنگی پاستا و namkeens. تقاضا برای نوشیدنیهای داغ شده است به خصوص بالا و اریب به سمت کوچکتر بسته, نشان می دهد بالاتر مصرف در خانه می گوید:" Sameer Aggarwal, مدیر عامل, بهترین قیمت, Walmart هند است.

توضیح دلیل این جهش ناگهانی در افراد خرید غذاهای بسته بندی شده یک Flipkart سخنگو می گوید این دلیل است که مصرف کنندگان شده اند محدود به خانه های خود که منجر به تغییر نسبت غرقه شدن در آسان برای ایجاد مواد غذایی. "این یکی از دلایل چرا بسته بندی محصولات غذایی شده اند روند در سراسر آنلاین و در فروشگاه های مواد غذایی سیستم عامل است. ما را دیده اند از جمله محصولات پرطرفدار بالاتر از BAU (کسب و کار به عنوان معمول) سطح از ماه آوریل با تقاضا بالاتر در شهرهای دهلی نو و بمبئی و حیدرآباد," او می گوید. "بالا دسته بندی هایی که دیده اند افزایش علاقه از مصرف کنندگان در حال آماده به خوردن وعده های غذایی (که باید شاهد یک رشد 125%) و پس از نودل و ماکارونی (با 40% رشد), غلات صبحانه, شکلات, ketchups و گسترش می یابد ، ما همچنین در حال کار به طور مداوم با مقامات به اطمینان حاصل شود که هر روز نیازهای مصرف کنندگان تحویل در درب خانه خود. ما شده اند افزایش نمونه کارها ما در این بخش با کمک اکوسیستم همکاری با پیشرو فروشگاه های خرده فروشی برند های تند مصرف و تامین کنندگان به طوری که وجود دارد یک منبع مداوم از محصولات در حالی که حفظ بهداشت" سخنگوی اضافه می کند.

بر اساس بمبئی-خیابان Supermarts که صاحب و عمل DMart سوپر مارکت های زنجیره ای نیز مشاهده رشد در سه ماهه پایان ماه مارس است. با توجه به اطلاعات منتشر شده توسط این شرکت به طور کلی درآمد رشد 23 درصد در طول سه ماهه پایان مارس سال 2020 است.

چیزی آشپزی
این مستند نیز شاهد تعداد فزاینده ای از مردم سر و صدا کردن ظروف در آشپزخانه خود را. از مشاهیر و مشترک مردم و همه زمان به آشپزخانه. "در مستند من وارد آشپزخانه برای اولین بار" بازیگر Vidya Balan بیان شد که در یک مصاحبه.

او تنها کسی نیست که به عنوان بسیاری از ساخته شده خود آغاز بکار در آشپزخانه به ضرب و شتم خستگی و استرس است. در آوریل رسانه های اجتماعی بود, در واقع, آب گرفتگی با تصاویر و ویدئوها از مردم سرخ کردن سمبوسه و panipuris. Naren S a بنگلور مبتنی بر مهندس می گوید: پخت و پز بود ثابت برای او و همسرش در طول مستند. "از آنجا که هر دو من و شریک مشتاق آشپز ما سعی خواهد کرد برای مغلوب ساختن پیشی جستن هر یک از دیگر دستور العمل تعجب یکدیگر را با غذاهای جدید و رقابت برای دیدن که بهتر bhaturas, گلاب jamuns و sevai. ما به دنبال غذا صحبتهای هندی خیابان مواد غذایی و ساخته شده ایندور را khopra بتس aloo kachori راجستان را bedmi, papad سبزی و بیشتر. ما کامل ما paranthas های, momos رشته فرنگی, سوپ, پاستا دست ساز مانند Ladakhi skyu و همچنین ترک خورده و نعناع و لیمو ترش و خنک می گوید:" Naren. "ما همیشه پخت و پز گاهی اوقات تا 2 هستم... این مستند خراب ما به عنوان آشپز. این یک فرصت عالی را با هر چه بود در دسترس در فروشگاه های مواد غذایی در داخل آپارتمان ما پیچیده است."

یک مطالعه اخیر توسط بوستون-که مقر آن دید آنلاین پلت فرم مدیریت SEMrush با تمرکز بر پیدا کردن که دستور سرخپوستان جستجو برای اکثر آنلاین بین فوریه و مارس. نتایج شامل کیک سمبوسه jalebi, momos dhokla, panipuri صبحانه نان و پنیر و پاستا, دستور العمل های. این مطالعه همچنین نشان داد که تعداد قابل توجهی از جستجوهای بودند که چگونه به طبخ همه چیز مانند برنج قهوه ای, کوینولا, کلم بروکلی و.... دستور از تنقلات نیز یافت می روند.

جالب این مطالعه نشان داد که کشور مورد علاقه غیر هند ظرف پاستا با جستجوهای آنلاین خود را برای دستور العمل افزایش 50 درصد نسبت به قبل از Covid بار و یا قبل از فوریه. طبق گزارش panipuris, momos و سایر مواد غذایی سریع غذاهای بيشترين پخته شده در طول این مستند به عنوان اعضای خانواده گاهی خیابان مواد غذایی در خانه.

بر اساس بمبئی-آشپز و رستوران مشاور Mitesh Rangras احساس می کند همه گیر رژیم غذایی بسیاری از مراحل. برای اولین بار بود که مردم ساخته شده ظروف پایه مانند khichdi, sambhar گیاهی, ظروف پایه ادویه کاری و دال-chawal به عنوان بسیاری از آنها گرفتار شده بودند ناگهان و بدون بسیاری از مواد تشکیل دهنده در خانه. "پس از آن مردم در ساخت بسیاری از مواد غذایی خیابانی به عنوان بازار بسته شد و هوس بودند به اوج رسید. پس از آن وجود دارد یک منحنی به سمت بالا به سمت کمی عجیب و غریب تر از دستور العمل های. ظروف مانند قارچ و پنیر پارمسان risotto ساخته می شد. پس از آن خستگی فاز زمانی که مردم خسته از پخت و پز و نشستن در خانه پس از پخت و پز به عنوان در هر راحتی در آمد... و غذا خوردن سالم در پا. مردم متوجه باشند که این مهم به بهبود ایمنی بنابراین مصرف از مواد تشکیل دهنده مانند املا تازه زردچوبه شکر زرد و سیاه و نمک و giloy (آیورودا گیاهان دارویی) افزایش یافته است می گوید:" Rangras و اضافه کرد که او موفق به دریافت درخواست های بسیاری برای سریع دستور العمل های مواد غذایی مانند چات, کباب ترکی, پیتزا, momos و "طراحی چینی".

با تشریح دلیل که چرا بسیاری شد "قرنطینه سرآشپزها" او می گوید به این دلیل بود پخت و پز هم درمانی و همچنین به عنوان ورزش خلاق. "شما یادگیری چیزی جدید در هر زمان حتی با همان مواد تشکیل دهنده پس از آن هرگز خسته کننده می شود. در طول مستند من تجربه جدید مرغ laksa دستور تازه ساخته شده خمیر پیتزا در فر, یک چسبناک کیک شکلات و فرانسه وانیلی و کیک لیمو. آن بوده است جالب" Rangras می گوید.

سرآشپز مشهور Ranveer Brar نیز ارسال آسان قرنطینه دستور را امتحان کنید در خانه خود Instagram رسیدگی همیشه از این مستند آغاز شد. خود را قرنطینه پخت و پز سرود 'مواد کمتر بالا تغذیه'. "رایج ترین غذاهای پخته شده در طول این مستند در افراط است. مردم چه من تماس مخ زن با کام به عنوان آنها هر دو پخت و پز غذاهای خیابانی مانند panipuri, pav bhaji و یا به راحتی مواد غذایی مانند khichdi. من یک مقدار زیادی از درخواست از مردم برای ارسال سریع دستور العمل های مواد غذایی مانند پیتزا و همبرگر. در واقع من دو میلیون بازدید برای من پیتزا دستور تصویری. ایده پشت ارسال قرنطینه پخت و پز ویدئوها بود به طبخ دستور العمل با مواد کمتر اما در تغذیه. این مستند آشپزی در Instagram دارای بیش از 60 دستور العمل های. و حتی من سعی کردم در پخت و پز چیزی جدید در طول مستند. من تجربه با ترکیبی از خام و انبه رسیده پخته شده با گوجه فرنگی و سیب زمینی و خو با شنبلیله. آن را تبدیل به یک دستور العمل می گوید:" Brar.

طبق مطالعه انجام شده توسط search engine land, سرخپوستان همچنین جستجو آنلاین دستورالعمل در مورد چگونه به پخت. "پخت بسیار درمانی فعالیت است. بسیاری از مردم در حال پخت به صرف زمان با هم به عنوان یک خانواده و برای برآورده کردن هوس خود را. آن را نیز کمک به آنها آرامش می گوید:" بر اساس بمبئی-آشپز Aditi هندا از بنیانگذاران و رئیس نانوا در بیکر ده که به اشتراک گذاشته شده در Instagram دستور العمل های آسان به را مانند کیک وانیلی کیک پوند نان مانند نان موز ترش و خمیر نان و شیرینی که می تواند به راحتی در خانه ساخته شده است.

غذا خوردن در خانه
روشن است که حتی زمانی که در آینده ناهار خوری میدارد تا, 'بهداشت سوال' را متوقف خواهد کرد بسیاری از انجام این کار. بنگلور-بر اساس تحقیقات شرکت بازخورد بینش گزارش با عنوان " The New Normal: یک مورد از انتشار نوآوری در مه. یک بررسی انجام شد با بیش از 1200 پاسخ دهندگان در تمام گروه های سنی از نقاط مختلف کشور برای ارزیابی چگونه Covid-19 است تأثیر مصرف کننده رفتار است. این بررسی نشان داد که بسیاری از آنها تمایلی به غذا خوردن در رستوران ها. پس از ژوئیه وجود دارد خواهد بود یک افزایش در هتل/رستوران شام آن را گفت.

ماه مارس سال 2020 نیلسن مقاله با عنوان "مصرف کنندگان آسیایی دوباره فکر کردن در مورد چگونه آنها خوردن پست Covid-19' همچنین پیشنهاد کرد که این روند از خوردن homecooked غذا ادامه خواهد داد برای مدت زمان طولانی. این SEMrush مطالعه گزارش یافته های مشابه. "ما اعتقاد داریم بسیاری از شیوه های سرخپوستان اتخاذ خواهد شد به جلو انجام شده می گوید:" یک SEMrush سخنگو. "بسیاری از کسانی که آموخته اند که چگونه به نان در خانه, مثلا ممکن است همچنان به انجام این کار. ما مطالعه همچنین نشان می دهد که هند هنوز هم به شدت گیاهی جامعه است. تنها غیر گیاهی دستور برای جستجو بود مرغ. به رستوران این سیگنال که مرغ است که بیشتر خوشایند از غذای غیر گیاهی در هند" او می گوید.

غذا خوردن در خانه است بدون شک باعث عادات غذا خوردن سالم در میان بسیاری از افراد به خصوص به عنوان یک نیاز برای افزایش ایمنی در این زمان. انتقادات و پیشنهادات بینش گزارش در واقع نشان داد که 55 درصد از پاسخ دهندگان به نظرسنجی شروع به خوردن سالم ارسال اخبار از بیماری همه گیر. ایمنی مواد غذایی و استانداردهای اقتدار هند (FSSAI) نیز به تازگی منتشر شده دستورالعمل زیر ambit از آن خوردن حق جنبش هند. در نور این فدراسیون هندی حمایت از حیوانات سازمان (FIAPO) این کشور منجر حمایت از حیوانات, بدن, تایید کرده است, گیاهی مواد غذایی به عنوان یک مصونیت ساز است. "سبز غذاهای حیاتی در برابر رمان coronavirus به عنوان آنها بهبود ایمنی از تمام گروه های سنی... از این رو آنها باید ترویج شده توسط FSSAI. آن را نیز مربوط است که در تمام کشتارگاه ها و مغازه های گوشت پیروی از قوانین مطلع FSSAI تحت عنوان "بهداشت و ایمنی مواد غذایی راهنمای کسب و کار مواد غذایی در طول Covid-19' یا آنها باید ممنوع شود" می گوید: Varda Mehrotra, مدیر اجرایی, FIAPO.

آیورودا مختلف ایمنی بوستر در حال حاضر فروش سریع در بازار نگه داشتن سرعت با تکامل رفتار مصرف کننده. تکنولوژی اطلاعات شرکت Dabur دیده است 400% افزایش در تقاضا برای آن گل سرسبد تقویت ایمنی Dabur Chyawanprash و 80 درصد کشش برای Dabur عسل. رشد آیورودا نام تجاری Upakarma آیورودا شاهد 35 درصد افزایش ایمنی آن افزایش محصولات در حالی که راه اندازی Oziva—که پیشگامان پاک گیاهی تغذیه—شاهد 40 درصد افزایش در پرس و جو از اواسط ماه مارس به ویژه در دسته بندی های مرتبط با ایمنی و تناسب اندام.

از مواد غذایی
در اینجا برخی از غذاهای که پخته شد بیشتر در طول مستند

  • سمبوسه
  • momos
  • پیتزا
  • برگر
  • بریانی
  • Panipuri
  • دستور العمل مرغ
  • رشته فرنگیمنبع: یک مطالعه SEMrush

زنده قیمت سهام از BSE NSE آمریکا بازار و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

مالی اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما و اقامت به روز شده با آخرین Biz اخبار و به روز رسانی.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب