Covid هل FATF نقد و بررسی از هند اقدامات لازم برای 2021

دهلی نو جولای 26 بسیار در انتظار Financial Action Task Force (FATF) متقابل ارزیابی هند ضد پول شویی رژیم حقوقی

توسط HONARMANDKHABAR در 6 مرداد 1399

دهلی نو جولای 26

بسیار در انتظار Financial Action Task Force (FATF) متقابل ارزیابی هند ضد پول شویی رژیم حقوقی و اقدامات قاب برای بررسی جرائم مالی, برنامه ریزی شده برای سال جاری به تعویق افتاده است تا اوایل سال آینده در نظر coronavirus pandemic, مقامات گفت.

آنها گفتند در سایت بررسی می شود انجام شده توسط کارشناسان جهانی شد برنامه ریزی برای شروع در ماه سپتامبر-اکتبر اما FATF دبیرخانه در پاریس منتقل شده به هند که به نقد و بررسی است که به طور آزمایشی تحت فشار قرار دادند به ژانویه-فوریه سال آینده.

FATF جهانی پول شویی و تامین مالی تروریستی دیده بان است که مجموعه استانداردهای بین المللی برای جلوگیری از فعالیت های غیر قانونی اقتصادی و مالی کانال های یک کشور و آن درون متصل ارتباطات در سراسر جهان است.

آن را انجام "بررسی همکار از هر عضو بر اساس مداوم به ارزیابی سطح اجرای توصیه FATF و فراهم می کند در عمق توضیحات و تجزیه و تحلیل هر کشور را به سیستم برای جلوگیری از کیفری و سوء استفاده از سیستم مالی".

بررسی هند ضد پول شویی و تامین مالی تروریستی رژیم برنامه ریزی شده بود در این سال به عنوان بخشی از یک بررسی منظم چرخه پس از 10 سال. از جمله آخرین بررسی انجام شده در ماه ژوئن سال 2010 یک افسر ارشد در یک ضد پول شویی آژانس گفت.

FATF, پست, این, بررسی, بود, گفت: در سال 2013 که "هند تا به حال ساخته شده است پیشرفت های قابل توجهی در پرداختن به کاستی های شناسایی شده در آن متقابل ارزیابی گزارش و FATF تصمیم گرفت که این کشور باید از به طور منظم پیگیری روند".

هند راه اندازی کرده است یک گروه کاری مشترک متشکل از 22 مرکزی تحقیق و جمع آوری اطلاعات و سازمان تنظیم مقررات به ارائه و مختصر FATF کارشناسان کشیده شده از کشورهای مختلف در این زمان.

برخی از برجسته سازمان در این گروه تحت نظارت وزارت درآمد تحت وزارت مالیه شامل CBI اد مالیات بر درآمد بخش مدیریت درآمد هوش واحد اطلاعات مالی (FIU) و آداب و رسوم و تنظیم بازار SEBI بانکی تنظیم کننده RBI و بیمه تنظیم کننده IRDAI.

اتحادیه دولت نیز deputed Rahul نوین یک 1993-دسته ای هند درآمد مسئول خدمات از مالیات بر درآمد بخش به کار به عنوان یک افسر وظیفه ویژه (OSD) با اجرای اداره (ED) به این فرآیند رو به جلو است.

اد آژانس گره به انجام تحقیقات تحت پیشگیری از پول شویی قانون (PMLA) در کشور است.

یک مقام ارشد اتحادیه وزارت مالیه گفت: تمام فرآورده های کوتاه FATF بررسی شد و مراحل پایانی زمانی که Covid-19 شیوع اتفاق افتاده است. "ما مطلع شده است توسط گروه کاری اقدامات مالی که آن را به تعویق انداخته است متقابل ارزیابی بسیاری از حوزه های قضایی برنامه ریزی شده در این سال از جمله این که هند با توجه به در حال انجام Covid-19 محدودیت. انتظار می رود که این تاریخ جدید را برای اوایل سال آینده" افسر گفت:.— PTI

آخرین بررسی انجام شده در ماه ژوئن 2010

  • سایت نقد و بررسی برنامه ریزی شده بود برای شروع در ماه سپتامبر-اکتبر اما FATF دبیرخانه در پاریس منتقل شده به هند که به نقد و بررسی تحت فشار قرار دادند به ژانویه-فوریه 2021
  • FATF جهانی پول شویی و تامین مالی تروریستی دیده بان است که مجموعه استانداردهای بین المللی برای جلوگیری از فعالیت های غیر قانونی اقتصادی و مالی کانال های یک کشور
  • بررسی برنامه ریزی شده بود در این سال به عنوان بخشی از یک بررسی منظم چرخه پس از 10 سال. از جمله آخرین بررسی انجام شده در ماه ژوئن 2010


tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب