CPEC: افزایش حملات جدایی طلبان بلوچ افزایش خطرات و هزینه های چین BRI پروژه ها در پاکستان می گوید گزارش

BRI با هدف پیوند آسیای جنوب شرقی, آسیای مرکزی و منطقه خلیج فارس و آفریقا و اروپا با شبکه ای از زمین و دریا راه

توسط HONARMANDKHABAR در 29 تیر 1399
BRI با هدف پیوند آسیای جنوب شرقی, آسیای مرکزی و منطقه خلیج فارس و آفریقا و اروپا با شبکه ای از زمین و دریا راه.

افزایش حملات مرگبار توسط جدایی طلبان بلوچ در پاکستان افزایش یافته است خطرات و هزینه های چین بلند پروازانه کمربند و جاده پروژه از جمله CPEC در حالی که منافع خود را در استراتژیک بندر گوادر در دریای عرب در این جنگ نیابتی بین اسلام آباد و تهران با توجه به گزارش رسانه ها. خطرات امنیتی و هزینه 60 میلیارد تومان چین-پاکستان به کریدور اقتصادی (CPEC) در حال افزایش در میان یک تجدید حیات از حملات مرگبار جدایی طلبان در مشکل استان بلوچستان, صفحه اصلی, به چینی-اداره بندر گوادر یک گزارش در هنگ کنگ مستقر در جنوب چین صبح پست گفت: در روز شنبه.

کمربند و جاده ابتکار (BRI) با هدف پیوند آسیای جنوب شرقی, آسیای مرکزی و منطقه خلیج فارس و آفریقا و اروپا با شبکه ای از زمین و دریا راه. این CPEC است گل سرسبد پروژه از رئیس جمهور چین را بلند پروازانه BRI. در سومین آنجا که ممکن است داعش افتتاح شد آتش سوزی در یک گشت شبه نظامی کاروان در Panjgur منطقه در روز سه شنبه کشته شدن سه سرباز و زخمی شدن هشت نفر دیگر از جمله یک سرهنگ ارتش.

اخبار مرتبط

های شبه نظامی قومی بلوچ جناح نیز به تازگی به گسترش دامنه خود را از عملیات مجاور Sindh استان و آن استان کراچی با توجه به گزارش. پکن سهام در سند به عنوان بالا به عنوان آنها در resoure-غنی بلوچستان آن را گفت. چین شرکت های دولتی اجرا در پایانه های کانتینری در بندر کراچی و سرمایه گذاری در هسته ای و زغال سنگ قدرت پروژه تاسیس هر دو زیر چتر از CPEC و در همکاری با شرکت های محلی و آن را گفت.

در ژوئن 29 شورشی طالب کشته توسط کماندوهای پلیس زمانی که آنها سعی کردند به ساقه راه خود را به کراچی بورس است که 40 درصد متعلق به یک کنسرسیوم متشکل از سه چینی ثبات نسبی بازار بورس. "بلوچ گروه نه تنها از شدت حملات خود را, اما همچنین گسترش توسعه خود را تروریستی و خشونت فراتر از بلوچستان, اما آن سخت است برای پیش بینی اینکه آیا این روند ادامه خواهد داشت," محمد, امیر, Rana, مدیر پاکستان برای صلح مطالعات اسلام آباد-بر اساس اتاق فکر گفت: پست. او گفت: شورشی بلوچ جناح تا به حال در طول تاریخ ترجیح می دهند برای انجام کم شدت حملات خود شدت حملات به حال تمایل به آمده در امواج پایدار تنها برای چند هفته.

رعنا گفت: CPEC پروژه ها و چینی پرسنل باقی مانده به خوبی محافظت می شود اختصاص داده شده 13,700-قوی ویژه Security Division رهبری دو ستاره ارتش پاکستان به طور کلی تاسیس در سال 2017. "تنها کم شدت حملات گزارش شده در اطراف CPEC پروژه سایت اما هزینه های مالی از امنیت (پاکستان) بالا است," او گفت:.

پکن خطرات سیاسی نیز افزایش به دلیل موج جدید خشم عمومی در بسیاری از نقاط بلوچستان در برابر نقض حقوق بشر توسط نیروهای پاکستانی مستقر له شدت کم شورشیان در استان, این گزارش گفت:.

در ماه ژوئن اختر Mengal, رهبر حزب ملی بلوچستان-Mengal جدا راه با ائتلاف حاکم به رهبری نخست وزیر پاکستان عمران خان و حزب با استناد به شکست دولت را به توقف دولت اجرا ناپدید شدن.

در بعدی مصاحبه با BBC Urdu-زبان خدمات Mengal گفت: بیش از 1500 بلوچ ناپدید شده بود پس از نخست وزیر خان در زمان کار در سال 2018 و ادعا کرد که او شخصا امن و انتشار نزدیک به 500 نفر از بازداشت نیروهای امنیتی است. به دلیل سیاسی و وضعیت امنیتی در بلوچستان چین CPEC سرمایه گذاری در این استان تا کنون بوده است محدود به توسعه بندر گوادر و جاده اتصال آن به بزرگراه ساحلی به کراچی. بندر هنوز به طور کامل عملیاتی و تنها به تازگی به کار گرفته افغانستان خود را حمل محموله. این شهر همچنان به رنج می برند شدید قدرت و کمبود آب در این گزارش گفت:.

همچنین چینی از منافع ژئوپلتیک در گوادر در دریای عرب خروجی راهرو در حال اجرا زمینی از سین کیانگ را تبدیل به یک وب سایت از جاسوسی و پروکسی جنگ مربوط به پاکستان و ایران آن را گفت.

ایران بسیار مشکوک پاکستان و ارتباط آن با قوس رقیب عربستان سعودی به ویژه پس از ریاض دعوت شد و در اواخر سال 2018 به ایجاد یک دلار و 10 میلیارد دلار نفت پالایشگاه و تاسیسات ذخیره سازی در گوادر. "ایرانیان احساس می کنند که پاکستان انجام نمی دهد به اندازه کافی برای حفظ مرز در سمت خود گفت:" سید محمد هنگ کنگ, یک استاد ادبیات انگلیسی و مطالعات شرقی در دانشگاه تهران و مشهور مفسر سیاسی.

"مقدار زیادی از پول سعودی رفته است تا به گروه های افراطی در این منطقه و عربستان سعودی باید بودجه این [جیش ul-Adl] تروریست ها گفت:" این پست. به همین ترتیب پاکستان عمیقا نگران هند دخالت در ایران و بندر چابهار است که در رقابت با گوادر برای حمل و نقل محموله از رفتن به محاط به خشکه افغانستان است. سیاستمداران هشدار داده اند که محبوب تنفر نسبت به دولت فدرال سیاست در بلوچستان است خطرناکی به اشتعال یک قیام گسترده تر از آن گفت.

پیشین پاکستان آصف علی زرداری رئيس جمهور در ماه گذشته گفت: دولت نیاز به دقت بیشتری در بلوچستان.
روزنامه نگار Kiyya بلوچ گفت: چینی نگرانی های امنیتی همچنان به کشیدن در سرعت که در آن CPEC پروژه های در گوادر توسعه یافته اند. "با وجود افزایش تعامل دیپلماتیک آن است که بسیار بعید است که پکن را به گونه قابل توجهی بیشتر سرمایه گذاری در گوادر تا امنیت بهبود یافته است" بلوچ گفت.

زنده قیمت سهام از BSE NSE آمریکا بازار و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

مالی اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما و اقامت به روز شده با آخرین Biz اخبار و به روز رسانی.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب