پشت برش: CPSEs بیش از حد آهسته capex نصف جمله صرف در ماه ژوئن سه ماهه

این مرکز تلاش برای حفظ capex سرعت با وجود Covid-19 بحران و در نظر دارد برای رسیدن به این هدف از Rs 4.12 لاخ کر

توسط HONARMANDKHABAR در 31 تیر 1399
The Centre is endeavouring to maintain capex pace despite the Covid-19 crisis and intends to achieve the target of Rs 4.12 lakh crore for FY21 compared with Rs 3.37 lakh crore in FY20.این مرکز تلاش برای حفظ capex سرعت با وجود Covid-19 بحران و در نظر دارد برای رسیدن به این هدف از Rs 4.12 لاخ کرور برای FY21 در مقایسه با Rs 3.37 لاخ کرور در FY20.

هزینه های سرمایه مرکزی و شرکت های بخش دولتی و دولتی و اشخاص مانند NHAI و راه آهن (CPSEs) نصف از روند سطح در ماه آوریل تا ژوئن چهارم, به گفته منابع رسمی.

اگر این هنوز هم ممکن است بهتر از عملکرد سازمان های بخش خصوصی در طول دوره توسعه می تواند جدی و ناتوان کننده اثر بر اقتصاد به عنوان بوروکراسی زده دولتی شرکت می کنند بیش از دیگران به re-استقرار capex پس از آن آهسته است.

اخبار مرتبط

با نزدیک به 40% سهم CPSEs را در سال های اخیر شده است ستون اصلی عمومی capex و تا حد زیادی سرعت نگه داشته و حتی به عنوان دیگر دو بخش مرکزی بودجه (25 درصد) و ایالات متحده (35%) شک و تردید عمل.

به گفته منابع رسمی برخی از 250 CPSEs میان خود را صرف فقط 7 درصد از سالانه خود را به هدف در Q1FY21 در مقایسه با روند هزینه 15 ٪ سالانه هدف یا حوالی در سه ماهه اول.

بیش از 70 درصد از capex materialises در نیمه دوم سال مالی است.

این CPSEs تحت دولت تلنگر باید یک هدف برای سرمایه گذاری در مورد Rs 4.5 لاخ کرور از خود داخلی اقلام تعهدی و استقراض در FY21; هدف خود را پایین تر از برآورد Rs 5 لاخ کرور (تجدید نظر شده برآورد) برای FY20RE. در واقع, واقعی capex دستاورد توسط CPSEs در FY20 اعتقاد بر این است که کمی پایین تر از RE به عنوان رکود اقتصادی برجسته در نیمه دوم گذشته مالی.

به عنوان گزارش شده توسط FE زودتر در حالی که درآمد حاصل محدودیت منجر به کاهش از هزینه های سرمایه توسط دولت در FY20 این CPSEs متعلق به آن تا حد زیادی برگزار می شود, قلعه, جلوگیری از هزینه های عمومی از دست دادن سهم آن در تولید ناخالص داخلی (تولید ناخالص داخلی). ترکیب هزینه های سرمایه توسط CPSEs با سالانه capex بودجه بالاتر تومان 500 کرور روپیه تبدیل به تومان 4.41 لاخ کرور در FY20. این بود که 90% از تومان 4.9-لاخ-کرور هدف برای سال و 1.1 درصد بالاتر از هزینه های سرمایه توسط این نهاد در سال گذشته است.

البته CPSE capex رشد بیش از حد کاهش قابل ملاحظه ای از FY18 اما میزان کاهش در رشد شده است کمتر از آن است که در بخش های دیگر اقتصاد مانند سرمایه گذاری های خصوصی و مصرف خصوصی. این CPSEs تبرئه خود را حتی به عنوان وزارت امور خارجه دولت آمار درآمد محدودیت های آهسته خود بودجه capex.

این مرکز تلاش برای حفظ capex سرعت با وجود Covid-19 بحران و در نظر دارد برای رسیدن به این هدف از Rs 4.12 لاخ کرور برای FY21 در مقایسه با Rs 3.37 لاخ کرور در FY20. "پس از گسترش توسط تیز 24 درصد در ماه آوریل تا حدودی منعکس کننده تا fronting از برخی از مخارج (مرکز) درآمد هزینه قرارداد با 26 درصد در ماه مه. در مقابل سرمایه مبلغ سرمایه گذاری که منقبض شده بود 8 درصد در اولین ماه از مستند, افزایش قابل توجه 57 درصد به عنوان مستند محدودیت بودند تا حدودی کاسته" Aditi Nayar اصلی اقتصاد در Icra نوشت: در هند بیان شده است.

متحده که با هم سرمایه گذاری Rs 4.5 لاخ کرور در FY19 و برآورد شد به صرف Rs 5.8 لاخ کرور در FY20 (واقعی به پایین) عملا متوقف capex در مه با توجه به بحران نقدی به عنوان درآمدهای مالیاتی باید آهسته و به طور قابل توجهی پس از وقوع Covid-19.

بسیاری از جمله صندوق بین المللی پول و امتیاز سازمان های پروژه هند تولید ناخالص داخلی به کوچک 4-5 ٪ یا بیشتر در FY21. تولید ناخالص داخلی این کشور رشد کند تا 11 سال کم از 4.2 درصد در FY20 و مرکز مالی کسری بودجه در FY20 نازل شد به 4.6 درصد از تولید ناخالص داخلی به بالاترین سطح خود از FY13. این FY21 کسری مالی می تواند حتی دو برابر بودجه سطح مورد Rs 8 لاخ کرور به گفته تحلیلگران.

آیا می دانید چه نسبت ذخیره نقدی (CRR), سرمایه گذاری, لایحه, مالی, سیاست در هند, هزینه, بودجه, حقوق گمرکی? FE دانش میز توضیح می دهد که هر یک از این و بیشتر در جزئیات در مالی بیان شده است. همچنین زنده BSE/NSE قیمت سهام, آخرین NAV صندوق های سرمایه گذاری مشترک, بهترین سهام وجوه بالا برندگان بالا بازنده در مالی ابراز. فراموش نکنید که برای سعی کنید ما رایگان ماشین حساب مالیات بر درآمد ابزار.

مالی اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما و اقامت به روز شده با آخرین Biz اخبار و به روز رسانی.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب