گردباد 'Amphan': West Bengal دولت مانت یکی از بزرگترین تخلیه تمرینات

این طوفان بهداشت حرفه ای خواهد شد که حداکثر پایدار سرعت 155 kmph به 165 kmph gusting به 180 kmph آن گفت. (PTI

توسط HONARMANDKHABAR در 31 اردیبهشت 1399
Cyclone Amphan, west bengal government, cyclone storm amphan,mamata banerjee, evacation exercises in west bengal, amit shah, latest news on cyclone amphanاین طوفان بهداشت حرفه ای خواهد شد که حداکثر پایدار سرعت 155 kmph به 165 kmph gusting به 180 kmph آن گفت. (PTI عکس)

West Bengal در روز سه شنبه نصب شده یکی از بزرگترین تخلیه تمرینات با حرکت بیش از سه لاخ مردم به مکان های امن تر به عنوان بسیار شدید طوفان بهداشت حرفه ای 'Amphan' roared به سمت مناطق ساحلی از دولت, مقامات گفت.

West Bengal وزیر Mamata بانرجی گفت: بیش از سه لاخ مردم از سه مناطق ساحلی منتقل شده اند به ایمنی و تمام مراحل گرفته برای مقابله با هر احتمالی ناشی از طوفان 'Amphan' که کوچک از یک سوپر طوفان بسیار شدید طوفان بهداشت حرفه ای پس از آن را از دست رفته برخی از آن بخار در روز سه شنبه بعد از ظهر.

اخبار مرتبط

بانرجی گفت که او صحبت کرد به اتحادیه, خانه وزیر آمیت شاه در طول روز در مورد قریب الوقوع فاجعه طبیعی در دولت است.

در طول طوفان 'بلبل' در سال 2019 دولت تا به حال تخلیه 1.8 لاخ مردم او گفت: در یک کنفرانس مطبوعاتی در اینجا در طول روز.

وجود دارد حدود 100 طوفان پناهگاه در سراسر مناطق ساحلی North 24 Parganas, شرق, Midnapore و South 24 Parganas, مقامات گفت.

"بسیاری از طوفان پناهگاه در حال حاضر کامل با قرنطینه کارگران مهاجر که بازگشته اند با توجه به مستند مجبور COVID-19 بیماری همه گیر. بنابراین ما با استفاده از مدارس و کالج ها به عنوان پناهگاه" یک مقام رسمی گفت.

با توجه به COVID-19 گیر دولت توزیع بیش از دو لاخ ماسک در میان آسمان و تجهیزات حفاظت شخصی (PPE) کیت شده اند دست به وضعیت امداد رسانی پرسنل نیروی که مستقر شده اند در مناطق آسیب پذیر یک مقام ارشد گفت.

North 24 Parganas و شرق Midnapore منطقه دو COVID hotspot مناطق با توجه به شيوع موارد مثبت.

دولت است و قرار است در مناطق ساحلی شرق Midnapore, North و South 24 Parganas, از جمله Sundarbans در آماده باش مدیریت بحران وزیر جاوید خان گفت.

هواشناسی (ملاقات) بخش صادر کرده است که "نارنجی پیام" برای غرب بنگال و هشدار داد از آسیب های گسترده ای را در Kolkata, Hooghly, هوره جنوبی و شمالی 24 Parganas و شرق Midnapore مناطق.

قریب الوقوع طوفان در حال حاضر باعث خفیف تا متوسط بارندگی در چندین بخش از دولت است. سرعت باد و شدت باران به احتمال زیاد به افزایش به تدریج به عنوان گردباد 'Amphan' سیستم عبور از غرب بنگال-بنگلادش سواحل بین Digha در غرب بنگال و Hatia سلیمان در بنگلادش در بعد از ظهر و یا شب چهارشنبه ملاقات اداره گفت.

این طوفان بهداشت حرفه ای خواهد شد که حداکثر پایدار سرعت 155 kmph به 165 kmph gusting به 180 kmph آن گفت.
ملاقات گروه توصیه کرده است تمام موسسات و بازارهای بسته باقی می ماند در این شهر و مناطق مجاور و محدودیت در حرکت مردم در مارس 20.

شانس زیادی وجود دارد که از اختلال در لینک راه آهن و جاده در چندین مکان ریشه کنی ارتباطات و قدرت قطب آسیب گسترده به انواع kutcha خانه ها و برخی از آسیب به مدیریت ضعیف pucca سازه و تهدید بالقوه از پرواز اشیاء هواشناس گفت:

وجود دارد همچنین احتمال آسیب گسترده به ایستاده محصولات مزارع و باغ ها و باد کردن نخل و درختان نارگیل را ملاقات کرد.

وزیر گفت که او همراه با مقامات ارشد دولتی را به طور مستقیم نظارت بر وضعیت در دولت و این که او خودش قرار ماندن در دبیرخانه دولت در روز چهارشنبه.

او می ترسید که گردباد 'Amphan' ممکن است باعث شود بسیاری از خرابی آن در ساحلی South 24 Parganas منطقه و اعلام کرد چندین خط تلفن شماره.

در روز چهارشنبه بارش باران رخ خواهد داد در بسیاری از مکان ها در مناطق Gangetic, West Bengal با سنگین سنگین بارندگی در چند مکان در کلکته هوره شرق Midnapore,North و South 24 Parganas و Hooghly منطقه منطقه, ملاقات در دفتر مدیر G K Das گفت.

"طوفان موج 4 به 5 متر بالاتر از فصل جزر و مد است که به احتمال زیاد به سیل زده کم دروغ مناطق جنوبی و شمالی 24 Parganas و حدود 3 تا 4 متر کم دروغ مناطق شرق Midnapore district, West Bengal در طول زمان از ریزش زمین," او گفت:.

از نظر وضعیت نیروی دریایی هند اعزام یک تیم از غواصان برای کمک به, West Bengal دولت در امداد عملیات دفاع رسمی گفت.

دولت نیز با تشکیل تیم های واکنش سریع به اطمینان حاصل شود که ببرها از Sundarbans در South 24 Parganas منطقه نمی ولگرد به نزدیکی شهرک بشر پس از ریزش زمین.

رئیس حیات وحش سرپرست راوی کانت سینها گفت: اتاق کنترل راه اندازی شده است در Gosaba به نظارت بر وضعیت در جنگل های حرا round-the-clock.

هالدیا پتروشیمی محدود (HPL) و هند نفت شرکت (IOC) پالایشگاه در شرق Midnapore, منطقه در آماده باش هستند در حالی که بندر کلکته اعتماد به هشدارهای صادر شده برای دریانوردان و متوقف جنبش از تمام عروق و از آن اسکله برای جلوگیری از هر گونه آسیب به پورت دارایی ها و کشتی های تجاری رسمی خود را گفت.

زنده قیمت سهام از BSE و NSE و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

مالی اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما و اقامت به روز شده با آخرین Biz اخبار و به روز رسانی.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.net
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن