مرگ ما را در بازداشت جرقه درگیری

واشنگتن, مارس 28 درگیری های خشونت بار بین معترضان و پلیس آمریکا در شهر مینیاپولیس بیش از مرگ یک غیر مسلح در با

توسط HONARMANDKHABAR در 8 خرداد 1399

واشنگتن, مارس 28

درگیری های خشونت بار بین معترضان و پلیس آمریکا در شهر مینیاپولیس بیش از مرگ یک غیر مسلح در بازداشت پلیس به رسانه ها گزارش شده است.

فیلم ظهور نشان می دهد جورج فلوید, 46, خوراکی "من نمی توانم نفس بکشم" و "آیا کشتن من" به عنوان یک پلیس سفیدپوست زانو زده بر گردن او پس از افسران در روز دوشنبه در پاسخ به گزارش استفاده از پول تقلبی توسط قربانی ،

این ویدئو گرفته شده در صحنه را نشان نمی دهد چگونه رویارویی آغاز شده است.

به عنوان تماشاگران اصرار ماموران به او اجازه رفتن فلوید متوقف به حرکت می کند و یک آمبولانس می رسد او را به بیمارستان که در آن او بعد درگذشت.

این تظاهرات که در ادامه روز چهارشنبه آغاز شد و روز سه شنبه بعد از ظهر زمانی که صدها نفر از مردم به این تقاطع که در آن حادثه قرار گرفته بود.

برگزارکنندگان سعی در نگه داشتن اعتراض مسالمت آمیز و حفظ coronavirus اجتماعی فاصله با تظاهرکنندگان شعار "نمی توانم نفس بکشم" و "آن می تواند بوده ام من".

جمعیت صدها نفر بعد از راهپیمایی به 3 حوزه که در آن افسران درگیر در مرگ فکر به کار کرده اند.

تیم ملی اتومبیل بودند با اسپری گرافیتی و معترضان سنگ پرتاب می کردند و پلیس ساختمان است.

پلیس با شلیک گاز اشک آور فلش نارنجک و فوم پرتابه گفت: گزارش بی بی سی.

چهار افسر پلیس را از کار اخراج شده و مینیاپولیس شهردار یعقوب فری هم دادستان به پرونده اتهامات جنایی پلیس که فیلم برداری شده بود برگزاری فلوید.

"سیاه بودن در آمریکا نباید حکم اعدام. برای پنج دقیقه ما تماشا به عنوان یک افسر پلیس فشرده زانو خود را به گردن یک مرد سیاه و سفید. برای پنج دقیقه. وقتی شما می شنوید کسی تماس برای کمک به شما قرار است برای کمک به." اف بی آی در حال بررسی این حادثه و ارائه آن به نهادهای ایالتی مینه سوتا وکیل ممکن است فدرال اتهامات عنوان شده علیه.

مینه سوتا سناتور ctq خواست کامل خارج بررسی کرد و گفت: "عدالت باید در خدمت این مرد و خانواده اش, عدالت باید در خدمت برای جامعه ما عدالت باید در خدمت برای کشور ما است." اتهامات خشونت پلیس شده اند به طور مداوم برجسته پس از شروع Black Lives Matter, جنبش بی بی سی گفت در این گزارش.

آغاز شد و پس از تبرئه از نگهبان محله جورج زیمرمن در تیراندازی آمریکا Trayvon مارتین در فوریه 2012.

مرگ مایکل براون در فرگوسن و اریک گارنر در نیویورک در سال 2014 موجب بزرگ شدن ،

اتهامات اخیر پلیس تخلف شامل عکسبرداری از یک زن در خانه اش در لوییویل توسط سه کنتاکی پلیس و تیراندازی یک مرد توسط یک افسر در مریلند است.

پلیس در گرجستان نیز متهم به تلاش برای سرپوش گذاشتن بر کشتار سیاه هل دهنده Ahmaud Arbery.—IANStinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب