تلفات بالای 160 در میانمار جید فروپاشی معدن

کاچینی جولای 3 مرگ و میر در یک زمین لغزش در یک جید معدن در شمال میانمار افزایش یافته است بالاتر از 160 بیشتر م

توسط HONARMANDKHABAR در 13 تیر 1399

کاچینی جولای 3

مرگ و میر در یک زمین لغزش در یک جید معدن در شمال میانمار افزایش یافته است بالاتر از 160 بیشتر می ترسید مرده, مقامات روز جمعه گفت که تلاش های جستجو ادامه داد: برای روز دوم.

یک پشته از معدن زباله سقوط به دریاچه در روز پنج شنبه و به خاک سپرده شد بسیاری از کارگران در زیر گل و لای و آب.

اواخر شب در پنج شنبه, نجات کارگران بهبود حال 162 بدن آتش بخش خدمات گفت.

اما تار Lin Maung محلی رسمی از سوی وزارت اطلاعات گفت: روز جمعه تعداد مرده بود 161 با 43 بیمارستان بستری است. جستجو در حال انجام است.

نیمی از قربانیان هنوز شناسایی شود, او گفت:, و اضافه کرد که بسیاری از آنها مهاجران بودند که به زندگی در یک چادر کوچک در کنار معدن.

یک مراسم به ارائه کمک های مالی برای خانواده های قربانیان برگزار خواهد شد در روز جمعه گفت. در مورد US$80,000 اهدا شده بود توسط دولت منطقه ای صنعت بدن میانمار سنگهای قیمتی و جواهرات, کانون کارآفرینان, و یک شرکت معدن.

کارگران معدن جمع آوری سنگ جید-غنی Hpakant منطقه از ایالت کاچین دولت - مرکز میانمار را مخفی جید صنعت - هنگامی که "گل آلود موج" سقوط بر روی آنها پس از باران های سنگین در این آتش بخش خدمات گفت: در Facebook post.

مرگبار رانش زمین و دیگر حوادث شایع در ضعیف تنظیم معادن Hpakant که در قرعه کشی فقیر و کارگران از سراسر میانمار در جستجوی جواهرات بیشتر برای صادرات به چین. اما روز پنج شنبه در این حادثه بدترین در بیش از پنج سال است.

حدود 100 نفر کشته شدند در سال 2015 سقوط که به تقویت تماس برای تنظیم میباشد. یکی دیگر از 50 فوت در سال 2019.— ایسناtinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب