Deepinder Goyal درخواست شرکت ها برای استخدام Zomato را گذاشته کارکنان; سهام آن استعداد دایرکتوری

Zomato گذاشته حدود 13 درصد از نیروی کار خود را.وطنی اسب شاخدار راه اندازی Zomato درخواست شرکت ها برای استخدام

توسط HONARMANDKHABAR در 10 خرداد 1399
The grocery segment already makes up nearly 15% of the order volumes generated by the firm’s delivery business and is expected to “grow very rapidly”Zomato گذاشته حدود 13 درصد از نیروی کار خود را.

وطنی اسب شاخدار راه اندازی Zomato درخواست شرکت ها برای استخدام آن گذاشته کارکنان و نیز به اشتراک گذاشته شده از آن " استعداد دایرکتوری علنا به طوری که کارفرمایان بالقوه می توانید این کارگران است. "Zomato ساخته شده توسط برخی از پرشور ترین مردم ما به ارمغان آورده اند و نزدیک به چشم انداز ما در هر روز است. فروتن درخواست برای تمام سازمان هایی که در حال استخدام به بررسی Zomato استعداد دایرکتوری" Deepinder Goyal, مدیر عامل شرکت Zomato گفت: در یک صدای جیر جیر به تازگی. Zomato تا به حال اجازه رفتن حدود 13 درصد از نیروی کار خود را به تازگی در پی coronavirus و خشک کردن درآمد. کارکنان که به ترک این شرکت متعلق به تیم های مختلف از جمله محتوا, مدیریت و بازاریابی و غیره.

به عنوان coronavirus مستند گرفته شده تلفات سنگین بر درآمد شرکت ها در سراسر بخش های مختلف است که این شرکت ها نیز مجبور به اعمال کاهش پرداخت به عنوان به خوبی. کسانی که حقوق بالاتر خواسته شد تا 50 درصد کاهش در حقوق خود را. Zomato کسب و کار نیز به شدت ضربه توسط این بیماری همه گیر کوروناویروس با صنعت رستوران به تنهایی به قرارداد 25 تا 40 درصد به عنوان مشتریان باقی می ماند شک و تردید در مورد غذا خوردن به دلیل نگرانی های ایمنی. "چند جنبه از کسب و کار ما را تغییر داده اند به طور چشمگیری بیش از چند ماه گذشته و بسیاری از این تغییرات در حال انتظار را به طور دائم. در حالی که ما همچنان به ساخت یک بیشتر متمرکز Zomato ما پیش بینی نیست داشتن کار به اندازه کافی برای همه ما کارکنان" شرکت ارتباطات گذاشته کارکنان گفت.

Zomato نبود تنها غذایی تجمعی که گذاشته کارکنان. به زودی پس از آن Zomato ارشد رقیب Swiggy نیز کمرنگ کارمند آن قدرت حدود 1000. "در حالی که COVID ممکن است در دراز مدت tailwinds برای ارائه کسب و کار دیجیتال و تجارت زمانی که همه چیز حل و فصل در نهایت هیچ کس نمی داند چه مدت قطعیت خواهد داشت" Sriharsha Majety مدیر عامل شرکت Swiggy گفت: در ارتباط با کارکنان است.

زنده قیمت سهام از BSE NSE آمریکا بازار و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

مالی اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما و اقامت به روز شده با آخرین Biz اخبار و به روز رسانی.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب