تاخیر در APRs: تا قدرت تنظیم کننده احضار مدیریت مدیران پنج discoms

ممکن است به ذکر است که UPPCL شده است خانههای گلی خالی بیش از این ایده برای نگه داشتن تعرفه بدون تغییر.اذیت مدا

توسط HONARMANDKHABAR در 6 تیر 1399
ممکن است به ذکر است که UPPCL شده است خانههای گلی خالی بیش از این ایده برای نگه داشتن تعرفه بدون تغییر.

اذیت مداوم تاخیر در پر کردن سالانه بررسی عملکرد (APRs) توسط اوتار پرادش شرکت برق و discoms در زمان با وجود تکرار و یادآوری این اوتار پرادش تنظیم مقررات برق قدرت احضار مدیریت مدیران از پنج discoms به نظر می رسد قبل از این کمیسیون به توضیح دهد که چرا خود را عدم رعایت نباید تنبیه کنید.

در اعلامیه صادر شده به discoms, UPERC اظهار داشت که "با توجه به بحرانی از ماده و وحشت زده توسط گاه به گاه در تشکیل پرونده دادخواست در مورد درست کردن 2018-19 سالانه بررسی عملکرد (MAY) از سال مالی 2019-20 و همچنین ورود/تعرفه برای سال مالی 2020-21 و یا حتی ارسال اطلاعات مربوط به suo موتور رسیدگی کمیسیون است محدود به آغاز اقدام تنبیهی در MDs از discoms به عنوان ارائه شده در بخش 142 برق عمل 2003, که جذب مجازات `1 لاخ در یک زمان و به `6,000 هر روز در مورد ادامه شکست برای عدم رعایت از جهات این کمیسیون از 1 ژوئن که تاریخ از آن discoms موفق به ارسال اطلاعات خواسته پس از گذشت 17 روز از جهت تصویب توسط کمیسیون درخواست برای همان روز 13 مه سال 2020 است."

اخبار مرتبط

ممکن است به ذکر است که UPPCL شده است خانههای گلی خالی بیش از این ایده برای نگه داشتن تعرفه بدون تغییر در حالی که پر کردن ARR در این سال با در نظر گرفتن رکود اقتصادی باعث این بیماری همه گیر کوروناویروس ترک آن را به UPERC را نهایی تماس بگیرید.

در حالت ایده آل, ARR قرار است فرستاده شده توسط آبان هر سال پس از آن طول می کشد یک کمیسیون تصمیم نهایی در مورد تعرفه های ابتدای مالی جدید. UPERC بود در ماه سپتامبر سال گذشته به تصویب 8-15% تعرفه پیاده روی برای دسته بندی های مختلف شهری و روستایی مصرف کنندگان است. در حالی که پیاده روی از 8-12% در قدرت تعرفه تصویب شده توسط UPERC برای مصرف کنندگان داخلی قیمت های برق در مناطق صنعتی افزایش یافته بود 10٪.
این UPERC خواهد شروع به شنیدن در مورد آن از طریق ویدئو کنفرانس در جولای 3.

زنده قیمت سهام از BSE NSE آمریکا بازار و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

مالی اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما و اقامت به روز شده با آخرین Biz اخبار و به روز رسانی.

آخرین مطالب