دهلی غیر قانونی مستعمرات در انتظار قبل پس از coronavirus

بیش از دهه گذشته او را کنار بگذارند پول برای خرید یک اتاق خانه در Vikas نگر در غرب دهلی نو یک اصطلاح غیر مجاز

توسط HONARMANDKHABAR در 5 تیر 1399

بیش از دهه گذشته او را کنار بگذارند پول برای خرید یک اتاق خانه در Vikas نگر در غرب دهلی نو یک اصطلاح غیر مجاز مستعمره چند صد خانه ها و مغازه ها دریافت وکالتنامه برای اموال خود را -- و نه یک عنوان است که او می تواند از نظر قانونی فروش و یا انتقال با.

است که در مورد تغییر برنامه ریزی شده قانونی از بیش از 1700 گونه غیر قانونی مستعمرات در دهلی نو که دولت فدرال می گوید بهره مند خواهد شد در حدود 4 میلیون نفر است.

"من خود این خانه اما من نمی توانم دریافت وام بانکی. با regularisation من می توانید یک عنوان که با آن من می توانم یک وام" Yadav گفت: تامسون رویترز پایه و اساس است.

"ما نیز اصلا مناسب امکانات: جاده ها بد زباله جمع آوری شده است. ما امیدواریم که پس از regularisation همه این بهبود خواهد یافت" گفت: ایستاده در خارج از خانه خود را.

بیش از دو سوم از دهلی 18 میلیون نفر در سکونتگاه های غیررسمی با توجه به دولت داده است. غیر مجاز مستعمرات ساخته شده در تخلف از مقررات منطقه بندی اغلب در زمین های کشاورزی است که به طور غیر قانونی تقسیم.

این شهرک از پر بسته بندی شده کم افزایش ساختمان های کمک به پر کردن شکاف در مسکن مقرون به صرفه برای ده ها هزار نفر از مهاجران جریان به شهر هر روز کارشناسان شهری می گویند.

موضوع regularising آنها می آید تا هر چند ماه پیش از انتخابات محلی با تمام احزاب سیاسی امیدوار کننده به ارائه دیرینه تقاضا است.

در ماه دسامبر دولت فدرال به تصویب یک قانون به legalise دهلی غیر مجاز شدند.

آن را "هموار کردن راه برای incentivised برنامه ریزی شهرنشینی و تبدیل به شهری مدرنی به مدرن و فضاهای شهری با امکانات مدرن" وزیر مسکن Hardeep سینگ پوری گفت: در سال گذشته است.

'گیج کننده سفارشات'

در سراسر جهان بیش از 3 میلیارد نفر پیش بینی می شود عدم دسترسی کافی و مقرون به صرفه مسکن در سال 2030 با توجه به اسکان بشر سازمان ملل, سازمان ملل متحد' شهرک آژانس.

هند وسیع سرمایه است حل و فصل انواع درجات مختلفی از تشریفات قانونی و تصرف.

غیر مجاز مستعمرات - که در آن فقیر و طبقه متوسط و غنی تر ساکنان زنده - کمی امن تر از محله های فقیرنشین است که دیده می شود به عنوان مداخله و در صورت تهدید به اخراج ثابت.

در حالی که اکثر مستعمرات هستند که با زیرساخت های ضعیف و امکانات وزارت مسکن کاهش یافته 69 قلمرویی از آن لیست اولیه از کسانی که به regularised چرا که آنها "ثروتمند".

ساکنان تقاضا regularisation زیرا آنها امید آن رانندگی کنید تا ارزش ملک و آنها می توانند دسترسی به وام های بانکی برای بهبود خانه های خود گفت: Mukta Naik, یک محقق در مرکز تحقیقات سیاست یک مخزن فکر می کنم.

"اما با توجه به بسیاری از مراحل و موسسات درگیر regularisation شده توسط اداره یک سری از گیج کننده و گاهی اوقات متناقض اداری, سفارشات," او گفت:.

Regularisation باید در نتیجه "فیزیکی و زیرساخت های اجتماعی و همچنین لازم است حداقل خدمات و امکانات جامعه" با توجه به دهلی طرح جامع.

اما آن است که یک شرط لازم برای فراهم کردن زیرساخت گفت: Naik.

علاوه بر این مستعمره شده اند که به رسمیت شناخته شده در حال طبقه بندی به عنوان "regularised غیر مجاز" و روشن است که چگونه به سرعت و یا یکنواخت ارزش اموال خود را افزایش, او گفت:.

با قوانین جدید صادر شده در ماه اکتبر گذشته ساکنان غیر مجاز مستعمرات آنلاین می توانید ثبت نام برای یک عنوان.

تصاویر ماهواره ای استفاده می شود به نقشه مستعمره و مرزها و سیستم اطلاعات جغرافیایی (GIS) تایید ملک مرزهای پس از آن عنوان صادر شده است. کل فرایند می تواند تکمیل شود در شش ماه پوری گفته بود.

اما با سخت مستند شامل coronavirus این روند را به تاخیر افتاده است و هیچ راهی برای حل و فصل هر گونه اختلافات مرزی گفت: Sanjeev Kumar, یک عضو از ساکنان " انجمن Gopal نگر یک غیرمجاز مستعمره.

"این روند به معنای ساده تر اما این است که هنوز پیچیده و آنها در حال بدست گرفتن نه در هیئت مدیره ما اعتراض به, نقشه,," او گفت:.

"این قانون است که به خوبی نیت اما اجرای ضعیف است و روشن نیست که ما به عناوین ما," او گفت:.

A woman wearing a protective face mask and gloves waits for customers at her vegetable shop outside a slum area, during an extended nationwide lockdown to slow the spreading of the coronavirus disease (COVID-19), in New Delhi, India, June 24, 2020. REUTERS

یک زن با پوشیدن لباس های محافظ و ماسک صورت و دستکش منتظر مشتریان در فروشگاه سبزیجات در خارج از زاغه منطقه در طول توسعه یافته در سراسر کشور مستند به سرعت گسترش بیماری کروناویروس (COVID-19) در دهلی نو, هندوستان, 24 ژوئن سال 2020 است. ایسنا

آینده ای بهتر

بیش از 250 ، 000 ساکنان ثبت آنلاین و در حدود 600 داده شده بود اعمال قبل از این مستند آورده توقف عملیات گفت: RS, مینا, معاون مدیر در دهلی نو توسعه قدرت.

"این سیستم جدید است به طوری که مردم هنوز به آن استفاده می شود. اما این روند باید انتخاب کنید تا به سرعت و عناوین صادر خواهد شد به هر کس که معیارهای" او گفت:, و اضافه کرد که هر گونه اختلاف نیز پرداخت.

تقریبا 70% از جمعیت جهان در مناطق شهری تا سال 2050 به گفته سازمان ملل متحد تخمین می زند با مسکن مقرون به صرفه تبدیل شدن به یک مسئله بسیار مهم است.

نارندرا نخست وزیر هند وعده داده است مسکن برای همه تا سال 2022 اما مالکیت خانه برنامه است نه هدف در شهری فقیر و بی خانمان که آیا واجد شرایط برای یارانه های وام مسکن طرفداران.

در ضمن شهرستانها آهسته بوده است به نیازهای مردم ساکن در سکونتگاه های غیررسمی یک وظیفه بیشتر فوری با گسترش coronavirus در مناطق محروم.

به عنوان بخشی از یک طرح محرک اقتصادی هند قول داده است برای ایجاد کافی مهاجر اجاره مسکن در شهرستانها.

اما که نمی خواهد جلوگیری از ایجاد بیشتر سکونتگاه های غیررسمی و غیرمجاز مستعمرات گفت: Paras Tyagi از بنیانگذاران مرکز فرهنگ جوانان و قانون محیط زیست (چرخه) یک سیاست عمومی غیر انتفاعی در دهلی نو.

"آنچه مورد نیاز در این شهرک است که مناسب جاده های تامین آب و خطوط فاضلاب و درمانگاه. نه فقط عناوین" او گفت:.

"دولت باید incentivise زمین تجمع غیر مجاز در مستعمرات به ایجاد زیرساخت ها و مقرون به صرفه مسکن" گفت: Tyagi که لابی برای ارتقاء دهلی روستاهای شهری که ساکنان نیز فاقد عنوان.

برای Yadav, که با این نسخهها کار به عنوان یک راننده برای حمایت از همسر و دو فرزند خود در Vikas ناگار regularisation ارائه می دهد امید است.

"ما امیدواریم که این زیرساخت ها را بهبود بخشد و ارزش اموال را افزایش می دهد به طوری که فرزندان من خواهد شد که آینده ای بهتر," او گفت:.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن