13 دانشگاه های انگلستان در آستانه سقوط بدون COVID-19 نجات: گزارش

لندن جولای 6 حدود 13 دانشگاه های انگلستان, آموزش حدود 5 درصد از دانش آموزان در کشور نمی خواهد بود قادر به زنده

توسط HONARMANDKHABAR در 16 تیر 1399

لندن جولای 6

حدود 13 دانشگاه های انگلستان, آموزش حدود 5 درصد از دانش آموزان در کشور نمی خواهد بود قادر به زنده ماندن COVID-19 pandemic مستند بدون نجات دولت حمایت یک گزارش جدید ادعا در روز دوشنبه.

موسسه مطالعات مالی (IFS) تخمین می زند که در دراز مدت ضرر و زیان برای بریتانیا در بخش آموزش عالی می تواند در هر نقطه بین 3 میلیارد پوند و 19 میلیارد پوند با بزرگترین ضرر و زیان ناشی از سقوط در دانشجویان بین المللی ثبت نام — از جمله کسانی که از هند را که تا بخش بزرگی از آن بخش.

"ما در مرکزی سناریو 13 دانشگاه آموزش حدود 5 درصد از دانش آموزان می خواهم تا پایان با منفی ذخایر و در نتیجه ممکن است قابل دوام در دراز مدت بدون نجات دولت و یا تجدید ساختار بدهی" یادداشت IFS در 'خواهد دانشگاهها نیاز به یک نجات برای زنده ماندن COVID-19 بحران؟'.

"بزرگترین ضرر و زیان خواهد شد به احتمال زیاد ناشی از سقوط در دانشجویان بین المللی ثبت نام (بین 1.4 میلیارد پوند و 4.3 میلیارد پوند با یک تخمین مرکزی از 2.8 میلیارد پوند) و افزایش در کسری از دانشگاه حمایت طرح های بازنشستگی که دانشگاه ها در نهایت نیاز به پوشش" به آن اشاره می کند.

با توجه به رسمی دولت بریتانیا آمار, هندی, دانش آموز اعداد شده در یک نوسان رو به بالا در سال های اخیر و از سال 2015 تا 2019 سالانه انگلستان ویزای تحصیلی صدور افزایش 229 درصدی در هند است. یک British Council نظرسنجی از دانش آموزان هندی پیدا کرده بود که از کسانی که در حال حاضر اعمال می شود به تحصیل در خارج از کشور از اواخر سال جاری 43 درصد گفت: آنها "نه در همه به احتمال زیاد" برای تغییر برنامه های خود را.

وجود دارد در حال رشد است و شواهد است که بسیاری از دانش آموزان ممکن است را انتخاب کنید به تسلیم برنامه های خود را به عنوان دانشگاه قرار داده حاوی آموزش برنامه در محل – ترکیبی از جلسات مجازی با توجه به COVID-19 مستند محدودیت های مسافرتی و چهره به چهره جلسات هنگامی که این قابل ملاحظه ای برداشته.

"ما به تازگی انجام یک بررسی آینده نگر دانش آموزان هندی برگزاری ارائه می دهد از دانشگاه های بریتانیا برای سپتامبر سال 2020 مصرف. پیام بسیار روشن — دانش آموزان هندی مایل به ادامه آمده به انگلستان اما شرایط خاصی باید رعایت شود" گفت: Sanam Arora, رئیس ملی, هندی, دانش آموزان و فارغ التحصیلان اتحادیه انگلستان (NISAU-انگلستان).

"می خواهید دانش آموزان مدرسه تجربه و دسترسی به زیرساخت های دانشگاه مانند آزمایشگاه های تحقیقاتی. هشتاد درصد از پاسخ دهندگان گفتند که آنها نمی خواهد قبول پیشنهاد خود را اگر یادگیری برای کل سال آینده منتقل آنلاین. این تعداد کاهش به حدود 55 درصد است که اگر یک دوره اولیه آموزش آنلاین و به دنبال آن در دانشگاه تدریس و مهمتر اگر این هزینه ها بر این اساس با تخفیف," او گفت:.

این گروه معتقد است دانشجو اعداد می تواند در واقع ضرب پس از کوتاه مدت غوطه اگر دولت بریتانیا طول می کشد این دانشجویان خارج از کشور' ایمنی و دیگر "ارزش پول" ملاحظات در هیئت مدیره در دراز مدت.

"دانش آموزانی که رفتن خارج از کشور و همچنین نگاه به جلو به تجربه زندگی و تعامل با دیگر دانش آموزان است. ما خواهد شد جای تعجب نیست اگر این عدم شفافیت نتایج در یک قطره از 50 درصد از دانش آموزان هندی در سال آینده" یادداشت Amit Tiwari, رئيس جمهور از ملی انجمن دانشجویان (INSA), انگلستان است.

دانشگاه ها و کالج پذیرش سرویس (UCAS) هماهنگ کننده از یک متمرکز روند درخواست برای دانشگاه به تازگی نشان داد 32.9 درصد افزایش در برنامه های کاربردی از هند در این سال بیش از سال 2019 به آمار یک رکورد 6,230.

این UCAS تجزیه و تحلیل همچنین نشان داد که میان کلی سنبله در برنامه های دانشگاه در سال, بسیاری متقاضیان شد برگزاری یک شرکت شروع به ارائه یک دوره از ترم پاییز که آغاز می شود در اواخر ماه سپتامبر — با وجود عدم قطعیت در اطراف coronavirus مستند.

دانشگاه های بین المللی (UUKi) یک نماینده برای صدها میلیارد تومان موسسات برجسته اقدامات مانند بازگشایی ویزا مراکز در سراسر هند از این هفته و همچنین به عنوان خارج از ساحل واجد شرایط بودن پس از مطالعه ویزای کار به عنوان یک علامت مثبت است.

"دانش آموزان هندی هم اکنون می توانید اعتماد به نفس است که حتی اگر آنها قادر به سفر به انگلستان در پاییز برای شروع مطالعات خود را با توجه به COVID-19, آنها هنوز هم می شود واجد شرایط برای درخواست فارغ التحصیل مهاجرت مسیر اگر آنها در بریتانیا در مارس سال 2021" گفت: Vivienne استرن مدیر دانشگاه بین المللی.

IFS گزارش می یابد که بسیار محکم هدفمند نجات با هدف نگه داشتن این موسسات دچار مشکل شناور می تواند هزینه حدود GBP 140 میلیون. این موسسات با کمترین پیش بینی زیان همه بزرگ مالی بافر و بنابراین در خطر کمی از عجز از پرداخت دیون. این موسسات در بیشترین خطر تمایل به کوچکتر پیش بینی زیان اما در حال حاضر وارد COVID-19 بحران در مالی ضعیف شکل تجزیه و تحلیل نتیجه گیری.

به گزارش آخرین به برجسته کردن بحران مواجه شده بریتانیا در بخش آموزش عالی به عنوان یک نتیجه از این بیماری همه گیر.

انگلستان وزارت آموزش و پرورش می گوید آن را اعلام کرده بود برای کمک به دانشگاه ها در ماه مه از جمله حمایت مالی و حفظ طرح و همچنین کشیدن به جلو از 2.6 میلیارد پوند در شهریه پرداخت به سهولت مشکلات جریان نقدی. PTItinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب