خوار تاجر شاهد تلاش برای فرار در برقع: RAB

RAB دستگیر شاهد در Debhata Upazila از ستخیرا صبح روز چهارشنبه دگرمن Ashik بالله مدیر حقوقی و رسانه ای بال RAB

توسط HONARMANDKHABAR در 25 تیر 1399

RAB دستگیر شاهد در Debhata Upazila از ستخیرا صبح روز چهارشنبه دگرمن Ashik بالله مدیر حقوقی و رسانه ای بال RAB به خبرنگاران گفت.

شاهد بود و بعد airlifted به داکا قدیمی فرودگاه. تعداد زیادی از کارکنان رسانه منتظر RAB هلیکوپتر حامل شاهد.

RAB دستگیر شاهد از Komorpur ایجاد کرد در Debhata مرزی در مرز منطقه ستخیرا در حدود 5.30 بعد از ظهر روز چهارشنبه.

لود 'غیر قانونی اسلحه گرم' بازیافت شد از دانشگاه شاهد و مدیر گفت: با اضافه کردن یک اسلحه مورد ثبت خواهد شد.

شاهد بود که hounded اجرای قانون پس از آن پدید آمده است که خود بیمارستان swindled هزاران نفر از unsuspecting بیماران از میلیون ها نفر از takas به بهانه coronavirus درمان است.

این RAB مهر و موم کردن دفتر مرکزی و دو شاخه از نایب السلطنه بیمارستان در داکا. آن را نیز آغاز یک پرونده 17 نفر از جمله شاهد به اتهام صدور جعلی COVID-19 گزارش آزمون و دیگر بی نظمی.

این مورد مدعی است که بیمارستان مقامات فریب خورده نزدیک به 6000 بیماران از Tk 20.1 میلیون با صدور جعلی coronavirus آزمون گزارش حتی اگر قرار بود آن را برای ارائه درمان رایگان برای COVID-19. آنها بعد از صورتحساب Tk 19.6 میلیون به سلامت اداره.

شاهد به اتهام اختلاس میلیاردها دلار توسط defrauding مردم عادی از طریق قرضه های کوچک و کسب و کار MLM با توجه به کمیسیون ضد فساد.

این کمیسیون تصمیم به باز کردن یک کاوشگر پس از آن دریافت شکایات که شاهد انباشته ثروت از طریق چند لایه fraudulence اختلاس از بودجه دولت های فرار از مالیات و همچنین استقراض از بانک با استفاده از هویت جعلی.



tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب