دکتر که ترویج مالاریا مواد مخدر تساوی موشکافی دادستان فدرال

دکتر ولادیمیر Zelenko, به اشتباه ادعا کرد که سازمان غذا و داروی آمریکا حمایت کرده بود یک مطالعه از یک کوکتل مو

توسط HONARMANDKHABAR در 13 اردیبهشت 1399

دکتر ولادیمیر Zelenko, به اشتباه ادعا کرد که سازمان غذا و داروی آمریکا حمایت کرده بود یک مطالعه از یک کوکتل مواد مخدر است که او ادعا میکند که موثر در درمان COVID-19 بیماری ناشی از ویروس است. از طریق گمراه ایمیل ادعا می کنند که آمد به توجه هارون Zelinsky یک دادستان فدرال در بالتیمور کار بر روی موارد تقلب ناشی از این بیماری همه گیر.

Zelenko شناخته شده به عنوان Zev حال ادعا مطالعه بود FDA تصویب به جروم Corsi در یک مفسر محافظه کار که نمیفهمد در ویژه مشاور را بررسی روسی دخالت در انتخابات 2016. Corsi پس از آن تکرار شده است که ادعا می کنند در یک ایمیل او به اشتباه به کارگردانی Zelinsky به جای به پزشک گفت: در پادکست این هفته است.

Zelinsky یک عضو سابق مشاور ویژه تیم است که بررسی روسی دخالت در انتخابات ریاست جمهوری 2016 در حال برخورد با Corsi در حالی که کار بر روی یک پرونده جنایی که منجر به محکومیت راجر سنگ جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن دوست دیرین.

Corsi گفت که Zelinsky به سرعت بررسی و کشف کردند که این مطالعه FDA تایید شده و سپس درخواست همه Corsi ارتباطات با دکتر. Corsi وکیل David Gray گفت: Corsi به طور داوطلبانه بیش از تبدیل اطلاعات. پرس و جو برای اولین بار در گزارش واشنگتن پست.

در مصاحبه روز شنبه, Zelenko گفت که او از هیچ چیز گناه بیش از درهم و برهم جمله بندی.

"من پزشک هستم و نه یک محقق," او گفت:. "من درک نمی کنم که به طور کامل زبان تحقیقات بالینی."

او گفت: سوء تفاهم ناشی از یک سخنرانی در ماه گذشته به یک گروه از پزشکان بیش از ویدئو کنفرانس نرم افزار زوم که Corsi حضور داشتند. در طول سخنرانی Zelenko ادعا کرد که این کارآزمایی بالینی او کمک به سازماندهی اسپانسر شده از طرف St Francis Hospital در نیویورک شده بود تایید شده توسط FDA. در واقع تنها بیمارستان داخلی بررسی هیئت مدیره تا به حال تصویب آن است.

Zelenko گفت که او تا به حال تصور که او مطالعه کرده بود دولت مهر تایید چرا که او تا به حال صحبت با استفان هان FDA کمیسیون که در مورد یافته های خود را با او و کمک به او را پیدا پزشکی برای محاکمه او گفت:.

"در ذهن من است که مرا به فکر می کنم آن را مورد تایید FDA," Zelenko گفت. "در حقیقت این یک اشتباه بود."

Zelenko گفت که او در تماس شده توسط وزارت دادگستری و که او آموخته است که از پرس و جو از Corsi عمومی اظهارات.

Corsi گفت: او معتقد بود که دکتر در نظر گرفته شده هرگز به فریب هر کسی. "او نمی تواند صحبت می کنند دقیقا در مورد چیزی که او را درک نمی," او گفت:.

خود-توصیف ساده "کشور دکتر" Zelenko پیشنهاد سه کوکتل مواد مخدر از داروهای ضد مالاریا به نام هیدروکسی کلروکین به آنتی بیوتیک آزیترومایسین و روي به عنوان یک درمان برای COVID-19 بعد از دیدن متعدد بیماران با علائم این بیماری است. او نه اولین و نه تنها دکتر به پیشنهاد داروهای ضد مالاریا به عنوان یک درمان.

اما او ادعا می کند که او می تواند به درمان این بیماری با درمان آن به شدت در مراحل اولیه است که او با بازی کردن در یک ویدیو یوتیوب که او خطاب به تهمت گرفتار توجه رئیس جمهور دایره درونی. پس از این ویدئو ویروسی رفت علامت مراتع کاخ سفید و رئیس ستاد او تماس. رودی جولیانی تهمت شخصی وکیل نیز علنا در ستایش دکتر. این ویدئو گرفته شده است.

برای هفته تهمت خود را ترویج هیدروکسی کلروکین به عنوان "بسیار موثر" و احتمالا "بزرگترین تعویض بازی در تاریخ پزشکی است." جناح راست رسانه های خبری نیز در ایران پتانسیل داروهای ضد مالاریا به عنوان یک درمان.

پس از آن شواهد بیشتری پدید آمده است که هیدروکسی کلروکین و آزیترومایسین ممکن است موثر در درمان coronavirus و در واقع ممکن است مضر به دلیل خطر عوارض جانبی شدید. FDA هشدار داد در ماه آوریل که هیدروکسی کلروکین یا در خود و یا در ترکیب با آزیترومایسین باید تجویز برای درمان COVID-19 خارج از محیط بیمارستان و یا در یک کارآزمایی بالینی گفت: علت آن می تواند مشکلات ریتم قلب.

اما Zelenko باقی مانده است شرکت در اعتقاد خود را ارسال به طور منظم به روز رسانی در مورد مطالعات جدید و بیمار مشتریان به یک لیست تماس که شامل خبرنگاران و مقامات دولتی در کشورهای مختلف است. "من بیشتر جسارت او گفت:" در یک یادداشت صوتی مارس 22.

هیدروکسی کلروکین و آزيترومايسين در حال حاضر در حال استفاده در چندین کارآزمایی های بالینی برای تعیین اثر بخشی خود را در برابر ویروس از جمله یک آزمایش انجام شده توسط راتگرز انستیتو سرطان نیوجرسی و یکی دیگر توسط شرکت داروسازی نوارتیس که در حال مطالعه این اثر هیدروکسی کلروکین به تنهایی.

© 2020 نیویورک تایمز اخبار سرویسtinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن