خشونت خانگی در افزایش COVID-19 نگه می دارد و مردم در خانه: مطالعه

نیویورک, مارس 28 در میان COVID-19 گیر محققان دریافته اند که افزایش در بروز خشونت خانگی گزارش در دو شهر آمریکا

توسط HONARMANDKHABAR در 8 خرداد 1399

نیویورک, مارس 28

در میان COVID-19 گیر محققان دریافته اند که افزایش در بروز خشونت خانگی گزارش در دو شهر آمریکا – لوس آنجلس و Indianapolis – پس از اقامت در خانه سفارشات قرار داده بودند و به اثر.

تا کنون بسیاری از کشورها گزارش شده افزایش در خشونت خانگی.

مطالعه منتشر شده در مجله کارشناسی از عدالت کیفری پیش بینی کرد که بروز باید به تدریج کاهش می یابد به مردم بازگشت به روال عادی است اما احتمال افزایش دوباره اگر موج دوم COVID-19 عفونت دهید که جدید stay-at-home سفارشات.

"پناهگاه در محل قوانین توسط الزامی زمان بیشتری را در خانه هستند به احتمال بسیار زیاد به افزایش حجم داخلی یا همسرآزاری که به رشد در پشت درهای بسته گفت:" مطالعه ارشد نویسنده جفری Brantingham از دانشگاه کالیفرنیا.

"در طول COVID-19 همه گیر هم لوس آنجلس و ایندیاناپولیس در حال حاضر دیده می شود و افزایش خشونت تماس به پلیس و ما می دانیم که خشونت خانگی یکی از جنایات حداقل به پلیس گزارش" Brantingham اضافه شده است.

برای یافته های محققان تجزیه و تحلیل پلیس تماس برای خدمات قبل و در طول بیماری همه گیر کوروناویروس – از 2 ژانویه تا آوریل 18 در لس آنجلس و از 2 ژانویه تا آوریل 21 در ایندیاناپولیس.

لس آنجلس اجرا "امن تر-در-خانه" قوانین در 20 مارس و Indianapolis تصویب دستور مشابه در مارس 24. مدرسه و رستوران و بار, تعطیلی دستور داده شد در هر دو شهرستانها در مارس 16.

محققان همچنین تجزیه و تحلیل گزارش آمار جرم و جنایت – مجموعه های مختلف از آمار و ارقام منعکس کننده که تحقیقات پلیس به اتهام جرم و جنایت رخ داده است – از طریق 10 آوریل در لوس آنجلس و 18 آوریل در ایندیاناپولیس.

هر دو شهرستانها شاهد از نظر آماری معنیدار افزایش خشونت تماس برای خدمات پس از اقامت در خانه سیاست محققان گزارش می دهند.

اگر اقامت در خانه قوانین ابقاء محققان انتظار شماره تماس برای خدمات به بالا باقی می ماند تا زمانی که این قوانین در محل هستند.

با مقایسه این اعداد از گزارش سرقت کاهش یافته است به طور قابل توجهی در لس آنجلس ماند و نسبتا مداوم در ایندیاناپولیس.

"به طور کلی این تغییرات شاید کمتر توجهی از ممکن است انتظار می رود با توجه به مقیاس اختلال در زندگی اجتماعی و اقتصادی آورده COVID-19," Brantingham گفت.

ماه گذشته مطالعه دیگری از چین منتشر شده در مجله اخلاق زیستی نشان داد که خشونت مبتنی بر جنسیت به طور چشمگیری افزایش طول رمان coronavirus بیماری همه گیر. IANStinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
مقالات مشابه
نظرات کاربرن