دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن تماس های روسیه فضل اتهامات 'خبر جعلی'

روسیه فضل داستان است که فقط یکی ساخته شده توسط Fake اخبار داستان که گفته است تنها برای صدمه زدن به من و حزب جم

توسط HONARMANDKHABAR در 11 تیر 1399
روسیه فضل داستان است که فقط یکی ساخته شده توسط Fake اخبار داستان که گفته است تنها برای صدمه زدن به من و حزب جمهوریخواه" مغلوب ساختن پیشی جستن است.

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در روز چهارشنبه به عنوان رد اخبار جعلی مبنی بر اینکه روسیه ارائه شده نعمت برای کشتن سربازان آمریکایی در افغانستان است. او گفت: خبرها در مورد اتهامات ساخته شده برای صدمه زدن به من و حزب جمهوری خواه.

قانونگذاران بوده است خواستار پاسخ بیش از اتهامات و دموکرات ها را متهم به تهمت رکوع به ولادیمیر پوتین رئیس جمهور روسیه در خطر از سربازان ایالات متحده زندگی می کند. مغلوب ساختن پیشی جستن توییتی شنبه که او تا به حال نشده است با همتایان هوش ارزیابی که روسیه پیشنهاد نعمت به دلیل نبود شواهد همخوانی. کسانی که هوش ارزیابی شد و برای اولین بار منتشر شده توسط نیویورک تایمز و سپس تایید به آسوشیتد پرس آمریکا و مقامات اطلاعاتی و دیگران با آگاهی از این موضوع است.

اخبار مرتبط

روسیه فضل داستان است که فقط یکی ساخته شده توسط Fake اخبار داستان که گفته است تنها برای صدمه زدن به من و حزب جمهوریخواه" مغلوب ساختن پیشی جستن است. "راز منبع احتمالا حتی نمی وجود داشته باشد درست مثل داستان خود را. رئيس جمهور در, مشاور امنیت ملی, رابرت اوبراین گفت: هوش نیست آورده به رئیس جمهور توجه در ابتدا به خاطر آن بود که تایید نشده و هیچ اجماع و توافقی در میان جامعه اطلاعاتی. اما این که یک بار آن را نادر برای هوش به تایید بدون سایه ای از شک قبل از آن ارائه شده است به ارشد دولت تصمیم گیرندگان.

اوبراین اصرار داشت که سازمان سیا و پنتاگون را دنبال سرب و جریان بین المللی متحدان. اما او تکرار اخیر کاخ سفید صحبت کردن نقطه اشتباه روسیه است اما دولت leakers و رسانه ها برای ساخت این ماده ، او گفت: Fox & Friends که او آماده کرده بود یک لیست از گزینه های تلافی جویانه برای مغلوب ساختن پیشی جستن اگر هوش تایید شد.

ما تا به حال گزینه های آماده برای رفتن گفت: اوبراین. آن را ممکن است غیر ممکن است برای رسیدن به انتهای آن است. مغلوب ساختن پیشی جستن تحت فشار بوده است از قانونگذاران در کنگره به نشانی گزارش. گروهی از دموکرات ها بودند که جریان در کاخ سفید در روز سه شنبه سوال چرا تهمت نمی توانست توجیه دیر تحت فشار قرار دادند و مقامات کاخ سفید به رئیس جمهور را یک بیانیه قوی.
خانه هوش رئیس کمیته Adam Schiff, یکی از دموکرات ها که با حضور در این جلسه گفت: این غیر قابل توضیح بود چرا تهمت نمی علنا می گویند که او در حال کار برای رسیدن به پایین از این موضوع و به همین دلیل او نمی خواهد تماس پوتین. او گفت: مغلوب ساختن پیشی جستن دفاع است که او تا به حال شده است در جریان بود و غیر قابل توجیه.

بسیاری از ما درک نمی کنم میل خود را برای آن استبدادی حاکم که به معنی ملت ما بیمار شیف گفت: از تهمت و پوتین. تشکر. Mikie Sherrill D-N. J., یک دانشجوی سال اول و سابق نیروی دریایی خلبان هلی کوپتر و روسیه مسئول سیاست گفت: دموکرات ها گفت: کاخ سفید briefers که رئیس جمهور باید یک بیانیه است.

این بسیار در مورد اتهامات و اگر آنها درست است که روسیه به صورت پیامدهای Sherrill گفت. "ما واقعا تحت فشار قرار دادند که به شدت در این نشست است. برخی از جمهوری خواهان مجلس که در جریان شدند توسط کاخ سفید روز دوشنبه همچنین گفت که آنها به سمت چپ با سوالات. تگزاس در کنگره مک Thornberry بالا جمهوریخواه در کمیته خدمات مسلح گفت: این پنل را "ترک هیچ سنگ نمیماند که پشت در به دنبال اطلاعات بیشتر است. Rep. لیز چنی از وایومینگ اصرار وجود دارد خواهد بود برای انشعابات هر گونه هدف قرار دادن آمریکایی است.

اما یک گروه از جمهوری خواهان مجلس سنا که خود را دریافت کرد جلسه تا حد زیادی در دفاع از رئیس جمهور با این استدلال همراه با کاخ سفید که اطلاعات تایید نشده. نیروهای مسلح سنا رئیس جیم Inhofe اوکلاهما گفت که او متقاعد شده بود تهمت تا به حال شناخته شده در مورد هوش.

ویسکانسین بهداشت ، ران جانسون رئیس کمیته امنیت داخلی و امور دولتی کمیته گفت: تهمت نمی توان آگاه از هر قطعه از هوش تایید نشده. کاخ سفید مشغول به کار بود برای برنامه ریزی یک جلسه با اصطلاح باند 8 در کنگره مک کانل رهبر اکثریت سنا, مجلس نانسی پلوسی و جمهوری خواهان و دموکرات ها در دو هوش کمیته.

این جلسه می تواند اتفاق می افتد به عنوان به زودی به عنوان روز شنبه به گفته افراد آشنا با برنامه ریزی که نمی خواست نامش فاش نشود به این دلیل که اطلاعات نشده است منتشر شد publicly. در حالی که روسیه دخالت در افغانستان نیست جدید گفته مقامات روسی فعالان شد تهاجمی تر در تمایل خود را برای عقد قرارداد با طالبان و اعضای شبکه حقانی یک گروه شبه نظامی در تراز وسط قرار دارد با طالبان در افغانستان و تعیین یک سازمان تروریستی خارجی در سال 2012.

جامعه اطلاعاتی شده است تحقیق مارس 2019 حمله آمریکایی کاروان که به کشته شدن سه آمریکایی تفنگداران دریایی پس از یک اتومبیل تقلب با مواد منفجره حامل خود را در نزدیکی وسایل نقلیه زره پوش به عنوان آنها سفر به پایگاه هوایی بگرام بزرگترین نظامی آمریکا نصب و راه اندازی در, افغانستان, مقامات گفت: AP.

سه نفر دیگر از خدمات ما اعضای زخمی شدند در این حمله همراه با یک افغان پیمانکار است. طالبان مسئولیت این حمله است. مقامات AP به صحبت کرد نیز گفت: آنها به دنبال از نزدیک در حملات خودی گاهی اوقات به نام سبز بر آبی حملات از سال 2019 به تعیین اگر آنها نیز مربوط به روسیه گرفته شده است.
یک مقام مسئول گفت: دولت در مورد چندین بالقوه پاسخ اما کاخ سفید هنوز به اجازه هر گونه.

زنده قیمت سهام از BSE NSE آمریکا بازار و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

مالی اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما و اقامت به روز شده با آخرین Biz اخبار و به روز رسانی.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن