کریستیانو رونالدو از چهارمین مجموعه NFT خود با همکاری بایننس رونمایی کرد

تعداد NFT های موجود در مجموعه جدید تا زمان عرضه اعلام نخواهد شد و تاکنون هیچ اشاره ای به قیمت آن نشده است. با

توسط مدیر سایت در 8 خرداد 1403

تعداد NFT های موجود در مجموعه جدید تا زمان عرضه اعلام نخواهد شد و تاکنون هیچ اشاره ای به قیمت آن نشده است. با این حال، این پست اعلام کرد که قیمت برای هر "NFT عادی" یکسان خواهد بود در حالی که قیمت "آخرین NFT نادر" در این مجموعه متفاوت خواهد بود.

کریستیانو رونالدو از چهارمین مجموعه NFT خود با همکاری بایننس رونمایی کرد

کریستیانو رونالدو، ستاره فوتبال پرتغالی، از راه اندازی چهارمین مجموعه (NFT) خود با همکاری بایننس خبر داد.

مجموعه جدید، که قرار است در 29 می در بازار NFT بایننس عرضه شود، به برجسته ترین لحظات دوران حرفه ای این فوتبالیست اختصاص دارد.

در این رابطه بخوانید‌ : امضای اشنور چیست؟ و چه مزایایی برای بیت کوین دارد؟

کریستیانو رونالدو در پست وبلاگی از Binance اظهار داشت:

“سفر فوتبالی من باعث شد که به سرتاسر جهان سفر کنم و افتخار بازی در برخی از معتبرترین باشگاه‌های جهان را داشته‌ام. حالا نوبت شماست که در این سفر ها به من بپیوندید.”

تعداد NFT های موجود در مجموعه جدید تا زمان عرضه اعلام نخواهد شد و تاکنون هیچ اشاره ای به قیمت آن نشده است. با این حال، این پست اعلام کرد که قیمت برای هر “NFT عادی” یکسان خواهد بود در حالی که قیمت “آخرین NFT نادر” در این مجموعه متفاوت خواهد بود.

در عرضه مجموعه های قبلی NFT با حضور کریستیانو رونالدو، دارندگان آن به عنوان بخشی از تبلیغ بایننس برای بازی فوتبال با این اسطوره دعوت شدند.

طبق گزارشی در نوامبر سال 2023، در یک دادخواست دسته جمعی در دادگاه منطقه ای ایالات متحده در فلوریدا از رونالدو به دلیل مشارکت قبلی اش در فروش مجموعه NFT با بایننس شکایت شد.

شاکیان ادعا کردند که رونالدو «با هماهنگی بایننس در پیشنهاد و فروش اوراق بهادار ثبت نشده تبلیغ، کمک و/یا مشارکت فعال داشته است» و او باید می‌دانست که بایننس در چنین فعالیت‌هایی دست داشته است.

شکایت علیه کریستیانو رنالدو ناشی از مسائل حقوقی قبلی بایننس بود که منجر به مجرم شناخته شدن موسس آن چانگ پنگ ژائو Changpeng “CZ” Zhao در ایالات متحده به اتهام کلاهبرداری شد. او در آوریل 2024 به دلیل نقشی که در یک طرح پولشویی داشت به تحمل چهار ماه حبس محکوم شد.

ترجمه شده توسط مجله خبری نیپوتو

منبع : https://nipoto.com/mag/cristiano-ronaldo-unveils-4th-nft-collection-with-binance-despite-1b-lawsuit

آخرین مطالب