سهولت بار 'ناعادلانه درنده وام در پاکستان: ما به چین

واشنگتن, مارس 21 ایالات متحده روز چهارشنبه خواسته چین به گام برای کاهش بار خود را "درنده و ناعادلانه" وام است

توسط HONARMANDKHABAR در 1 خرداد 1399

واشنگتن, مارس 21

ایالات متحده روز چهارشنبه خواسته چین به گام برای کاهش بار خود را "درنده و ناعادلانه" وام است و باعث به پاکستان در طول coronavirus بحران است.

آلیس G Wells, وزارت امور خارجه آمریکا گفت برای آسیای مرکزی و جنوبی به خبرنگاران گفت: در طی یک کنفرانس تلفنی که می شود آن را به چین-پاکستان به کریدور اقتصادی (CPEC) و یا هر یک از دیگر کمک های ایالات متحده با پشتیبانی از سرمایه گذاری است که مطابق با استانداردهای بین المللی فلسطين زیست محیطی و نیروی کار مورد نیاز و منافع مردم منطقه است.

"من برشمرده دولت ایالات متحده نگرانی های بیش از CPEC عدم شفافیت درگیر در پروژه ها و ناعادلانه نرخ سود تضمین شده به چینی, سازمان," او گفت: در پاسخ به یک سوال در راهرو.

"من فکر می کنم در زمان بحران مانند COVID زمانی که جهان در وضعیتی وخیم از عواقب اقتصادی داشتن بسته بخش از اقتصاد آن است که واقعا وقت در چین به گام برای کاهش بار این درنده های ناپایدار و ناعادلانه وام است به علت به پاکستان," او گفت:.

ولز گفت که ایالات متحده امیدوار است که چین خواهد شد یا چشم پوشیدن از بدهی و یا مذاکره مجدد وام برای ایجاد عادلانه و شفاف معامله را برای مردم پاکستان.

ایالات متحده او گفت: در حال پیوستن به صدای دیگر در منطقه و در سطح جهانی و تماس در چین به ارائه شفاف امداد از کمربند و جاده درنده وام است که کشور در حال حاضر از رنج می برند.

نیز گفت: ما با استفاده از همکاری خود با موسسات مالی بین المللی مانند بانک جهانی و صندوق بین المللی پول برای بازسازی و توسعه است.

"ما استفاده از این مشارکت برای کمک به اطمینان حاصل شود که کشورهای reemerged از این بحران در جای پای پایدار و ما می خواهیم دیگران به پیوستن به ما در این تلاش جهانی," او گفت:. PTI



tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن