اقتصادی مشکلات خطر خنک کننده مصر پول داغ جریان

شمال کشور آفریقایی جذب کرده است موجی از سرمایه گذار خارجی بهره در سه ماه گذشته جسارت توسط, تازه, تامین مالی از

توسط HONARMANDKHABAR در 6 مرداد 1399

شمال کشور آفریقایی جذب کرده است موجی از سرمایه گذار خارجی بهره در سه ماه گذشته جسارت توسط, تازه, تامین مالی از صندوق بین المللی پول (صندوق بین المللی پول) و کوتاه مدت بدهی های محلی ارائه بازده حدود 13 درصد در میان بالاترین در بازارهای در حال ظهور.

بانکداران و اقتصاددانان هشدار می دهند که عملکرد ثروت باد اورده ماسک اقتصاد با چشم انداز ضعیف و افزایش خطر سیاسی با قاهره بورس در حال سقوط بر روی چندین روز در این ماه بر ترس از لیبی مداخله. مجلس به رئیس جمهور مصر-عبدالفتاح السیسی است, هفته گذشته, چراغ سبز برای امکان مداخله نظامی در لیبی است.

یک استقرار نیروهای مسلح به لیبی می تواند منجر به افزایش هزینه های نظامی در زمانی که COVID-19 در حال حاضر هدف قرار دادن کسری بودجه.

"بدیهی است که صندوق بین المللی پول بسته حمایتی اطمینان سرمایه گذاران خارجی است و به همین دلیل بوده است بهبود در جریان است اما این اصول هنوز هم ضعیف گفت:" زینه Rizk اجرایی درآمد ثابت مدیر در Arqaam سرمایه است.

"ویروس مواج گردشگری پایین است و هزینه های دولت – نیاز به تقویت اقتصاد – اضافه خواهد شد بیشتر اهرم," او اضافه شده است.

اضافه کردن بیشتر اوضاع مصر شکست خورده است و تا کنون برای رسیدن به یک معامله با اتیوپی برای تنظیم جریان از آن همانند سد رنسانس (GERD) که تهدید اصلی آن منبع آب.

"خطر سیاسی رو به وخامت گذاشته است" گفت: Hasnain ملک سر از تحقیقات حقوق صاحبان سهام در Tellimer پژوهش است.

صنعت گردشگری در عین حال که باعث می شود تا آنجا که 15 درصد از تولید ناخالص داخلی بعید است که برای بازیابی به زودی تحلیلگران گفت. مصر بر خلاف تونس و مراکش شده است به اتحادیه اروپا لیست امن COVID-19 کشور جهان است.

مصر گزارش داد COVID-19 مورد سقوط شده است در هفته گذشته اما تعدادی از عفونت های جدید باقی مانده است بیش از حد بالا در حال حاضر به لغو سفر هشدار, دیپلمات گفت.

پروازهای توریستی به دریای سرخ استراحتگاه در حال افزایش است, پس از بازگشایی فرودگاه در جولای 1, اما نرخ اشغال خواهد بود تنها پشت های مارس یا آوریل سال آینده گفت: Alaa akel را از مصر هتل های انجمن دریای سرخ.

بیش از نیمی از این هتل ها در کسب و کار پس از دو ماه از مستند و کسانی که هنوز هم بسته خواهد شد و احتمالا دوباره باز ماه نوامبر او اضافه شده است.

بانک مرکزی و دولت در مرکز مطبوعات نیست پاسخ به سوالات فرستاده شده توسط همشهری.

دولت انتظار می رود رشد 3.5% در سال مالی 2020/21 آغاز شد که در ماه ژوئیه اما رشد آهسته می تواند به 2% اگر coronavirus بحران همچنان تا پایان سال, برنامه ریزی وزیر Hala al-Saeed گفت: ممکن است.

اقتصادی خرید اینترنتی

Sisi در ماه مارس تصویب 100 میلیارد پوند (6 میلیارد دلار) به طرح بنیادی اقتصادی خرید اینترنتی از جمله حمایت از بخش گردشگری پرداخت حقوق برای کارکنان به خانه فرستاده شده توسط کارفرمایان خود را و پول نقد به صورت غیر رسمی کارگران است.

با ذخایر خارجی ایستاده در $38 میلیارد و مصر مالی بهتر بود و در سال 2011 پس از سرنگونی حسنی مبارک.

این است که از 45 میلیارد دلار از قبل از همه گیر اما بانک مرکزی بوده و قادر به پشتیبانی از ارز که تقویت در ماه ژوئیه پس از یک شیب ماه قبل از به دست آوردن کمک کرد که خریداران از بدهی های کوتاه مدت سود بانکداران می گویند.

"ما شده اند با دیدن جریان قابل توجهی را به مصر گفت:" فاروق Soussa ارشد خاورمیانه و شمال آفریقا اقتصاددان در گلدمن ساکس.

"این جریان واقع شده است در پایان کوتاه از منحنی بازتاب بالاتر کوتاه مدت بازده و پتانسیل برای کوتاه مدت تقویت پوند را حمل تجارت پرسود ترین در مصر در آن لحظه گفت:" Soussa.

او با اشاره به یک استراتژی که شامل سرمایه گذاران قرض گرفتن در ارز که در آن نرخ بهره پایین به سرمایه گذاری در کشورهایی که در آن بازده بالا هستند.

مصر بین المللی اوراق قرضه انجام شده بهتر از برخی دیگر به طور مشابه دارای بازار نوظهور حکمرانان مانند السالوادور و سریلانکا پس از ماه مارس فروش.

مصر تا سال 2025 2027 و 2040 مسائل تجاری در حدود 12 ٪ و یا کمتر از قبل از همه گیر اوج Refinitiv داده ها را نشان می دهد.

اما تحلیلگران می گویند ورود "پول داغ" -- و یا سرمایه گذاری برای دوره های کوتاه مدت -- ترجمه نمی کند به شغل جدید در اقتصاد واقعی و ممکن است ناپدید می شوند اگر ارز ورقه.

قطع نظر از آن بخش انرژی مصر تا به حال شده است در تلاش برای جذب سرمایه گذاری مستقیم خارجی (FDI) یک مخمصه سرزنش توسط تحلیلگران بر بوروکراسی و گسترش ارتش متعلق به شرکت هایی در بخش های از مواد غذایی تولید به سیمان.

"افزایش دراز مدت سرمایه گذاری مستقیم خارجی بیشتر خواهد شد نیاز به بهبود در انجام کسب و کار شاخص های حفظ یک صدای قابل پیش بینی چارچوب اقتصاد کلان و ثبات سیاسی" رضا آقا سر از بازارهای در حال ظهور اعتباری استراتژی حقوقی و به طور کلی مدیریت سرمایه گذاری.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب