احیای اقتصادی: دور دیگری از اقدامات محرک اقتصادی به احتمال زیاد می گوید Niti Aayog, VC

ماه گذشته دولت تمدید رایگان دانه طرح توسط یکی دیگر از پنج ماه از ماه نوامبر با یک پتانسیل یارانه از دیگری توما

توسط HONARMANDKHABAR در 3 مرداد 1399
ماه گذشته دولت تمدید رایگان دانه طرح توسط یکی دیگر از پنج ماه از ماه نوامبر با یک پتانسیل یارانه از دیگری تومان 90,000 کرور.

Niti Aayog نایب رئیس راجیو کومار روز جمعه گفت که این مرکز ممکن است اعلام کند بیشتر اقدامات تسهیلی پولی در آینده سه تا چهار ماه برای سرپا نگه داشتن تقاضا در اقتصاد است. "این احتمال وجود دارد که دولت با داشتن دور دیگری از محرک در آینده سه تا چهار ماه اگر یکی می یابد وجود شل در تقاضا به عنوان یک نتیجه از که ظرفیت بهره برداری در حال بهبود است" کومار گفت: در یک تعامل در توییتر.

روز چهارشنبه رئیس مشاور اقتصادی Krishnamurthy V سوبرامانیان گفته بود که دولت آغاز بیشتر اقدامات مالی برای معکوس کردن رشد شدید, اسلاید, است که تشدید شده است Covid-19 بیماری همه گیر.

اخبار مرتبط

صحبت در مجازی Ficci رویداد CEA اقتصادی گفت: عدم قطعیت قابل توجهی خواهد شد سهولت هنگامی معتبر Covid-19 واکسن نورد در, می گویند حدود دو ماه.

این است که زمانی که مصرف کنندگان به احتمال زیاد شروع به هزینه های اختیاری و سرمایه گذاران را در پاسخ او گفت: اشاره به امکان مداخله در اطراف زمان اختیاری هزینه ضرب و شتم این بیماری همه گیر را نشان می دهد نشانه هایی از بهبود.

تحلیلگران می گویند از Rs 21-لاخ-کرور امداد بسته, واقعی, مالی, مداخله تنها به لحن تومان 1-1.1 لاخ کرور; بقیه عمدتا در قالب تضمین اعتبار و نقدینگی-افزایش اقدامات است. البته در ماه گذشته دولت تمدید رایگان دانه طرح توسط یکی دیگر از پنج ماه از ماه نوامبر با یک پتانسیل یارانه از دیگری تومان 90,000 کرور.

آیا می دانید چه نسبت ذخیره نقدی (CRR), سرمایه گذاری, لایحه, مالی, سیاست در هند, هزینه, بودجه, حقوق گمرکی? FE دانش میز توضیح می دهد که هر یک از این و بیشتر در جزئیات در مالی بیان شده است. همچنین زنده BSE/NSE قیمت سهام, آخرین NAV صندوق های سرمایه گذاری مشترک, بهترین سهام وجوه بالا برندگان بالا بازنده در مالی ابراز. فراموش نکنید که برای سعی کنید ما رایگان ماشین حساب مالیات بر درآمد ابزار.

مالی اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما و اقامت به روز شده با آخرین Biz اخبار و به روز رسانی.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب