اد فایل chargesheet در برابر absconding فروشنده اسلحه سانجی Bhandari تحت PMLA

در chargesheet های اد شده در مورد اتهامات مشخصی از اتهام در اختیار داشتن نامعلومی خواص توسط Bhandari در کشورها

توسط HONARMANDKHABAR در 13 خرداد 1399
arms dealer, Sanjay Bhandari, PMLA, Enforcement Directorate, ED, money-laundering case, Prevention of Money Laundering Act, PMLA, London, Robert Vadra, Congress, Sonia Gandhi, Priyanka Gandhi Vadra, anti-black money law در chargesheet های اد شده در مورد اتهامات مشخصی از اتهام در اختیار داشتن نامعلومی خواص توسط Bhandari در کشورهای خارجی است.

اجرای مدیریت (ED) واصل شده است chargesheet در برابر absconding فروشنده اسلحه سانجی Bhandari در ارتباط با پول شویی پرونده علیه او به اتهام در اختیار داشتن نامعلومی دارایی های خارج از کشور در انتخابات گفت: در روز سه شنبه.

آنها گفتند پیگرد قانونی شکایت و یا chargesheet ثبت شده در روز دوشنبه قبل از دادگاه ویژه مجموعه تحت پیشگیری از پول شویی قانون (PMLA) در اینجا.

اخبار مرتبط

دادگاه هنوز به congnisance از chargesheet, مقامات گفت.

آنها گفتند در chargesheet های اد شده در مورد اتهامات مشخصی از اتهام در اختیار داشتن نامعلومی خواص توسط Bhandari در کشورهای خارجی است.

این همچنین شامل لینک به یک آپارتمان در لندن که در آن آژانس زیر سوال برده بود رابرت Vadra پسر-در-قانون کنگره رئیس جمهور سونیا گاندی و رهبر حزب پریانکا گاندی Vadra.

از آن شده است ادعایی توسط آژانس که Vadra به دست آورد این لندن مبتنی بر دارایی ها و ایمیل ها ظاهرا رد و بدل شده بین او و Bhandari در خصوص نوسازی این تخت ها بخشی از شواهد در اد مورد.

Vadra را رد کرده است هر گونه تخلف. خود حقوقی شرکت تا به حال رد کرده است که او متعلق به لندن اموال به طور مستقیم یا غیر مستقیم.

Bhandari که آژانس مرکزی می گوید هرگز همکاری با آن در پروب به فرار از کشور شد و در آخرین اظهار داشت: در انگلستان و یا یک کشور در این نزدیکی هست.

اد تا به حال سیلی پول شویی اتهامات علیه Bhandari و دیگران در فوریه 2017.

Bhandari مورد اول آمد به نور پس از مالیات بر درآمد گروه انجام جستجوهای علیه او در مارس 2016 و بهبود برخی از "حساس" رسمی اسناد دفاع از خود را محل.
مالیات بخش رزرو کرده بود او را تحت اتهامات جنایی از ضد پول سیاه قانون 2015.

زنده قیمت سهام از BSE NSE آمریکا بازار و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

مالی اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما و اقامت به روز شده با آخرین Biz اخبار و به روز رسانی.tinyurlis.gdclck.ruulvis.net
آخرین مطالب