آموزش و پرورش وام و یا وام های شخصی: چگونه به صندوق خود را بالاتر آموزش و پرورش ؟

آموزش و پرورش وام معمولا نیاز به یک شرکت متقاضی مانند پدر یا مادر یا همسر.یکی از بزرگترین موانع است که می ایست

توسط HONARMANDKHABAR در 26 تیر 1399
Education Loan, Personal Loan, Education Loan Vs Personal Loan, higher education, How to fund higher education, personal loan interest rates, education loan interest rates, loan tenure, Tax exemptionsآموزش و پرورش وام معمولا نیاز به یک شرکت متقاضی مانند پدر یا مادر یا همسر.

یکی از بزرگترین موانع است که می ایستد در بین دانش آموزان و رویاهای خود را امروز افزایش هزینه های آموزش عالی است. هر دو آموزش و پرورش وام و وام های شخصی می تواند کمک به جلوگیری از کمبود منابع مالی را از تبدیل شدن به یک مانع به دنبال آموزش عالی است. اما در حالی که تصمیم گیری منبع وجوه وام گیرندگان اغلب گرفتار در معضل انتخاب بین آموزش و پرورش وام و وام های شخصی است.

بیایید نگاهی به هر دو گزینه نزدیک و شکل سمت راست گزینه ها بر اساس نیاز شما:

اخبار مرتبط

مبلغ وام

وام دهندگان تصویب وام های آموزش و پرورش بر اساس این موسسه و سایر هزینه های مربوط به این دوره است. شما می توانید فایده آموزش و پرورش وام تا 80 تومان برای لاخ مطالعات انجام شده در هند در حالی که برای تحصیل در خارج از کشور می توان آن را به عنوان بالا به عنوان Rs 2 کرور. از سوی دیگر وام های شخصی است که معمولا در پوش تومان 40 لاخ. با توجه به این که هیچ محدودیتی وجود دارد در پایان استفاده از وام های شخصی شما می توانید استفاده از آن برای پوشش هزینه های دیگر مانند هزینه های جابجایی هزینه های خارجی مربیگری ، که ممکن است تحت پوشش آموزش و پرورش وام دهنده.

نرخ بهره

آموزش و پرورش وام availed می تواند در مقایسه با کاهش نرخ بهره گرفته تا در هر نقطه بین 7.95% – 15.2% p.یک. چند وام دهندگان گسترش اضافی 0.5% امتیاز به دانش آموزان دختر. علاوه بر این دانش آموزان بیشتر می توانید امتیاز از 1% اگر آنها شروع به پرداخت کردن وام در طول دوره توقف. از سوی دیگر منافع خود را جلو زدن می تواند بالاتر اگر شما انتخاب کردن برای وام های شخصی اعم بین 9.5% و 28% p.یک. بازدید آنلاین بازار مالی به مقایسه نرخ بهره ارائه شده برای هر دو نوع از وام. یکی را انتخاب کنید که همگام با نیاز شما.

دوره توقف

بر خلاف وام های شخصی جایی که بازپرداخت وام شروع می شود بلافاصله توسط راه EMI, آموزش و پرورش, وام با یک مهلت قانونی دوره تا 12 ماه از تاریخ اتمام دوره. این وام می دهد زمان کافی برای پیدا کردن یک کار به طور منظم اطمینان حاصل شود درآمد به بازپرداخت وام.

دوره توقف می تواند بیشتر توسعه یافته تحت شرایط خاص مانند پزشکی اضطراری بیکاری و یا در طول دوره کمون, اگر دانش آموز می خواهد را به یک شروع به سرمایه گذاری پس از فارغ التحصیلی منوط به تصویب وام دهنده.

تصدی وام

دیگر تصدی کوچکتر مقدار EMI و بالعکس. در مورد آموزش و پرورش وام, وام تصدی می تواند تا 15 سال است. چنین طولانی تصدی همراه با نرخ بهره پایین تر معمولا منجر به کاهش EMI سبقت گرفتن. از سوی دیگر کوتاه تر تصدی وام از وام های شخصی تا 5 سال همراه با نسبتا بالاتر نرخ بهره افزايش مقدار EMI.

معافیت های مالیاتی موجود

در بخش 80E, آموزش و پرورش, وام ارائه می دهد مزایای مالیاتی بر سود و بازپرداخت حداکثر برای مدت 8 سال متوالی با شروع از سال که در آن شما شروع به بازپرداخت وام و یا تا زمانی که علاقه به طور کامل پرداخت هر کدام که زودتر. به یاد داشته باشید که مولفه اصلی است واجد شرایط برای کسر مالیات. معافیت های مالیاتی در دسترس نیست برای وام شخصی وام گیرندگان.

ضامن/ وثیقه

آموزش و پرورش وام معمولا نیاز به یک شرکت متقاضی مانند پدر یا مادر یا همسر. وام دهندگان ممکن است بخواهید برای شخص ثالث ضامن اگر مبلغ وام بیش از Rs 4 لاخ. علاوه بر این یک وثیقه اضافی امنیتی نیز ممکن است مورد نیاز برای یک مبلغ وام بیش از 7.5 تومان لاخ. شبا نه نیاز به ضامن و وثیقه امنیت برای availing وام.

نرخ بهره پایین تر دیگر تصدی دوره توقف و مزایای مالیاتی را آموزش و پرورش وام یک گزینه مطلوب برای وام گیرندگان vis-à-vis وام های شخصی. در نظر امید بستن برای وام های شخصی اگر شما نمی توانید یک آموزش و پرورش وام با توجه به عدم وجود co-گیرنده ضامن و وثیقه کافی و یا در صورتی که شما نیاز به یک مبلغ وام بالاتر از آنچه که شما واجد شرایط هستند.

(توسط Gaurav Aggarwal – مدیر & سر از نا امن وام Paisabazaar.com)

زنده قیمت سهام از BSE NSE آمریکا بازار و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

مالی اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما و اقامت به روز شده با آخرین Biz اخبار و به روز رسانی.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de