مصر رقاص با توجه به سه سال زندان برای 'تحریک فسق'

قاهره ژوئن 28 با مشخصات بالا مصری رقاص سما el-Masry شد و محکوم به سه سال زندان و پرداخت جریمه نقدی از 300 ، 00

توسط HONARMANDKHABAR در 8 تیر 1399

قاهره ژوئن 28

با مشخصات بالا مصری رقاص سما el-Masry شد و محکوم به سه سال زندان و پرداخت جریمه نقدی از 300 ، 000 پوند مصر ($18,500) در روز شنبه و ترویج فسق و فساد به عنوان بخشی از سرکوب در رسانه های اجتماعی ارسال.

El-Masry دستگیر شد, در ماه آوریل طی یک تحقیق به ویدئوها و عکس ها در رسانه های اجتماعی از جمله محبوب به اشتراک گذاری ویدئو پلت فرم Infinite که دادستان عمومی به عنوان تحریک کننده جنسی.

رقصنده, 42 رد این اتهامات گفت: این مطالب به سرقت رفته بود و مشترک از تلفن خود را بدون رضایت.

قاهره جنحه دادگاه های اقتصادی در روز شنبه گفت که او تا به حال نقض خانواده اصول و ارزش ها در مصر و همچنین ایجاد مدیریت و استفاده از سایت ها و حساب های رسانه های اجتماعی با هدف ارتکاب "فساد".

"وجود دارد یک تفاوت بزرگ بین آزادی و هرزگی گفت:" جان Talaat یک نماینده مجلس که خواست برای اقدام قانونی علیه el-Masry و زن دیگر Infinite شرکت کنندگان است.

Talaat گفت: تامسون رویترز که بنیاد el-Masry و زن دیگر رسانه های اجتماعی اثرگذارندهها بودند از بین بردن ارزش های خانواده و سنت های فعالیت, که ممنوع شده توسط قانون و قانون اساسی است.

El-Masry گفت: او تجدید نظر خواهد بود.

چند زنان در مصر قبلا متهم به "تحریک فسق" با به چالش کشیدن این کشور محافظه کار هنجارهای اجتماعی از جمله بازیگر رانیا یوسف بعد از منتقدان در مقابل انتخاب خود را از لباس برای جشنواره فیلم قاهره در سال 2018 است.

در سال 2018 مصر به تصویب رسید a cyber crime قانون است که کمک های مالی دولت اقتدار کامل به سانسور اینترنت و ورزش های ارتباطی نظارت است.

قانون حمل مجازات حبس از 2 سال حداقل و جریمه نقدی تا 300,000 مصر پوند است.

یک گروه از زنان Infinite و Instagram اثرگذارندهها و در تاریکی دستگیر شده است با مقامات مصری در ماه های اخیر به اتهام ترویج فساد و فحشا در رسانه های اجتماعی.

Talaat گفت: کسانی که اثرگذارندهها شد و انتظار می رود به صورت همان شرایط به عنوان el-Masry که آنها تا به حال مرتکب همان جرم.

دولت مصر بود و نه برای نظر فوری در دسترس.

Entessar ال-سعید یک حقوق زنان و وکیل و رئیس مرکز قاهره برای توسعه و قانون گفت: زنان تنها دسته هدفمند توسط مقامات با توجه به این قانون است.

"ما محافظه کار جامعه است مبارزه با تغییرات تکنولوژیکی که باید ایجاد یک محیط کاملا متفاوت و باورها" او گفت: تامسون رویترز پایه و اساس است. — رویترزtinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب