ایلان تسلا مسخره کوتاه فروشندگان با فروش 'قرمز, مو کوتاه, کوتاه,' $برای 69.420

جولای 6 پس از بیش از Toyota Motor Corp به عنوان با ارزش ترین در جهان خودروساز و خیره کننده با هوا-ضرب و شتم تح

توسط HONARMANDKHABAR در 17 تیر 1399

جولای 6

پس از بیش از Toyota Motor Corp به عنوان با ارزش ترین در جهان خودروساز و خیره کننده با هوا-ضرب و شتم تحویل تسلا Inc گرفته است زمان را به بهم زدن سرگرم کننده در شرکت naysayers - با فروش قرمز از جنس ساتن شورت.

"نسخه محدود و کوتاه در حال حاضر در دسترس" مدیر عامل Elon Musk توییتی در روز یکشنبه.

مشک اغلب گرفته شده umbrage در کوتاه مدت-فروشندگان و در سال 2018 ارسال یک جعبه از شورت به صندوق های تامینی مالک و تسلا کوتاه-فروشنده دیوید آینهورن.

"کوتاه کوتاه" در تسلا فروشگاه سایت از ویژگی های طلا و تر و تمیز "S3XY" طلا در سراسر پشت آن نیز اتفاق می افتد که تشکیل شده از تسلا مدل نام.

شورت هزینه $69.420 آخرین سه رقم اشاره آشکار به مشک را بدنام صدای جیر جیر در سال 2018 بود که او با توجه به مصرف تسلا خصوصی برای 420 دلار در هر سهم با 420 همچنین یک کلمه کد برای ماری جوانا.

که صدای فرود آمد و او را در آب داغ با ما بهادار تنظیم کننده هزینه او موقعیت خود را به عنوان تسلا رئیس.

دره سیلیکون ماشین ساز, اما دلیلی برای کلاغ.

سهام آن تقریبا سه برابر در ارزش این سال به بیش از 1200 دلار در هر سهم آن به فروش می رسد بیش از 90,000 از آن وسایل نقلیه الکتریکی در سه ماهه دوم هجوم یک روند رو به کاهش فروش برای دیگر خودروسازان برخورد با کروناویروس ناشی از مستندات.

"اجرا مانند باد و یا سرگرم مانند Liberace," توضیحات محصول می گوید و اضافه کرد: "لذت بردن از راحتی استثنایی از بسته شدن بل." این کشتی خواهد شد در عرض 2-4 هفته.

تسلا است که انتظار می رود به اعلام درآمد نتایج جستجو برای آوریل-ژوئن چهارم این ماه با تحلیلگران گفت: سه ماهه دوم سال تحویل حال افزایش انتظارات که آن را گزارش چهار دوره متوالی از سود برای اولین بار در تاریخ آن است. ایسناtinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب