انگلستان قطره آن قرنطینه برای بسیاری از بازدید کنندگان اما نه کسانی که از ما

اتحادیه اروپا به تازگی تایید ممنوعیت مسافران از ایالات متحده حتی به عنوان آن را باز کرد مرزهای خود به بازدید ک

توسط HONARMANDKHABAR در 14 تیر 1399

اتحادیه اروپا به تازگی تایید ممنوعیت مسافران از ایالات متحده حتی به عنوان آن را باز کرد مرزهای خود به بازدید کنندگان از کانادا رواندا تایلند و 15 کشور دیگر. انگلستان سیاست, جمعه اعلام کرد است که به عنوان سخت گیرانه: بازدید از امریکا هنوز هم می تواند این کشور را وارد کنید تا زمانی که آنها موافقت خود را منزوی برای دو هفته.

اما کسانی که از فرانسه, آلمان, ایتالیا, اسپانیا و ده ها تن از کشورهای دیگر خواهد بود قادر به سفر به انگلستان بدون محدودیت — به ترتیب در نظر گرفته شده برای تقویت بیحال شدن صنعت گردشگری در زمان برای تعطیلات تابستان فصل است. مقررات خواهد اثر را در جولای 10.

اسکاتلند و ولز و ایرلند شمالی درخواست خود را, سفر, سیاست و ممکن است به دنبال در انگلستان منجر به کاهش محدودیت.

ایالات متحده منع بیشترین بازدید کننده از انگلیس از ماه مارس و پس از به طور خلاصه معافیت آنها از سفر بان کی مون در اتحادیه اروپا است. در آن زمان اروپا بود با خرید و فروش به مراتب بیشتر coronavirus عفونت از ایالات متحده است. از آن زمان کانون همه گیر منتقل شده است در سراسر اقیانوس اطلس.

در طول فاز اولیه از وقوع بریتانیا باقی ماند باز به سفر از ویروسی نقاط داغ مانند ایتالیا و اسپانیا و ایران. زمان آن اعمال قرنطینه و اقدامات آن نرخ ابتلا به عفونت در میان بالاترین در جهان است.

که باعث انتقاد شدید از سیاست قرار داده شده است که محدودیت های مردم ورود از کشورهایی که این ویروس به خوبی تحت کنترل از جمله نیوزیلند. مقامات تهدید به جریمه قانون شکن تا 1000 پوند ($1,245).

منتقدان گفت: این اقدامات بودند از لحاظ اقتصادی صدمه زدن و بی اثر است و از نظر قانونی غیرقابل اجرا به این دلیل که کشور از منابع نیست برای اطمینان حاصل شود که مردم بودند و اطاعت خود را از 14 روز در قرنطینه. از 12 نیروهای پلیس که در پاسخ به پرسش بی بی سی, none گفت: آنها تا به حال دست از هر گونه جریمه.

برخی از دولتی و کارشناسان بهداشت و درمان گفت: متمرد بحث بیش از قرنطینه تا به حال پریشان از بیشتر به مشکلات بود و با خیال راحت بازگشایی بریتانیا مدارس سازماندهی موثر تست-و-ردیابی برنامه و سازماندهی یک سیستم به تمبر از شیوع بیماری های جدید در شهرستانها مانند لستر برای جلوگیری دوم مستند.

"دولت انگلیس به نظر می رسد با تمرکز بر دادن مردم در تابستان همه گیر تعطیلات به جای برخورد با مسائل صنعت حمل و نقل هوایی برای سال آینده گفت: Devi Sridhar مدیر بهداشت جهانی برنامه حاکميت در دانشگاه ادینبورگ.

اسکاتلند خودداری کردند در کاستن از آنجا که آن را در برابر نخست وزیر بوریس جانسون زودتر از برنامه به بلند مستند. آن عفونت و نرخ مرگ و میر پایین تر از در انگلستان که مقامات نسبت به آن محتاط تر از روش. دولت اسکاتلند است و در عین حال به تصمیم می گیرید که چگونه برای استراحت محدودیت در مسافران هر چند گزینه های خود را تا حدودی محدود داده شده باز خود را در مرز با انگلستان.

Grant Shapps حمل و نقل, منشی, بی بی سی گفت در روز جمعه که ایالات متحده خواهد بود از مطالعه حذف شدند فوری آرامش به دلیل "بسیار بالا تعداد عفونت" در کشور است.

دولت تعیین شده در مقایسه با سبز و زرد و قرمز چراغ بر اساس "شیوع کروناویروس تعداد موارد جدید و بالقوه سیر بیماری در آن قسمت است." ایالات متحده نور قرمز است.

این خبر به نظر می رسد به رفتن بیشتر از قبل ایده شناور توسط وزیران برای ایجاد "پل هوایی" با کشورهای خاص که در آن مسافران می توانست متقابل آزادی به سفر. دولت هنوز هم امیدوار است که تعدادی از کشورهای معاف نمی خواهد نیاز به بازدید کننده از بریتانیا به قرنطینه.

اما لیست greenlight کشور شامل بیش از 50 — در میان آنها ویتنام و هنگ کنگ هر چند نه سرزمین اصلی چین است. برخی هنوز هم می تواند نیاز مسافران از بریتانیا به قرنطینه در هنگام ورود. در انگلیسی, پایان, ورود بسیاری از مسافران هنوز هم نیاز به ارائه اطلاعات تماس.

هنوز, برای, سفر, صنعت, آن خوش آمدید امداد پس از یک زمان دوره زمانی که آنها نگران این است که فصل تابستان بود و از بین برد. بسیاری از شکایت در مورد آسیب به کسب و کار خود و هشدار در مورد از دست دادن شغل.

"آن شده است که فوق العاده خسته کننده زمان" گفت: استیون Freudmann رئیس موسسه, سفر و گردشگری, یک گروه لابی گری. "فقط وجود دارد به نظر می رسد هیچ هماهنگ تفکر است. یک قتلگاه است و تنها کلمه ای که می توانید از فکر می کنم."

Freudmann گفت که او "خوشحال و رها که در نهایت — در نهایت — دولت به نظر می رسد تصمیم گیری معقول." اما او گفت: دولت سیاست های نامنظم بود "ایجاد یک عدم اعتماد به نفس و واضح است که ما به عنوان یک صنعت باید یک کار که در ایجاد اعتماد به نفس."

در میان کسانی که مسخره موجود محدودیت های مسافرتی پدر جانسون استنلی جانسون. سالمند Johnson, 79, ارسال شده تصاویر در رسانه های اجتماعی از ورود او در یونان که در حال حاضر مانع از مسافران از پرواز به طور مستقیم از بریتانیا. او ظاهرا وجود دارد از طریق پایتخت بلغارستان, Sofia.

این نخستین بار نیست که او تا به حال به مبارزه طلبیده دولت coronavirus مشاوره: قبل از بریتانیا مستند آغاز شد که نخست وزیر خواست انگلیسی ها برای رفتن به میخانه پدرش گفت: او به هر حال اگر او احساس تشنگی.

صحبت از یونان استنلی جانسون گفت: ایمیل های روزانه, روزنامه, که او در این کشور در "کسب و کار ضروری تلاش برای COVID ضد اموال من در نمایی از آینده اجازه نجومی."

©2020 شرکت نیویورک تایمزtinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب