اتحادیه اروپا ممکن است نوار آمریکا مسافران آن را به عنوان بازگشایی مرزها با استناد به شکست در ویروس

که چشم انداز که توده آمریکا بازدید کنندگان با روسیه و برزیل به عنوان ناخوشایند است یک سوزش ضربه به آمریکا اعتب

توسط HONARMANDKHABAR در 3 تیر 1399

که چشم انداز که توده آمریکا بازدید کنندگان با روسیه و برزیل به عنوان ناخوشایند است یک سوزش ضربه به آمریکا اعتبار در جهان و انکار از رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن را از دست داده و این ویروس در ایالات متحده است که بیش از 2.3 میلیون نفر و به سمت بالا از 120,000 مرگ و میر بیش از هر کشور دیگر.

کشورهای اروپایی در حال حاضر haggling بیش از دو پتانسیل لیست قابل قبول بازدید کنندگان بر اساس چه کشورهایی هستند مراتب با بیماری همه گیر کوروناویروس. هر دو شامل چین و همچنین کشورهای در حال توسعه مانند اوگاندا کوبا و ویتنام است.

مسافران از ایالات متحده و بقیه جهان حذف شده اند از مراجعه به اتحادیه اروپا — با چند مورد استثنا بیشتر برای عودت کننده گان و یا "سفر ضروری" — از اواسط ماه مارس. اما تصمیم نهایی در بازگشایی مرزهای انتظار می رود که در اوایل هفته آینده و قبل از بلوک بازگشایی ژوئیه 1.

ممنوعیت آمریکایی توسط بروکسل تا حدودی نشان دهنده تغییر الگوی بیماری همه گیر. در ماه مارس هنگامی که اروپا مرکز تهمت خشم رهبران اروپایی هنگامی که او ممنوع شهروندان از بسیاری از کشورهای اتحادیه اروپا از سفر به ما تهمت توجیه این حرکت به عنوان لازم را برای حفاظت از ایالات متحده, که در آن زمان تا به حال حدود 1,100 coronavirus موارد و 38 مرگ و میر.

در اواخر ماه مه و اوایل ماه ژوئن مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: اروپا بود "پیشرفت" و اشاره کرد که برخی از محدودیت ها خواهد بود به زودی برداشته اما هیچ چیز اتفاق افتاده است پس از آن. امروز اروپا تا حد زیادی پیشتر شیوع بیماری حتی به عنوان ایالات متحده بدترین مبتلا بیشتر دیده می شود عفونت موج فقط در هفته گذشته.

منع آمریکایی مسافران از ورود به اتحادیه اروپا خواهد داشت, اقتصادی, فرهنگی و ژئوپلتیک انشعابات. میلیون ها نفر از گردشگران آمریکایی سفر اروپا هر تابستان. سفر کسب و کار مشترک است با توجه به بزرگ روابط اقتصادی بین ایالات متحده و اتحادیه اروپا.

پیش نویس لیست های به اشتراک گذاشته شد با زمان رسمی درگیر در این مذاکرات را تایید کرد یک مقام دیگر درگیر در این مذاکرات. دو اضافی مقامات اتحادیه اروپا تایید محتوای این لیست نیز جزئیات مذاکرات را به شکل و نهایی آنها. همه مقامات به اطلاعات خواست نامش فاش نشود چرا که این موضوع سیاسی است ظریف است.

جعل یک لیست مشترک از بیگانگان که می توانید با وارد کردن بلوک بخشی از تلاش های اتحادیه اروپا به طور کامل بازگشایی مرزهای داخلی در میان 27 عضو. رایگان مسافرت و تجارت در میان اعضای یک هسته اصل بلوک — که شده است به شدت مختل طول بیماری همه گیر.

پس از وقوع بلوک تسلیم کرده است به تدریجی ملی و سیاست هایی که منجر به یک نامنسجم گریخته از باز و بسته کرد.

برخی از مرزهای داخلی عملا باقی مانده بسته در حالی که دیگران باز کرده اند. برخی از کشورهای عضو که به شدت نیاز گردشگران را با عجله پیش رو به شرایط غیر اتحادیه اروپا بازدید کنندگان و متعهد به آزمون آنها در هنگام ورود. دیگران سعی در ایجاد بسته سفر مناطق بین برخی کشورها به نام "حباب" و یا "دالان."

قرار دادن این لیست های ایمن با هم برجسته مملو, کثیف وظیفه از بین بردن همه گیر مربوط به اقدامات و وحدت بلوک رویکرد. اما ضرورت بازگرداندن هماهنگی داخلی اتحادیه اروپا و به آرامی باز به جهان برترین, حتی اگر آن را تهدید می کند شکاف با متحدان نزدیک از جمله ایالات متحده که به نظر می رسد محدود به حذف حداقل در ابتدا.

مغلوب ساختن پیشی جستن و همچنین روسیه و برزیل همتایان ولادیمیر پوتین و Jair Bolsonaro باید به دنبال چه منتقدان تماس با یک مقایسه در مسیر خود همه گیر پاسخ می دهد که هر سه کشور در همین نقطه بد: آنها بی اعتنا در ابتدا از بحران به کندی پاسخ به مشاوره های علمی و شاهد رونق داخلی موارد به عنوان دیگر نقاط جهان به ویژه در اروپا و آسیا شد و به آرامی مدیریت به شیوع بیماری خود را تحت کنترل است.

کشورهای اتحادیه اروپا پیش نویس لیست های انتخاب شده به عنوان امن بر اساس ترکیبی از اپیدمیولوژیک معیارهای. معیار این است که اتحادیه اروپا به طور متوسط تعداد عفونت های جدید — بیش از گذشته 14 روز به ازای هر 100 ، 000 نفر که در حال حاضر 16 برای وبلاگ. قابل مقایسه با تعداد برای ایالات متحده است 107 در حالی که برزیل است 190 و روسیه 80 با توجه به بار پایگاه داده.

هنگامی که دیپلمات توافق بر سر یک لیست نهایی از آن خواهد شد به عنوان یک توصیه در اوایل هفته آینده قبل از ژوئیه 1. اتحادیه اروپا نمی تواند نیروی اعضا به اتخاذ آن اما مقامات اروپایی هشدار می دهند که شکست هر یک از 27 عضو به چوب به آن می تواند منجر به از سرگیری مرزهای درون بلوک.

دلیل این تمرین این است که علاوه بر این مجتمع برای اروپا این است که اگر داخلی مرزها باز هستند اما عضو نمی افتخار همان قوانین بازدید از nonapproved سازمان ملل می تواند زمین را در یک کشور اروپایی و سپس پرش به بعد به دیگر اتحادیه اروپا سازمان ملل غیر قابل تشخیص است.

مقامات اروپایی گفت: این لیست خواهد بود تجدید نظر هر دو هفته به منعکس کننده واقعیت های جدید در سراسر جهان به عنوان ملت دیدن این ویروس جزر و مدی.

روند توافق بر این شده است به چالش کشیدن با دیپلمات های اروپایی عضو hunkering پایین برای چند hourslong جلسات برای چند هفته گذشته.

همانطور که از روز سه شنبه مقامات و دیپلمات های پدیده هنگامی آشکار شد بیش از دو نسخه از لیست امن تحت بحث و برنامه ریزی شده بود برای دیدار دوباره جمعه را به ادامه مبارزه بر جزئیات.

یک لیست شامل 47 کشور و فقط شامل کسانی که در سازمان ملل با عفونت نرخ پایین تر از میانگین اتحادیه اروپا. دیگر دیگر لیست 54 کشور و همچنین شامل کسانی که در سازمان ملل با کمی بدتر مورد نرخ از متوسط اتحادیه اروپا رفتن تا 20 مورد در هر 100,000 نفر است.

از محدودیت های موجود در غیرضروری سفر به تمام 27 عضو به همراه سوئیس و نروژ ایسلند و لیختن اشتاین معرفی شدند مارس 16 و تمدید دو بار تا ژوئیه 1 در تلاش برای مهار این ویروس به این قاره وارد سه ماه حبس.

"بحث ها اتفاق می افتد بسیار فشرده" برای رسیدن به اجماع در زمان برای 1 جولای گفت: Adalbert Jahnz سخنگوی کمیسیون اروپا, اتحادیه اروپا مجریه. به نام او روند "رک و پوست کنده یک کار تمام وقت است."

اتحادیه اروپا و آژانس برای بیماری های عفونی مرکز اروپایی برای کنترل و پیشگیری از بیماری هشدار داد که مذاکره کنندگان مورد اعداد خیلی وابسته به سطح صداقت و تست در هر کشور است که آن را سخت به تایید برای آنها مقامات در نظر گرفتن بخشی در این مذاکرات گفت.

چین به عنوان مثال متهم شده است خودداری اطلاعات و دستکاری اعداد از عفونت منتشر شد ، در بخش هایی از جهان در حال توسعه مورد اعداد بسیار کم اما آن را سخت برای تعیین اینکه آیا آنها رنگ یک تصویر دقیق داده شده محدود تست.

و در ایالات متحده نظرات مغلوب ساختن پیشی جستن در یک تجمع در Tulsa, اوکلاهما بیش از آخر هفته مشخص شده که چگونه از آن آسان است برای دستکاری یک کشور را مورد اعداد به او پیشنهاد کرد که داخلی تست شد بیش از حد وسیع است.

"هنگامی که شما انجام تست تا حدی که میخوای پیدا کردن بیشتر مردم میخوای پیدا کردن اطلاعات بیشتر در مورد. بنابراین من گفت: من به مردم آهسته تست کردن لطفا" مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: هواداران است.

اروپایی سفارتخانه ها در سراسر جهان می تواند داوطلب خدمت سربازی به کمک بررسی و یا اظهار نظر کردن در اطلاعات ارائه شده است که اطلاع از لیست نهایی, مذاکره کنندگان گفت: یکی دیگر از نشانه ای که می تواند در نهایت بسیار کوتاه اگر دیپلمات های اروپایی در سفارتخانه ها گفت: گزارش تعداد آنها غیر قابل اعتماد است.

بسیاری از کشورهای اتحادیه اروپا به بازگشایی مرزهای خود را به بازدید کنندگان از خارج از منطقه برای نجات گردشگری و افزایش خطوط هوایی' درآمد در حالی که نگه داشتن مرزهای خود را باز به هر یک از دیگر. بعضی از آنها در حال حاضر شروع به پذیرش بازدید کنندگان از خارج از بلوک.

در حالت دیگر, چند کشورهای اروپایی از جمله دانمارک آماده به اجازه می دهد هر بازدید کنندگان خارجی از کشورهای غیر اتحادیه اروپا و به احتمال زیاد به ادامه این سیاست پس از ژوئیه 1.

آلمان و فرانسه و بسیاری دیگر از اتحادیه اروپا و سازمان ملل می خواهند غیر اروپایی مسافران اجازه داده می شود اما همچنین نگران تک تک کشور ها افزایش سرعت لیست امن و یا پذیرش مسافران از کشورهای مستثنی شده از مقامات گفت.

©2020 شرکت نیویورک تایمزtinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب