اروپا limps بازگشت به حالت عادی چشم محور تعطیلات تابستان

آتن, مارس 18 3.35 L تست شده در ووهان ووهان اصلی کانون جدید شیوع کروناویروس در چین انجام شده 3,35,887 نوکل

توسط HONARMANDKHABAR در 30 اردیبهشت 1399

آتن, مارس 18

3.35 L تست شده در ووهان

  • ووهان اصلی کانون جدید شیوع کروناویروس در چین انجام شده 3,35,887 نوکلئیک اسید تست در آوریل 17, محلی اقتدار بهداشت گفت: در مقایسه با 2,22,675 آزمون یک روز قبل از آن. ووهان لگد کردن یک کمپین در 14 ماه مه به دنبال حامل بدون علامت پس از تایید پیشتر در ماه مه اول آن خوشه COVID-19 عفونت پس از آن منتشر شد و در مارس 8 از مجازی مستند شامل گسترش پاتوژن.

اروپا بازگشایی بیشتر به طور گسترده ای در روز دوشنبه اجازه می دهد مردم را به آکروپلیس در آتن مغازه در ایتالیا بازارها و موزه ها در بلژیک باغ در ایرلند و باغ آبجو در بایرن در حالی که رهبران مورد بحث چگونه به نجات اروپا مقدس تعطیلات تابستان.

جدید عفونت و مرگ و میر را کاهش قابل ملاحظه ای در اروپا, که در آن برخی از کشورها شروع به کاهش مستندات یک ماه پیش و حتی شدیدترین خاموش شدن ناگهانی — از جمله کسانی که در ایتالیا و اسپانیا — سست به طور قابل توجهی.

از 1500 جفت از کودکان کفش گذاشته شد در میدان ترافالگار در اعتراض به تقاضای آب و هوا-دوستانه بهبود اقتصادی طرح. خبرگزاری فرانسه/رویترز

بسیاری از کشورها در حال حاضر آماده برای باز کردن مرزهای خود را ماه آینده در تلاش برای طرح پارامترهای بسیار غیر معمول تابستان فصل توریستی.

آلمان و وزیر امور خارجه بود که بحث در مورد گزینه های با همکاران از 10 تا حد زیادی جنوبی به کشورهای اروپایی هشدار داد که این سال را به تعطیلات خواهد شد شبیه هیچ دیگر است. به ما گزارش شده تقریبا 90,000 مرگ و میر و اروپا دیده می شود حداقل 1,60,000 مرده است.

یونان بازگشایی آکروپلیس در آتن و دیگر سایت های باستانی همراه با مدارس و مراکز خرید و سرزمین اصلی سفر است. گردشگران محلی شد برای این کشور هنوز 14 روز در قرنطینه برای ورود و سفر به جزایر یونانی باقی مانده است به طور گسترده محدود شده است.

هموار برچسب مورد استفاده قرار گرفت به عنوان نشانگر برای حفظ بازدید کننده جدا در خارج از آتن.

مقامات مشتاق به بازگشایی حیاتی گردشگری بخش های زیر یک هشدار توسط کمیسیون اتحادیه اروپا که یونان است که به احتمال زیاد به رنج می برند بدترین رکود اقتصادی در 27 کشور اتحادیه اروپا در این سال است.

یونان و سواحل عمومی بازگشایی شد بیش از آخر هفته در میان heatwave با سخت اجتماعی, فاصله, قوانین, اما اتوبوس از آتن به نزدیکی سواحل شلوغ شد.

در بلژیک بیشتر دانش آموزان به مدرسه بازگشت آرایشگری شروع به قطع دوباره قفل ها و موزه ها و باغ وحش افتتاح شد درهای خود را همه با سخت رزرو سیستم برای جلوگیری از ازدحام بیش از حد. باز هوا بازار آغاز شده و فروش خود را فراوان بهار میوه ها و سبزیجات است.

کلیساها در ایتالیا و واتیکان از سر گرفته و عمومی توده ها. —AP

ما شرکت می گوید نتایج آزمایش برای واکسن '+ve'

واشنگتن: ما بیوتکنولوژی شرکت مدرن گزارش "مثبت موقت" نتایج اولین آزمایشات بالینی آن واکسن جدید کروناویروس انجام شده بر روی تعداد کمی از داوطلبان. این واکسن به نظر می رسد برای تولید یک پاسخ ایمنی در هشت افرادی که دریافت آن از همان دامنه ای است که به عنوان مشاهده شده در افراد آلوده به ویروس این شرکت گفت:, و اضافه کرد که فاز 3 آزمایش با تعداد زیادی از داوطلبان آغاز خواهد شد در ماه جولای. آزمایشی در حال انجام است در همکاری با موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی.

بریتانیا می افزاید: از دست دادن بو و طعم به علامت لیست

لندن: بریتانیا اضافه کرده است از دست دادن طعم و بوی آن در لیست رسمی COVID-19 علائمی از جمله تب جدید و مداوم سرفه — یک گام است که در آن امید می تواند کمک به انتخاب کنید تا حدود 2 درصد بیشتر موارد از رمان coronavirus. "از امروز همه افراد باید خود جدا اگر آنها توسعه جدید مداوم سرفه یا تب یا anosmia," بریتانیا چهار افسران ارشد پزشکی گفت . Anosmia است از دست دادن و یا تغییر در حالت عادی حس بویایی. آن را نیز می تواند بر حس خود را از طعم و مزه به عنوان دو ارتباط تنگاتنگی با هم دارند.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب