حتی به عنوان مستند آسانسور و هند, بازگشت به کار در اینجا است که FY21 درآمد شرکت ها به رهبری

بیشتر تجار و بازرگانان و شرکت ها که صحبت می کنیم به بیشتر آنها به نظر می رسد به توافق برسند که FY21E تا حد زیا

توسط HONARMANDKHABAR در 24 خرداد 1399
India corporate earningsبیشتر تجار و بازرگانان و شرکت ها که صحبت می کنیم به بیشتر آنها به نظر می رسد به توافق برسند که FY21E تا حد زیادی در مورد زنده ماندن و تمرکز باقی می ماند در ترازنامه به جای رشد و سودآوری

توسط Manish Jain

به عنوان سرمایه گذاران ما همه در جالب چهارراه...در حالی که وجود دارد این است که خوش بینی در هوا به عنوان مستند در سراسر کشور شروع می شود به بالابر و اقتصاد شروع به گرفتن دوباره روی پای خود را در همان زمان این سوال باقی می ماند – چه اتفاقی می افتد به رشد درآمد و پس از آن سرمایه گذاری های ما? ما در حال حاضر خیره در آنچه که ممکن است پر از دست انداز FY21 اما خوشبینی اطراف FY22 بازیابی هنوز باقی مانده است و این ممکن است بی اساس هم نیست. به عنوان مستند آسانسور و هند, بازگشت به کار در FY21 همه چیز به تدریج بهبود خواهد یافت اما قطعا از طریق سال. در این رابطه 1QFY21F است به احتمال زیاد به بدتر و رشد مسیر ایده آل باید انتخاب کنید تا از وجود دارد به طور قابل توجهی. که گفت: FY21F است که هنوز هم به احتمال زیاد از یک سال از تنظیم مجدد و از این رو ما را تغییر تمرکز ما به FY22F است که به احتمال زیاد با آن را قوی تر با شرکت های بهتر و مقرون به شیوه های جدیدتر نوآوری و احتمال قوی برای سهم بازار و سود. اما نمی توان آن را به همان اندازه گلگون برای همه – یک سهم رشد/سود را به "خوب و تمیز" با شرکت های سالم ترازنامه اهرم پایین و توانایی استخدام نیروی کار و سرمایه به طور موثر نسبت به نشست مهم کسب و کار و یا مصرف کننده نیاز دارد.

اخبار مرتبط

بیشتر تجار و بازرگانان و شرکت ها که صحبت می کنیم به بیشتر آنها به نظر می رسد به توافق برسند که FY21E تا حد زیادی در مورد زنده ماندن و تمرکز باقی می ماند در ترازنامه به جای رشد و سودآوری است. اما از آنجا که نگاه ما نسبت به FY22E و فراتر از این دیدگاه است که به اتفاق آرا پر از امید و مثبت برای شرکت های سراسر بخش های مختلف که زنده ماندن را از طریق بار دشوار است.

اگر سابقه هر گونه شاخص سرخپوستان را تا به حال توانایی منحصر به فرد برای تنظیم و انطباق با شرایط و حمل با زندگی ارسال هر گونه بحران است. این توانایی منحصر به فرد برای انطباق و نوآوری می شود ما رفتن را از طریق بار دشوار بسیار سریع تر از خود ما برآورد اولیه بیش از حد. مورد در نقطه است demonetisation-آن را یک زمان سخت شکی نیست اما دل تنگی و عذاب بود بیش از حد و نه همه شرکت های نهفته بودند به همان اندازه قوی تر بازیکنان نه تنها جان سالم به در برد اما همچنین رونق ارسال بحران و هیچ دلیلی وجود ندارد که این زمان متفاوت خواهد بود.

با این چشم انداز کلی در ذهن و داده ها در دسترس ما امروز ما فکر می کنم آن را نمی خواهد اغراق به انتظار بازیابی قوی با کیفیت بالا "قهوه می تواند" شرکت درآمد در FY22. رشد می تواند نه تنها می تواند بسیار سریع تر از همسالان بلکه بسیار بیشتر از آنچه قبلا انتظار می رود. من فکر می کنم بسیاری از خوانندگان ممکن است پیدا کردن چشم انداز متوسط به قوی درآمد بازیابی در FY22 قابل قبول است.

آن است که FY21 درآمد است که دلیلی برای نگرانی برای بسیاری از شرکت ها و بازرگانان و تحلیلگران به طور یکسان. در حالی که این نگرانی موجه است در مورد (1) بسیار قوی شرکت ها (2) سفر و گردشگری شرکت ها و (3) سرگرمی شرکت های مرتبط آن است که به شدت اغراق آمیز برای قوی ترازنامه شرکت ها با مزیت رقابتی پایدار. برخی از این شرکت ها را ببینید تیز بهبودی به عنوان به زودی به عنوان 2Q FY21 برخی از این رانده خواهد شد با افزایش هزینه های مصرف کننده که مردم به تدریج اما مطمئنا شروع حرکت به عقب به حالت عادی (حتی اگر طبیعی جدید). افزایش مصرف اجتناب ناپذیر است, به عنوان آن را مصنوعی پایین آورده به کم یا نزدیک به صفر سطوح مجبور مستند.

در Ambit مدیریت دارایی در سراسر ما سه بودجه ما تا به حال خوب قرار گرفتن در معرض مواد شیمیایی و دارویی و تشخیص آن و اساسی مصرف کننده شرکت که موفق به فرار نسبتا صدمه ندیده و حتی بهتر در برخی از موارد. در میان شرکت ها در کوتاه مدت تحت تاثیر بخش و یا کسانی که ظهور قوی تر مانند مصرف اختیاری ما احساس می کنیم برخی از هزینه های اولیه می تواند به سمت مصرف کننده لوازم الکترونیک دو چرخ و خودرو. در حالی که مالی شده اند مورد ضرب و شتم و ما خود را با برخی از نام اینجا ما می بینیم بدون هیچ دلیل که چرا با کیفیت بالا, بانک, NBFCs و بیمه, که همچنین محتاطانه مدیران خطر در طول این بحران باید نمی آیند قوی تر به عنوان بخش تحکیم و ضعیف بازیکنان وجین کردن. برخی از بخش های باقی مانده مانند زیرساخت های نفت و گاز و فلزات و قدرت/نرم افزار ممکن است بسیار طولانی تر از دیگران بهبود می یابند ما صفر قرار گرفتن در معرض این بخش است.

تاریخ و زمان آخرین اما نه کم, تمرکز ما در دراز مدت سرمایه گذاری, با کیفیت بالا رشد درآمد شرکت با قوی franchises و پایدار مزیت رقابتی باعث می شود ما احساس نسبتا با اعتماد به نفس از آینده فرصت های آن را به ارمغان می آورد و توانایی ما برای سرمایه گذاری بر روی این داده ما نمونه کارها موقعیت. زمان در بازار غالب خواهد شد بیش از زمان بازار به خصوص در این زمان در اطراف, با توجه به بمباران چندین مجموعه از داده ها به صورت روزانه از سراسر جهان است. پیام مهمی برای همه است برای اقامت سرمایه گذاری و حفظ سرمایه گذاری سهام را بهتر از همه رقابت دارایی توسط یک حاشیه بزرگ بیش از دیگر افق زمان و این فرصت و این قیمت نمی خواهد در دسترس خواهد بود به کسانی که در انتظار همه چیز برای عادی سازی به طور کامل قبل از ساخت هر گونه تصمیم گیری سرمایه گذاری.

(Manish جین توسط مدیر صندوق در Ambit مدیریت دارایی ها. گلزنی خود نویسنده)

زنده قیمت سهام از BSE NSE آمریکا بازار و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

مالی اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما و اقامت به روز شده با آخرین Biz اخبار و به روز رسانی.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن