Ex-Green Beret رهبری تلاش ناموفق برای بیرون راندن ونزوئلا نیکولاس مادورو

میامی, مه 2 این طرح ساده اما خطرناک. برخی از 300 به شدت مسلح داوطلبان خواهد دزدکی حرکت کردن به ونزوئلا از نوک

توسط HONARMANDKHABAR در 14 اردیبهشت 1399

میامی, مه 2

این طرح ساده اما خطرناک. برخی از 300 به شدت مسلح داوطلبان خواهد دزدکی حرکت کردن به ونزوئلا از نوک شمالی آمریکای جنوبی است.

در طول راه آنها حمله به پایگاه های نظامی در این کشور سوسیالیستی و مشتعل محبوب شورش است که در پایان دولت ونزوئلا بازداشت.

آنچه می تواند به اشتباه ؟ همانطور که معلوم است همه چیز خیلی. این تجمع حمایت از طرح است که در حال حاضر زندانی در آمریکا در مبارزه با مواد مخدر اتهامات عنوان شده علیه.

مقامات در آمریکا و کلمبیا در حال پرسیدن سوال در مورد نقش خود عضلانی آمریکایی و مشاور سابق سبز کلاه بره.

و ده ها تن از رزمندگان از جان گذشته که رفتند به راز اردوگاه های آموزشی در کلمبیا گفته است: "از چپ به دفع کردن برای خود در میان coronavirus بیماری همه گیر.

تلاش ناموفق برای شروع یک قیام سقوط تحت جمعی وزن نحیف برنامه ریزی اختلافات میان سیاستمداران مخالف و ضعیف آموزش دیده نیروی بود که شانس کمی از ضرب و شتم نظامی ونزوئلا.

"شما در حال رفتن را از مادورو با 300 گرسنه ندیده مردان گفت:" افرایم Mattos سابق نیروی دریایی ایالات متحده مهر و موم است که آموزش برخی از خواهد بود-رزمندگان در کمک های اولیه.

این عجیب و غریب, untold story of a call to arms که قبل از سقوط آن راه اندازی شده است کشیده شده از مصاحبه با بیش از 30 مادورو مخالفان و مشتاق مبارزان آزادی بودند که به طور مستقیم درگیر در یا آشنا با برنامه ریزی خود را. بیشتر صحبت کرد و خواست نامش فاش نشود از ترس اقدامات تلافی جویانه.

زمانی که نکات توطئه ظاهر ماه گذشته مادورو-کنترل رسانه های دولتی به تصویر کشیده و آن را به عنوان یک تهاجم ginned توسط CIA مانند کوبا خلیج خوک ها با شکست مفتضحانه از سال 1961.

یک آسوشیتد پرس تحقیقات هیچ شواهدی از ما دخالت دولت در طرح.

این مصاحبه نشان داد که رهبران ونزوئلا مورد حمایت آمریکا مخالفت می دانستم که از نیروی پنهانی, حتی اگر آنها را رد کرد و چشم انداز آن.

برنامه ریزی برای تاخت و تاز آغاز شد و پس از یک مارس 30 2019 سربازخانه شورش توسط یک کادر از سربازان که سوگند وفاداری خود به مادورو را می توان جایگزین خوان Guaidó مخالف به رسمیت شناخته شده توسط ما و برخی از 60 کشور دیگر به عنوان ونزوئلا حق رهبر است.

بر خلاف انتظارات ما در آن زمان کلید مادورو دستیاران هرگز پیوست و با مخالفان و دولت به سرعت نقض شد.

چند هفته بعد برخی از سربازان و سیاستمداران درگیر در شکست شورش عقب نشینی به JW ماریوت در بوگوتا, کلمبیا.

هتل یک مرکز فتنه در میان تبعیدیان ونزوئلا. برای این مناسبت کنفرانس اتاق شد متعلق به یکی از شرکت کنندگان به عنوان "جنگ ستارگان اجلاس ضد مادورو goofballs ها" نظامی فراری متهم به قاچاق مواد مخدر مشکوک سرمایه داران و سابق ونزوئلا از مقامات به دنبال رستگاری است.

در میان کسانی که ماهیگیری در لابی بود اردن Goudreau, یک شهروند آمریکایی و سه برنز گیرنده ستاره برای شجاعت در عراق و افغانستان که در آن او به عنوان یک پزشک در ارتش آمریکا نیروهای ویژه با توجه به پنج نفر که از ملاقات با سربازان سابق.

کسانی که او در تعامل با آمریکا و کلمبیا توصیف او در مصاحبه به تناوب به عنوان یک آزادیخواه وطن پرست مزدور و استعداد جنگجو زخمی توسط نبرد و در راه بیش از سر خود را.

دو سابق نیروهای ویژه همکاران گفت: Goudreau بود که همیشه در بالای کلاس های خود: همراه رهبر با فوق العاده عقل برای دست زدن به منابع یک شات شگفت انگیز و اختصاص داده شده جنگنده مخلوط هنرهای رزمی که هنوز برش مو خود را بالا و تنگ است.

در پایان در غیر این صورت برجسته نظامی حرفه ای در کانادا متولد شده Goudreau مورد بررسی قرار گرفت و در سال 2013 به اتهام defrauding ارتش 62,000 تومان در مسکن حق الزحمه. Goudreau گفت: بررسی بسته شد بدون هیچ هزینه.

پس از بازنشستگی در سال 2016 او به عنوان یک پیمانکار امنیتی خصوصی در پورتوریکو زیر طوفان ماریا.

در سال 2018 را مي توان با Silvercorp ایالات متحده آمریکا یک شرکت امنیتی خصوصی در نزدیکی خانه اش در فلوریدا Space Coast برای قراردادن counter-terror عوامل در مدارس صورت مبدل به عنوان معلمان است.

وب سایت شرکت, ویژگی های عکس ها و ویدئوها از Goudreau شلیک مسلسل در نبرد, در حال اجرا, shirtless تا یک هرم پرواز در یک هواپیمای جت خصوصی و ورزشی و نظامی کوله پشتی با نورد کردن پرچم آمریکا.

Silvercorp وب سایت سیاهی عملیات در بیش از 50 کشور با یک تیم مشاوره از سابق و دیپلمات های با تجربه استراتژیست های نظامی و سران شرکت های چند ملیتی—هیچ یک از آنها را نام برد.

آن را ادعا می کند که "رهبری امنیت بین المللی تیم" برای رئیس جمهور ایالات متحده است.

Goudreau, 43, کاهش یافته است به مصاحبه. در یک بیانیه کتبی گفت که "Silvercorp نمی تواند هویت خود را شبکه ای از منابع و دارایی و مشاور با توجه به ماهیت کار ما" و به طور کلی "هرگز تایید و نه انکار هر گونه فعالیت در هر عملیاتی قلمرو. هیچ استنتاج باید کشیده شود از این پاسخ است." — APtinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن