همسر سابق از "داوینچی کد" نویسنده مدعی او چراغ زندگی دو

بوستون, جولای 1 همسر سابق از "داوینچی کد" نویسنده دن براون واصل طرح دعوی در دادگاه ادعا مردی شناخته شده برای ن

توسط HONARMANDKHABAR در 11 تیر 1399

بوستون, جولای 1

همسر سابق از "داوینچی کد" نویسنده دن براون واصل طرح دعوی در دادگاه ادعا مردی شناخته شده برای نوشتن در مورد توطئه و جوامع مخفی به رهبری یک زندگی دو در طول ازدواج خود را که شامل یک قرار ملاقات با یک هلندی مربی اسب و دیگر امور.

در طرح دعوی در دادگاه واصل دوشنبه در نیوهمشایر بلیت قهوه ای نیز ادعا اعتباری برای الهام بخش بسیاری از آثار او و در آینده با فرض برای "The Da Vinci Code." او همچنین ادعا شده که قهوه ای مخفی نمرات پروژه های آینده ارزش "میلیون ها نفر" از جمله سریال های تلویزیونی و همچنین به عنوان یک کتاب کودکان به دلیل در ماه سپتامبر.

انفجاری ترین اتهامات حال این امور خارج از ازدواج. توصیف قهوه ای رفتار به عنوان "غیر قانونی و فاحش" براون گفت که او فقط در مورد آن آموخته پس از جفت طلاق در سال 2019 پس از 21 سال از ازدواج.

او متهم به بهترین نویسنده فروش مخفیانه انحراف بودجه برای پرداخت هدیه به ناشناس مربی اسب از جمله چند Friesian horses و تامین مالی برای معشوق خود را به اسب آموزش کسب و کار. او مدعی "غیر قانونی رفتار" صورت گرفت در نیوهمپشایر اروپا و کارائیب است.

"دن در زندگی است یک ضرب المثلی زندگی از دروغ برای حداقل شش سال گذشته ظاهرا به مظهر جهان-رمان نویس مشهور منجر به یک زندگی ساده در خانه اش در ایالت نیوهمپشایر در حالی که در واقعیت او چیزی کاملا متفاوت" طرح دعوی در دادگاه ادعا می کند.

"سالها دن مخفیانه حذف بودجه قابل توجهی را از خود و بلایت را سخت به دست آورده دارایی های زناشویی برای انجام کثیف, امور خارج از زناشویی با زنان — نصف سن او — و به دنبال یک زندگی مخفی." دن براون در بیانیه ای گفت که او "حیرت زده" با اتهامات و به نام شکایت "نوشته شده را بدون توجه به حقیقت است."

او گفت که او هرگز گمراه همسر سابق خود در امور مالی خود را در طول طلاق خود را و است که او به پایان رسید تا با نیمی از منابع خود را پس از آنها طلاق گرفته است.

"به دلایل شناخته شده تنها برای او و احتمالا او را وکیل بلیت های قهوه ای ایجاد شده از طریق این کت و شلوار داستانی و کینه جو حساب از جنبه های ازدواج ما طراحی شده برای صدمه زدن و شرمسار من" براون گفت: در بیانیه ای در روز سه شنبه.

بلیت قهوه ای, اسب علاقه مندان است که در اسب و کالسکه رانندگی, مسابقات, اصرار او تنها پر کردن طرح دعوی در دادگاه به ایستادن برای خود و دفاع از خود "خود ارزش." "ما سخت کار می کرد تا با هم در تلاش برای ساخت چیزی معنی دار است. با موفقیت بزرگ آمد و وعده های ما را به یکدیگر که ما نمی خواهد اجازه دهید آن را تغییر ما و یا زندگی با هم" او در بیانیه ای گفت شنبه.

"من نمی شناسند مردی که دن تبدیل شده است. از آن زمان به او نشان می دهد فریب و خیانت. پس از درد بسیار وقت آن است که برای حقیقت است. وقت آن است که به حق این اشتباهات."

قهوه ای جدید, Hampshire, مادری, تا به حال یک رشته از پرفروش است اما بهترین و شناخته شده برای "داوینچی کد" یک بازی پازل پر از هیجان انگیز که معرفی خوانندگان به این مفهوم است که عیسی مسیح و مریم مجدلیه ازدواج کرده بودند ، طرح خشم مقامات کلیسا و دانشمندان.

در طرح دعوی در دادگاه بلیت قهوه ای به تصویر کشیده و خودش را به عنوان الهام بخش قهوه ای به نوشتن آهنگ بعد از جفت ملاقات در سال 1990 و شناخت خود را "نامحدود بالقوه به عنوان یک نویسنده از داستان است." او همچنین مدعی او کمک کرد تا صنایع دستی موضوعات کلیدی و ایده های بسیاری از او در کتاب "در خدمت به عنوان محقق اول خط ویراستار و منتقد و دن ادبی شریک در کمال حس."

"در واقع بلیت و دن تشکیل یک مشارکت در دنیای ادبی بود که به گذشته برای نزدیک به سی سال مصرف آنها را از مکان هایی که آنها هرگز نمی توانست تصور" با توجه به طرح دعوی در دادگاه که در آن او به دنبال نامشخص خسارت.

براون گفت: او همیشه شناخته شده همسر سابق خود را کمک.

"آنچه که من موفق به نسبتا اذعان ادبی سهم من همسر سابق اشتباه است," او گفت:.

در طول یک سال 2006 محاکمه در برابر ناشر از "داوینچی کد" دادگاه شنیده چگونه بلیت براون ضروری و کمک کننده به میلیون, فروش, تاریخی, هیجان انگیز. دو نویسنده ناموفق شکایت کرد و ادعا کردند که قهوه ای "اختصاص معماری" از کتاب خود را در مشخصات بالا لندن مورد دادگاه.

با توجه به اظهارات شاهد و دادگاه شهادت بلیت قهوه ای, رهبری عظیم تحقیقاتی عرضه های بی شماری یادداشت ها و پیشنهادات ارائه شده و ارزشمند "زن در چشم انداز" برای یک کتاب غوطه ور در "مقدس زنانه است." —APtinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب