به استثنای Q1, مقاله, بخش رشد خواهد کرد در حدود 6%: IPMA جمهور

صنعت امیدوار است از حدود 6 درصد رشد پس از آن نه ماه. (بازنمودی تصویر)این 75,000 تومان کرور روپیه صنعت کاغذ است

توسط HONARMANDKHABAR در 17 اردیبهشت 1399
صنعت امیدوار است از حدود 6 درصد رشد پس از آن نه ماه. (بازنمودی تصویر)

این 75,000 تومان کرور روپیه صنعت کاغذ است که از سر گرفته است و پس از تولید تسهیلات صادر شد موثر از 15 آوریل ممکن است با رشد منفی اقتصادی در سه ماهه اول این سال مالی به عنوان تقاضا از دست رفته در این مستند نمی تواند به طور کامل جبران شود. این صنعت امیدوار است از حدود 6 درصد رشد پس از آن نه ماه.

"تا حدی آن را جبران خواهد شد همانطور که ما نمی تواند کل تولید آن را برای 30 روز. قبل از مستند صنعت عامل در به طور متوسط 90-95% برخی حتی بیش از 100%" گفت: یک S مهتا رئیس جمهور هند تولید کنندگان کاغذ Association (IPMA). هر recovery اما بستگی به باز کردن مغازه ها و normalisation حمل و نقل گفت: مهتا که همچنین رئیس جمهور & مدیر JK Paper.

اخبار مرتبط

تنها واحد داشتن روزنامه و بسته بندی مواد تولید شد در حال اجرا در طول این مستند در حالی که دیگران به طور کامل متوقف شده است. به عنوان کارخانه ها به طور معمول نگه داشتن موجودی از دو هفته در حال اجرا از کارخانه ها از 15 آوریل را مختل کند هر زمان که منابع مستند برداشته شده است. پس از باز کردن کتاب ها و مغازه های لوازم التحریر همراه با ادارات دولتی تقاضا برای کاغذ را حفظ خواهد کرد در حال افزایش است.

مهتا همچنین گفت که بیشتر استفاده از ابزارهای الکترونیکی در طول مستند نمی خواهد هر گونه عمده در دراز مدت تاثیر در مصرف کاغذ است.

"هر گونه تغییر در وضعیت مخل تغییر وجود خواهد داشت برخی از اختلال و برخی از کاهش در مصرف است. در همان زمان هر وضعیت جدید نیز ایجاد نقطه مصرف. به عنوان خانه تحویل رشد تقاضا برای مواد بسته بندی خواهد شد که رشد قابل توجهی است," او گفت:.

هنگامی که زندگی عادی ترمیم مقاله مصرف خواهد شد بازگشت به همان سطح به عنوان در پیش مستند دوره او اضافه شده است. "این تاثیر یک زمان تاثیر است. به استثنای این سه ماهه فروش, مقاله بخش رشد خواهد کرد در حدود 6%" او گفت:.
به عنوان فروش تنها در ٪ 15-20 سال پیش سطح طی ماه آوریل سه ماهه اول منفی خواهد بود برای مقاله بخش.

مهتا همچنین گفت JK کاغذ کار خود را شروع کرده دو کارخانه در گجرات و Odisha در حالی که سومین کارخانه در Telangana هنوز افتتاح نشده. دولت های محلی داده است می گذرد برای حرکت کارکنان و از آنجا که بسیاری از کارکنان ماندن در صنعتی شهرستان ساخته شده در اطراف این کارخانه رفت و آمد است و نه یک مشکل عمده. پس از coronavirus همه گیر بی سابقه است این شرکت خواهد بود برای کاهش هزینه های ثابت به جای کاهش حقوق و دستمزد و یا هر شغل او اضافه شده است.

زنده قیمت سهام از BSE و NSE و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

مالی اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما و اقامت به روز شده با آخرین Biz اخبار و به روز رسانی.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب