بانک Exim برای افزایش تا 2 میلیارد دلار در FY21

بانک Exim مدیر عامل دیوید Rasquinha گفت که این نهاد مطرح کرده بود 1 میلیارد دلار در ماه ژانویه است.هند واردات

توسط HONARMANDKHABAR در 5 تیر 1399
Exim Bank managing director David Rasquinha said that the institution had raised $1 billion in January.بانک Exim مدیر عامل دیوید Rasquinha گفت که این نهاد مطرح کرده بود 1 میلیارد دلار در ماه ژانویه است.

هند واردات و صادرات (Exim) بانک نگاه به افزایش به $2 میلیارد دلار در سال مالی جاری سال منوط به شرایط کسب و کار و گسترش Covid همه گیر قرض دهنده بالا اجرایی گفت: در روز پنج شنبه. این سازمان در گزارش 51% در سال در سال (y-o-y) افزایش در سود خالص برای FY20 به 124 تومان کرور.

بانک Exim مدیر عامل دیوید Rasquinha گفت که این نهاد مطرح کرده بود 1 میلیارد دلار در ماه ژانویه است. "ما باید بدهی-ارائه خدمات مورد نیاز در سال جاری ، ما در حال حاضر پاک بدهی خدمات مورد نیاز 500 میلیون دلار در مارس; ما باید یکی دیگر از 500 میلیون دلار در ماه اوت که ما در حال حاضر به نگهداری نقدینگی آماده است. بنابراین من می خواهم بگویم ما باید به دنبال در شاید در آینده به بازارهای بین المللی نسبت به پایان سال تقویم و امیدوارم ما به دنبال بالا بردن $1-2 میلیارد," او گفت:.

اخبار مرتبط

Exim نمونه کارها با وام بانکی افزایش یافت 6.23% y-o-y به تومان 99,446 کرور در FY20 و بدون بودجه و نمونه کارها گسترش 12.59% به تومان 15,869 کرور. سرمایه خود را به خطر دارایی نسبت بهبود 106 اساس امتیاز (bps) به 20.13%. خالص دارایی غیر نمایشی (NPA) نسبت کاهش 67 bps به 1.77%.

در طول FY20, بانک Exim تمدید 27 خطوط اعتباری (LOCs), گرد $3.4 میلیارد دلار برای حمایت از صادرات از پروژه های کالا و خدمات از هند است. آن ساخته شده است تا مجموعه ای از 259 GOI-LOCs با اعتبار تعهدات گرد $5.46 میلیارد دلار است که در مراحل مختلف پیاده سازی. موسسه پشتیبانی 38 پروژه قرارداد صادرات به ارزش $2.81 میلیارد دلار در زیر آن پنجره تجاری. یک مقدار از $31.58 میلیون پرداخت شد در طول سال تحت تحریم امکانات و برجسته خریداران اعتباری تحت ملی صادرات بیمه حساب (پیش از میلاد)-نیا) نمونه کارها در ایستاده بود $1.35 میلیارد دلار به عنوان در 31 مارس سال 2020 است.

در طول FY20, بانک Exim تحریم بودجه و بدون بودجه و کمک برای 16 شرکت ها جمع آوری تومان 2,837 کرور برای بخش تامین مالی خود در خارج از کشور, سرمایه گذاری در هشت کشور جهان است.

زنده قیمت سهام از BSE NSE آمریکا بازار و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

مالی اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما و اقامت به روز شده با آخرین Biz اخبار و به روز رسانی.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن