کارشناسان می گویند آب نیست گسترش coronavirus. اما WASA باقی می ماند هشدار

در حالی که این پاتوژن می تواند گسترش از طریق هوابرد قطرات آب شده و حکومت را به عنوان یک حامل است.داکا WASA نیز

توسط HONARMANDKHABAR در 11 تیر 1399

در حالی که این پاتوژن می تواند گسترش از طریق هوابرد قطرات آب شده و حکومت را به عنوان یک حامل است.

داکا WASA نیز قصد حصول اطمینان از سرایت نمی گذشت طریق تامین آب با قرار دادن تاکید بیشتر بر فرایند تصفیه آب در این بیماری همه گیر.

میکروب های دیگر از رمان coronavirus معطل ممکن در آب و مطرح خطرات برای سلامت انسان به گفته کارشناسان توصیه می شود که تنها آب آشامیدنی سالم برای مصرف.

دانشمندان به تدریج کشف رمز و راز بسیاری از رمان کروناویروس جدید, پاتوژن است که در حال حاضر آلوده بیش از 10 میلیون نفر در سراسر جهان و در سمت چپ بیش از 500,000 مرده است.

سازمان حفاظت محیط زیست یا سازمان حفاظت محیط زیست ایالات متحده مطمئن به شهروندان است که آب عرضه شده به آنها را امن برای مصرف.

Coronavirus ممکن است باقی بماند در حالی که در آب مورد استفاده توسط فرد آلوده اما آن مطرح نیست یک تهدید بزرگ برای سلامت انسان به عنوان ویروس نمی تواند زنده ماندن برای مدت طولانی در خارج از بدن زندگی می کنند ،

داکا WASA در حالت آماده باش

اگر چه تحقیقات نشان نمی دهد که coronavirus فعال است که در آب برای مدت طولانی داکا آب و فاضلاب اقتدار با این وجود همچنان هشدار به امکان چنین انتقال به عنوان COVID-19 اپیدمی های ماهواره, به گفته خود مدیر عامل Taqsem یک خان.

"ما باید اقدامات پیشگیرانه پس از اولین موارد COVID-19 گزارش شده در کشور در Mar 8. ما نگه داشته ام یک چشم نزدیک بر روی کلر سطح و باقی مانده آن را در آب" گفت: bdnews24.com.

حتی اگر ویروس آلوده آب آن را نمی خواهد برای زنده ماندن به دلیل کلر اضافه شده Taqsem.

"میکروب های مضر بیشتر از رمان coronavirus از جمله کسانی که از حصبه وبا, اسهال در آب است. یک مقدار مشخصی از کلر تزریق در آب به آنها را بکشند."

File Photo

فایل عکس

در همان زمان کلر استفاده می شود در حالی که مسائل بهداشتی را در ذهن با توجه به WASA اجرایی است.

داکا WASA لوازم 2.1 میلیارد دلار به 2.4 میلیارد لیتر آب به ساکنان شهری در منطقه هر روز در برابر تقاضا از 2.6 میلیارد لیتر.

"وجود دارد هیچ چیز به نگرانی در مورد تامین آب در داکا رایگان از COVID-19 پاتوژن. ما را هوشیار باشند تا اطمینان حاصل شود که مردم در حال گرفتن آب سالم است" Taqsem گفت.

تامین آب اقتدار نیز انجام آن تحقیقات خود را برای تعیین ویژگی های رمان coronavirus با توجه به آن MD.

"ما باید بهتر آزمایشگاهی و با کیفیت بالاتر کیت برای انجام این مطالعه که با ما نبود. بنابراین داکا WASA شروع تحقیق کوچک در همکاری با یک تیم از کارشناسان از icddr,b," او اضافه شده است.

Chattogram WASA, بیش از حد است که به دقت رعایت پروتکل های تعیین شده توسط سازمان بهداشت جهانی برای جلوگیری از گسترش این coronavirus با توجه به نظر مهندس ارشد Maksud علم.

"حداکثر تا 0.5 میلی گرم کلر تزریق در هر لیتر آب است. که دستورالعمل بپرسید برای اطمینان از وجود کلر باقیمانده در آب است. قبل از آن ما با استفاده از به دم 0.1 میلی گرم کلر در هر لیتر آب است اما ما پس از آن افزایش یافته تا 0.2 میلی گرم به ازای هر لیتر."

این کمک خواهد کرد که از بین بردن هر گونه باکتری یا ویروس در آب با توجه به Maksud. "ما در حال مراقب باشید در طول بحران حتی اگر آب شناخته شده است به یک حامل coronavirus," او گفت:.

Chattogram WASA لوازم حدود 360 میلیون لیتر آب برای ساکنان این شهر بندری است که تقاضا از 420 میلیون لیتر.

نمونه تست در حال انجام است بر روی آب جمع آوری شده از 240 امتیاز در شهرستان هر ماه با توجه به Maksud.

"در طول فرایند تصفیه آب, کلر استفاده می شود دو بار زیر مناسب روند. یک مقدار مشخصی از کلر تزریق در آب کشته شدن باکتری ها در پنج دقیقه. تمام ویروس ها کشته شدند در دقیقه 16 ساخت آب سالم برای نوشیدن. ما نیز مجددا آب به اطمینان حاصل شود که آن را آماده برای مصرف می شود," او گفت:.

مرگبارتر پاتوژن

آب عرضه شده توسط WASA نه coronavirus با توجه به بهداشت عمومی کارشناس Dr Mushtuq حسین. حتی آب در تالاب امن است از رمان coronavirus, او گفت:.

به عنوان ویروس گسترش می یابد همواره گسترش می یابد از طریق قطرات فرد آلوده هر کس باید احتیاط هر زمان که مردم در اطراف آنها سرفه یا عطسه.

"Coronavirus نمی تواند وجود داشته باشد برای مدت طولانی در محیط طبیعی و در آب" گفت: Mushtuq.

"حتی سیستم فاضلاب نمی خواهد گسترش این ویروس به عنوان آن می میرد زمانی که از آن باقی مانده است در خارج از بدن زندگی می کنند. قطرات گسترش عطسه و سرفه و یا صحبت کردن باید وارد یکی دیگر از بدن انسان از طریق دهان و بینی و یا چشم. بنابراین ما نباید با ایجاد وحشت بیش از این مسئله است."

Coronavirus بیماران باید باقی می ماند جدا شده و تحت درمان مناسب با توجه به اپیدمیولوژی.

مردم باید نوشیدن آب پز و یا آب آشامیدنی سالم به عنوان آب می بندرگاه برخی از میکروب ها است که مرگبارتر از COVID-19 کشور هشدار داد.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب